Προς το περιεχόμενο

ΔΗΛΩΣΗ ΕΝΟΙΚΙΩΝ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ 6


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΜΙΣΘΩΜΕΝΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ (50-50 ) ΣΤΟ ΑΝΤΡΟΓΥΝΟ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΩ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ 6 ΤΑ ΕΝΟΙΚΙΑ ( 2 ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΑΠΟ 50 %) ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ "ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΦΙΛΟΞΕΝΙΩΝ (6) ΝΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΛΗ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΘΕΙ. ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως δεν αναγνωριζει το 50-50 γιατι εχω τη ίδια περίπτωση  ανδρογυνο απο 50-50 κατοικία σε 50-50 ιδιοκτήτες . Σκεφτόμουν να στείλω μηνυμα μεσω ταχις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και στον πινακα 6 υπαρχουν 2 ιδιοκτητες (οπως και 2 μισθωτες)  τα ιδια στοιχεια τα ειχα και στην περσινη δηλωση....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GARYMK2 είπε

ναι  κανω 4 εγγραφες  μα 4 εκανα και   στην  περσινη δηλωση....

 

λέμε τώρα για να περνάει η ώρα ,μέχρι να σας απαντήσει το ταχις.

για δοκίμασε και στον πίνακα 5 βάλε 100% στον έναν.  έτσι και αλλιώς τα τεκμήρια είναι οικογενειακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επικοινωνησα  με το taxis  και μου τη  " ξεκλειδωσανε "  και την υπεβαλλα.....τι  ηταν  "λαθος" δεν ξερω...υποβληθηκε οπως την συμπληρωσα....2 ενοικιαστες  και 2 ιδιοκτητες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, GARYMK2 είπε

επικοινωνησα  με το taxis  και μου τη  " ξεκλειδωσανε "  και την υπεβαλλα.....τι  ηταν  "λαθος" δεν ξερω...υποβληθηκε οπως την συμπληρωσα....2 ενοικιαστες  και 2 ιδιοκτητες....

ξεκλειδώσανε μόνο την δική σου ή το φτιάξανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το ξερω....και δεν μου απαντησε και η κυρια οταν την ρωτησα... παρεπεμψε το προβλημα μου στους τεχνικους οπως μου ειπε,  και μετα απο πεντε λεπτα με πηρε τηλεφωνο στο  γραφειο και μου ειπε οτι αποκατασταθηκε το προβλημα....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...