Προς το περιεχόμενο
  • 0

Τιμολογιο Προμηθειας απο POS


salonikios55

Ερώτηση

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

εχω ενημερωτικο σημειωμα απο την τραπεζα που δηλώνει τις προμηθειες που κραταει ανα συναλαγη απο τη χρηση pos. Γνωρίζουμε αν καταχωρούνται αναλυτικα στις ΜΥΦ? και επιπλέονδεν εχει πάνω αριθμο παραστατικού. με τι αριθμό τα καταχωρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Καλημέρα! Ναι πηγαίνουν αναλυτικά στο τιμολόγια εισροών με το ΑΦΜ της τράπεζας. Όσο για το παραστατικό, κάπου θα αναγράφει αριθμό χρηματικού δελτίου ή σημειώματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

δυστηχως δεν αναφερει κατι.. και που πηρα τηλεφωνο στην τραπεζα με απαντησαν οτι δεν εχουν μοναδικο αριθμο. και αναρωτιεμαι πως το δηλωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πειραιώς δεν έχω χειριστεί και δεν γνωρίζω. Αν πράγματι δεν έχει μοναδικό αριθμό, βάλε κάτι σχετικό με μήνα (π.χ. ΧΡΕΩΣΤ.ΣΗΜΕΙΩΜΑ 1ου). Μικρό το κακό, νομίζω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 ώρες πριν, salonikios55 είπε

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

εχω ενημερωτικο σημειωμα απο την τραπεζα που δηλώνει τις προμηθειες που κραταει ανα συναλαγη απο τη χρηση pos. Γνωρίζουμε αν καταχωρούνται αναλυτικα στις ΜΥΦ? και επιπλέονδεν εχει πάνω αριθμο παραστατικού. με τι αριθμό τα καταχωρω?

ΜΥΦ = ναι

Γράψε προμήθεια POS 1ου ή 2ου ή Μαρτίου, κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

μυφ νομιζω για συναλλαγες απο πιστωτικες καρτες, το λεει και πανω στα ενημερωτικα ποια εινια και ποια οχι, Το site για την υποβολη βεβαιωσεων αποσοχων κολλησε ή μονο ε δω πανω ειναι ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...