Προς το περιεχόμενο
  • 0

Νεα πρόσληψη και Ετησιος πινακας προσωπικου


salonikios55

Ερώτηση

Καλημερα,

εκανα μια προσληψη σε εναν πελατη μου που δεν απασχολουσε μεχρι στιγμης προσωπικο για το τρεχον ετος αρα δεν ειχε υποβαλλει και ετησιο πινακα. και τωρα μετα τη προσληψη παω να στειλω και μου βγαζει ετος 2016. γνωριζει καποιος τι αλλαξε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Δεν πρεπει να υποβάλλω ετησιο λόγω οτι δεν απασχολουσε προσωπικο την περιοδο του 2016? θα μεινω μονο με τον συμπληρωματικο προσληψης?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Θα τον υποβάλλεις κανονικά μαζί με τη πρόσληψη, γιατί αν χρειαστείς μετά κάποιες μεταβολές στο ωράριο πχ. , θα χρειαστεί ο αριθμός πρωτοκόλλου του αρχικού(ετήσιου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

δεν μ αφηνει να τον υποβαλλω γιατι λεει οτι η προσληψη αφορα το 2017 και το ετος του πινακα εινια 2016.

 

λαθος μου... το βρηκα... ευχαριστω...

Επεξεργασμένο από geotrian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπερα

Πελάτης μου απογράφηκε σήμερα . Εφερε μετακλητό εργάτη απο την Αλβανια στις 12-5-17. Απο το ΙΚΑ του είπαν να κάνει πρόσληψη οπωσδήποτε με ημερομηνία 12-5-17 και οχι σημερινη . Στην υποβολη του ε3-ε4 δεν το παίρνει κ μου το βγαζει εκπρόθεσμο . Τι να κανω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
33 λεπτά πριν , thanasisdoul said:

Καλησπερα

Πελάτης μου απογράφηκε σήμερα . Εφερε μετακλητό εργάτη απο την Αλβανια στις 12-5-17. Απο το ΙΚΑ του είπαν να κάνει πρόσληψη οπωσδήποτε με ημερομηνία 12-5-17 και οχι σημερινη . Στην υποβολη του ε3-ε4 δεν το παίρνει κ μου το βγαζει εκπρόθεσμο . Τι να κανω ?

Να την κάνεις με σημερινή ημερομηνία και πες στο ΙΚΑ να πάει να δει αν έρχεσαι... :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...