Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΙΣΜΑ !!!!!


nick63

Ερώτηση

Σας έχουν πρήξει και εσάς με τις ερωτήσεις για το μέρισμα και για το τι είπε ο Παπαδάκης ?

Έλεος όλη την ημέρα έχουν έρθει άνθρωποι που έχω να τους δω χρόνια και με ρωτάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΜΕΡΙΣΜΑ

ΜΕΤΟΧΕΣ

ΜΕΤΟΧΟΣ

ΑΕ

χμ εγινε το κρατος ΑΕ και εμεις μέτοχοι  ?

στις ζημιες θα εχουμε αυξηση μετοχικου κεφαλαιου ?

 

θα τα δουμε ολα  σε αυτη την ζωη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

χμμμμμμμμμ

εσυ εχεις την γνωση , και περιμενουμε να απαντησεις  , να ξερουμε τι θα πουμε στο κοσμο που ρωταει τι θα γινει με το μερισμα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πραγματικά πολύ πρήξιμο......δυστυχώς ο κόσμος είναι απελπισμένος και το έχουν καταλάβει οι απο πάνω μας .......... (για αυτό και μοιράζουν που και που .....) παίρνουν όλοι και ρωτάνε λες και θα σωθούν με αυτό το μέρισμα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και περιμενουν σε 20 μερες να γινουν εκατομμυρια αιτησεις με την μορφη δηλωσεων που θελει 3 4 μηνες μαζι με τις αλλες υποχρεωσεις?για τους φιλοξενουμενους τι παιζει τελικα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κάτι πρέπει να γίνει , είτε επιμελητήριο ,είτε συνήγορος πολίτη , είτε ξέρω εγώ ποιός. Δεν είναι κατάσταση αυτή, να σπαταλάμε χρόνο σε ανούσια τηλεφωνήματα και να λέει ο πελάτης ότι είπε ο παπαδάκης και κάθε παπαδάκης ότι πέρνουμε το μέρισμα - και κάθε μέρισμα. Να κάνουμε την αίτηση  και εγώ το δικαιούμαι και άλλα τέτοια.Απαράδεκτο.

Φουντώνουν τους ανθρώπους και στο τέλος φταίμε εμείς . Κάντε κάτι επιτέλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
πριν μία ώρα, gianzo said:

Να τους δίνετε το τηλέφωνο του Παπαδάκη να τους τα λέει απευθείας...

Εγώ τους δίνω το τηλέφωνο  21 0338 5491 που είναι στην διεύθυνση Ηρώδου Αττικού 19 στο γνωστό μέγαρο μαξίμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ti γίνεται με συνταξιούχο ΟΓΑ χωρίς τίποτα άλλο που ''φιλοξενείται΄΄ σε γηροκομείο, ή σε άλλο φιλανθρωπικό ίδρυμα;

Υπάρχουν άνθρωποι που δεν ζουν σε ΄΄νοικοκυριά΄΄........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γιατί να παιδευόμαστε ως λογιστές αφου δέν προβλέπω να πληρωθούμε και αν τον βγάλεις και αρνητικό θα φάς και τις βρισιές η κ. ΦΩΤΙΟΥ ανακοίνωσε μπαίνεις με το ΑΜΚΑ και κάνεις την αίτηση άρα μπορούν και τά ΚΕΠ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 ώρες πριν, ΕΥΗ said:

γιατί να παιδευόμαστε ως λογιστές αφου δέν προβλέπω να πληρωθούμε και αν τον βγάλεις και αρνητικό θα φάς και τις βρισιές η κ. ΦΩΤΙΟΥ ανακοίνωσε μπαίνεις με το ΑΜΚΑ και κάνεις την αίτηση άρα μπορούν και τά ΚΕΠ

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;;; Σιγά μην ασχοληθούν τα ΚΕΠ και σιγά μην πάνε οι πελάτες ενός γραφείου εκεί αφού μπορεί να το κάνει ο μ..... ο λογιστής τους τζάμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
6 ώρες πριν, gianzo said:

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;;; Σιγά μην ασχοληθούν τα ΚΕΠ και σιγά μην πάνε οι πελάτες ενός γραφείου εκεί αφού μπορεί να το κάνει ο μ..... ο λογιστής τους τζάμπα

Αν τους πεις ότι τα ΚΕΠ είναι αρμόδια και μπορεί να το πάρουν πιο γρήγορα το μέρισμα από τα ΚΕΠ να δεις πως θα πάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Υπάρχει περίπτωση να αναβληθεί η black Friday μέχρι να καταβληθεί το μέρισμα? Θέλω να πάρω iPhone.

Τι κάνουν οι σύλλογοι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
10 ώρες πριν, ponzi said:

Υπάρχει περίπτωση να αναβληθεί η black Friday μέχρι να καταβληθεί το μέρισμα? Θέλω να πάρω iPhone.

Τι κάνουν οι σύλλογοι???

θα βγάλει ανακοίνωση η ΠΟΦΕΕ ,περίμενε.  εκτός αν τους προλάβει το ΟΕΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τα πράγματα είναι πιο απλά.

Οι "εκλεκτοί" συνάδελφοι που ξημεροβραδιάζονται στα τηλεπαράθυρα  παρέα με τις άλλες γλάστρες, θα μπορούσαν για μια έστω φορά να φανούν χρήσιμοι στον κλάδο αλλά και ως προσκεκλημένοι λέγοντας τα πράγματα ως έχουν, κοινώς, περιμένετε να ψηφιστεί το νομοσχέδιο, να εκδοθούν τυχόν Κ.Υ.Α., να ανοίξει η εφαρμογή.

Αλλά τι λέω αν λέγαν όλα αυτά πως θα "γέμιζαν" οι παπαδαυτιάδες τόση ώρα εκπομπής και με τι καρδιά θα ξανακαλούσαν τους "ειδικούς";;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
36 λεπτά πριν , grigorislembessis said:

Πω... Αυτό που γίνεται δεν έχει προηγούμενο αυτή τη φορά τα ξεπέρασε όλα.

Ναι όντως αυτή τη φορά νομίζω το έχουν τερματίσει!!

Έχουν κάνει τέτοια προπαγάνδα που μου ήρθε συνταξιούχους στρατιωτικός με 18.000€ σύνταξη και 160.000€ εφάπαξ  (ΝΑΙ καλά διαβάσατε) να με ρωτήσει εάν το παίρνει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
4 ώρες πριν, LAMMERGEIER said:

Ναι όντως αυτή τη φορά νομίζω το έχουν τερματίσει!!

Έχουν κάνει τέτοια προπαγάνδα που μου ήρθε συνταξιούχους στρατιωτικός με 18.000€ σύνταξη και 160.000€ εφάπαξ  (ΝΑΙ καλά διαβάσατε) να με ρωτήσει εάν το παίρνει!!

Χαχαχαχαχα... Δεν υπάρχουν... Αλλά δε φταίνε αυτοί. Άλλοι φταίνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

τσάμπα μη κάνετε τίποτα..χρεώστε τουλάχιστον 10  ευρόπουλα την αίτηση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
πριν μία ώρα, jim1970 said:

τσάμπα μη κάνετε τίποτα..χρεώστε τουλάχιστον 10  ευρόπουλα την αίτηση.

 

Εννοείται. Και εγώ για 10 ευρώ το υπολογίζω, αν και πρέπει να δω πρώτα τι ζητάει για να δω αν θα αυξηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Είναι απλό.

Θα βλέπετε στα γρήγορα, εάν το δικαιούνται και θα προχωράτε.

Εάν δείτε καμιά φιλοξενία ή τόκους κλπ. θα τους λέτε στα ΚΕΠ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

τουλαχιστον 10 ευρω η πιο απλη αιτηση και οχι τηλεφωνικα γιατι μετα θα εξαφανιστουν!!!

αυτοπροσωπη παρουσια στο γραφειο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...