Προς το περιεχόμενο

Το Ε3 νομικών προσώπων κλείνει μόνο του...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τελειώνει η αντίστροφη μέτρηση στο Ε3, μετά κλείνει και δεν ανοίγει με τίποτα. Κάνεις logout - login, το ίδιο, κλείνει το παράθυρο αμέσως. Έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εγώ έχω άλλο πρόβλημα. Υπέβαλλα δήλωση μπλοκάκια και ενώ μου ανοίγει όλα τα έντυπα σε pdf, το Ε3 ανοίγει και δεν γράφει ελληνικά, αλλά μια περίεργη αλφάβητο. Δοκίμασα και foxit reader και adobe reader, αλλά τίποτα. Έχει τύχει σε κάποιον άλλον να με βοηθήσει? Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τραγικοί οι τύποι. Θα μπορούσαν εύκολα να εφαρμόσουν το νέο έντυπο με την χρήση 2018, αφού δεν ήταν έτοιμοι και το έκαναν τελευταία στιγμή. Δεν υπήρχε κανένας σοβαρός λόγος να ξεκινήσει επειγόντως από το 2017.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, ge0rge0 είπε

Είναι τραγικοί οι τύποι. Θα μπορούσαν εύκολα να εφαρμόσουν το νέο έντυπο με την χρήση 2018, αφού δεν ήταν έτοιμοι και το έκαναν τελευταία στιγμή. Δεν υπήρχε κανένας σοβαρός λόγος να ξεκινήσει επειγόντως από το 2017.

Καλημέρα συνάδελφοι.

Ανοίγω απο το Ν το Ε3

και μου βγάζει το περυσινό , 

φορολογικό έτος 2016 .

Προσυμπληρωμένη ημερομηνία 01/01/2017 - 31/12/2017

Προσυμπηρωμένες δραστηριότητες

Ξέρει κάποιος τι διάολο συμβαίνει ? 

Ε2 , βγάζει  φορολογικό έτος 2017

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, ge0rge0 είπε

Μόλις τελειώνει η αντίστροφη μέτρηση στο Ε3, μετά κλείνει και δεν ανοίγει με τίποτα. Κάνεις logout - login, το ίδιο, κλείνει το παράθυρο αμέσως. Έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα?

 

Μου το έκανε και εμένα. Μετά από πολλές προσπάθειες στο chrome  άνοιξα τον internet explorer και δούλευε κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, HURRICANE33 είπε

Καλησπέρα. Εγώ έχω άλλο πρόβλημα. Υπέβαλλα δήλωση μπλοκάκια και ενώ μου ανοίγει όλα τα έντυπα σε pdf, το Ε3 ανοίγει και δεν γράφει ελληνικά, αλλά μια περίεργη αλφάβητο. Δοκίμασα και foxit reader και adobe reader, αλλά τίποτα. Έχει τύχει σε κάποιον άλλον να με βοηθήσει? Ευχαριστώ πολύ.

Κινέζικα!! Αν θέλεις να το τυπώσεις νομίζω θα βγει κανονικά. Δοκίμασε και με mozilla.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, xbi είπε

Κινέζικα!! Αν θέλεις να το τυπώσεις νομίζω θα βγει κανονικά. Δοκίμασε και με mozilla.

Με mozilla είμαι και το εκτύπωσα, αλλά τα ίδια. Και για την ακρίβεια, όχι κινέζικα, πιο πολύ με κυριλλικό αλφάβηο μοιάζει! Αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι το κάνει μόνο στο Ε3, σε κανένα άλλο έντυπο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...
Στις 8/6/2018 στις 1:28 ΜΜ, HURRICANE33 είπε

Με mozilla είμαι και το εκτύπωσα, αλλά τα ίδια. Και για την ακρίβεια, όχι κινέζικα, πιο πολύ με κυριλλικό αλφάβηο μοιάζει! Αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι το κάνει μόνο στο Ε3, σε κανένα άλλο έντυπο!

Μόλις προχθές ανακάλυψα ότι τυπώνεται σωστά με mozzila και site www.aade.gr, όχι gsis.

Κάλλιο αργά παρά ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...