Jump to content
  • 0
nick63

ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΙΣΜΑ !!!!!

Question

Σας έχουν πρήξει και εσάς με τις ερωτήσεις για το μέρισμα και για το τι είπε ο Παπαδάκης ?

Έλεος όλη την ημέρα έχουν έρθει άνθρωποι που έχω να τους δω χρόνια και με ρωτάνε.

Recommended Posts

• 0

ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΝΕ  ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ  ΣΤΟΝ ΛΟΓΙΣΤΗ ΣΑΣ  ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΟΛΟΙ .......................Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ

• 0
Guest

ΜΕΡΙΣΜΑ

ΜΕΤΟΧΕΣ

ΜΕΤΟΧΟΣ

ΑΕ

χμ εγινε το κρατος ΑΕ και εμεις μέτοχοι  ?

στις ζημιες θα εχουμε αυξηση μετοχικου κεφαλαιου ?

θα τα δουμε ολα  σε αυτη την ζωη

• 0
Guest

χμμμμμμμμμ

εσυ εχεις την γνωση , και περιμενουμε να απαντησεις  , να ξερουμε τι θα πουμε στο κοσμο που ρωταει τι θα γινει με το μερισμα του

• 0

πραγματικά πολύ πρήξιμο......δυστυχώς ο κόσμος είναι απελπισμένος και το έχουν καταλάβει οι απο πάνω μας .......... (για αυτό και μοιράζουν που και που .....) παίρνουν όλοι και ρωτάνε λες και θα σωθούν με αυτό το μέρισμα.......

• 0

και περιμενουν σε 20 μερες να γινουν εκατομμυρια αιτησεις με την μορφη δηλωσεων που θελει 3 4 μηνες μαζι με τις αλλες υποχρεωσεις?για τους φιλοξενουμενους τι παιζει τελικα;;

• 0

Κάτι πρέπει να γίνει , είτε επιμελητήριο ,είτε συνήγορος πολίτη , είτε ξέρω εγώ ποιός. Δεν είναι κατάσταση αυτή, να σπαταλάμε χρόνο σε ανούσια τηλεφωνήματα και να λέει ο πελάτης ότι είπε ο παπαδάκης και κάθε παπαδάκης ότι πέρνουμε το μέρισμα - και κάθε μέρισμα. Να κάνουμε την αίτηση  και εγώ το δικαιούμαι και άλλα τέτοια.Απαράδεκτο.

Φουντώνουν τους ανθρώπους και στο τέλος φταίμε εμείς . Κάντε κάτι επιτέλους.

• 0
πριν μία ώρα, gianzo said:

Να τους δίνετε το τηλέφωνο του Παπαδάκη να τους τα λέει απευθείας...

Εγώ τους δίνω το τηλέφωνο  21 0338 5491 που είναι στην διεύθυνση Ηρώδου Αττικού 19 στο γνωστό μέγαρο μαξίμου.

• 0

Ti γίνεται με συνταξιούχο ΟΓΑ χωρίς τίποτα άλλο που ''φιλοξενείται΄΄ σε γηροκομείο, ή σε άλλο φιλανθρωπικό ίδρυμα;

Υπάρχουν άνθρωποι που δεν ζουν σε ΄΄νοικοκυριά΄΄........

• 0

γιατί να παιδευόμαστε ως λογιστές αφου δέν προβλέπω να πληρωθούμε και αν τον βγάλεις και αρνητικό θα φάς και τις βρισιές η κ. ΦΩΤΙΟΥ ανακοίνωσε μπαίνεις με το ΑΜΚΑ και κάνεις την αίτηση άρα μπορούν και τά ΚΕΠ

• 0
2 ώρες πριν, ΕΥΗ said:

γιατί να παιδευόμαστε ως λογιστές αφου δέν προβλέπω να πληρωθούμε και αν τον βγάλεις και αρνητικό θα φάς και τις βρισιές η κ. ΦΩΤΙΟΥ ανακοίνωσε μπαίνεις με το ΑΜΚΑ και κάνεις την αίτηση άρα μπορούν και τά ΚΕΠ

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;;; Σιγά μην ασχοληθούν τα ΚΕΠ και σιγά μην πάνε οι πελάτες ενός γραφείου εκεί αφού μπορεί να το κάνει ο μ..... ο λογιστής τους τζάμπα

• 0
6 ώρες πριν, gianzo said:

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;;; Σιγά μην ασχοληθούν τα ΚΕΠ και σιγά μην πάνε οι πελάτες ενός γραφείου εκεί αφού μπορεί να το κάνει ο μ..... ο λογιστής τους τζάμπα

Αν τους πεις ότι τα ΚΕΠ είναι αρμόδια και μπορεί να το πάρουν πιο γρήγορα το μέρισμα από τα ΚΕΠ να δεις πως θα πάνε...

• 0
10 ώρες πριν, ponzi said:

Υπάρχει περίπτωση να αναβληθεί η black Friday μέχρι να καταβληθεί το μέρισμα? Θέλω να πάρω iPhone.

Τι κάνουν οι σύλλογοι???

θα βγάλει ανακοίνωση η ΠΟΦΕΕ ,περίμενε.  εκτός αν τους προλάβει το ΟΕΕ!

• 0

Τα πράγματα είναι πιο απλά.

Οι "εκλεκτοί" συνάδελφοι που ξημεροβραδιάζονται στα τηλεπαράθυρα  παρέα με τις άλλες γλάστρες, θα μπορούσαν για μια έστω φορά να φανούν χρήσιμοι στον κλάδο αλλά και ως προσκεκλημένοι λέγοντας τα πράγματα ως έχουν, κοινώς, περιμένετε να ψηφιστεί το νομοσχέδιο, να εκδοθούν τυχόν Κ.Υ.Α., να ανοίξει η εφαρμογή.

Αλλά τι λέω αν λέγαν όλα αυτά πως θα "γέμιζαν" οι παπαδαυτιάδες τόση ώρα εκπομπής και με τι καρδιά θα ξανακαλούσαν τους "ειδικούς";;;;;;

• 0
36 λεπτά πριν , grigorislembessis said:

Πω... Αυτό που γίνεται δεν έχει προηγούμενο αυτή τη φορά τα ξεπέρασε όλα.

Ναι όντως αυτή τη φορά νομίζω το έχουν τερματίσει!!

Έχουν κάνει τέτοια προπαγάνδα που μου ήρθε συνταξιούχους στρατιωτικός με 18.000€ σύνταξη και 160.000€ εφάπαξ  (ΝΑΙ καλά διαβάσατε) να με ρωτήσει εάν το παίρνει!!

• 0
4 ώρες πριν, LAMMERGEIER said:

Ναι όντως αυτή τη φορά νομίζω το έχουν τερματίσει!!

Έχουν κάνει τέτοια προπαγάνδα που μου ήρθε συνταξιούχους στρατιωτικός με 18.000€ σύνταξη και 160.000€ εφάπαξ  (ΝΑΙ καλά διαβάσατε) να με ρωτήσει εάν το παίρνει!!

Χαχαχαχαχα... Δεν υπάρχουν... Αλλά δε φταίνε αυτοί. Άλλοι φταίνε...

• 0

τσάμπα μη κάνετε τίποτα..χρεώστε τουλάχιστον 10  ευρόπουλα την αίτηση.

• 0
πριν μία ώρα, jim1970 said:

τσάμπα μη κάνετε τίποτα..χρεώστε τουλάχιστον 10  ευρόπουλα την αίτηση.

Εννοείται. Και εγώ για 10 ευρώ το υπολογίζω, αν και πρέπει να δω πρώτα τι ζητάει για να δω αν θα αυξηθεί.

• 0

Είναι απλό.

Θα βλέπετε στα γρήγορα, εάν το δικαιούνται και θα προχωράτε.

Εάν δείτε καμιά φιλοξενία ή τόκους κλπ. θα τους λέτε στα ΚΕΠ...