Προς το περιεχόμενο

Forum errors


TAS0S

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα ,  από το πρωί , μου έχει βγάλει τρείς τουλάχιστον φορές , παρόμοιο error

Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting variable (T_VARIABLE) or heredoc end (T_END_HEREDOC) or ${ (T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES) or {$ (T_CURLY_OPEN) in /var/www/html/acforum/datastore/widget_topicFeed_bhfe8mj3a_bddec21ad59d8c1c6a6441ef6a884b5d.e822146636.php on line 4

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν , TAS0S said:

Σήμερα ,  από το πρωί , μου έχει βγάλει τρείς τουλάχιστον φορές , παρόμοιο error

Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting variable (T_VARIABLE) or heredoc end (T_END_HEREDOC) or ${ (T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES) or {$ (T_CURLY_OPEN) in /var/www/html/acforum/datastore/widget_topicFeed_bhfe8mj3a_bddec21ad59d8c1c6a6441ef6a884b5d.e822146636.php on line 4

 

 

Συμβαίνει επειδή έχουν μπει υπερβολικά πολλά θέματα ασφαλιστικού περιεχομένου και αντί οι ιθύνοντες να επιδείξουν μια ισορροπημένη εξισορρόπηση βάζοντας έστω κάποιο αντίμετρο ασχολούνται με δευτερεύοντα ζητήματα κάνοντας update σε εγχειρίδια με πινακάκια εισοδημάτων και άρθρα για την Καθαρά Δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν μία ώρα, COSTAS said:

 

Συμβαίνει επειδή έχουν μπει υπερβολικά πολλά θέματα ασφαλιστικού περιεχομένου και αντί οι ιθύνοντες να επιδείξουν μια ισορροπημένη εξισορρόπηση βάζοντας έστω κάποιο αντίμετρο ασχολούνται με δευτερεύοντα ζητήματα κάνοντας update σε εγχειρίδια με πινακάκια εισοδημάτων και άρθρα για την Καθαρά Δευτέρα.

Συνάδελφε διάβασες τι έγραψες; Ισορροπημένη εξισορρόπηση!!! Τι είναι αυτό;

Να έχουμε υπόψη ότι αυτό το forum μας εξυπηρετεί και δε μας κοστίζει. Τεχνικά προβλήματα υπάρχουν πάντα και σε όλα. Θυμίζω απλά ότι το σύστημα ΑΠΔ έκλεισε για πολλές μέρες, το ΣΕΠΕ κλείνει κάθε Τετάρτη απόγευμα, κλπ. Εδώ λοιπόν δεν είναι taxis, ούτε ΙΚΑ, ούτε ΣΕΠΕ. είναι μια ιδιωτική πρωτοβουλία και τίποτα άλλο.

Δεν έχω κάποια σχέση με το forum πέρα από την ιδιότητα του λογιστή και του ανθρώπου που ρωτάει και παίρνει απαντήσεις από συναδέλφους, άλλοτε σωστές, άλλοτε λάθος. Και καμιά φορά απαντάω, όταν έχω κάτι να πω. Όπως οι περισσότεροι φαντάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν μία ώρα, ΚΠ said:

Συνάδελφε διάβασες τι έγραψες; Ισορροπημένη εξισορρόπηση!!! Τι είναι αυτό;

Να έχουμε υπόψη ότι αυτό το forum μας εξυπηρετεί και δε μας κοστίζει. Τεχνικά προβλήματα υπάρχουν πάντα και σε όλα. Θυμίζω απλά ότι το σύστημα ΑΠΔ έκλεισε για πολλές μέρες, το ΣΕΠΕ κλείνει κάθε Τετάρτη απόγευμα, κλπ. Εδώ λοιπόν δεν είναι taxis, ούτε ΙΚΑ, ούτε ΣΕΠΕ. είναι μια ιδιωτική πρωτοβουλία και τίποτα άλλο.

Δεν έχω κάποια σχέση με το forum πέρα από την ιδιότητα του λογιστή και του ανθρώπου που ρωτάει και παίρνει απαντήσεις από συναδέλφους, άλλοτε σωστές, άλλοτε λάθος. Και καμιά φορά απαντάω, όταν έχω κάτι να πω. Όπως οι περισσότεροι φαντάζομαι.

 

Πάρτο αλλιώς συνάδελφε και άσε το κήρυγμα. Αν είσαι βιαστικός πήγαινε κατευθείαν στο 6:45 να μάθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν , COSTAS said:

 

Πάρτο αλλιώς συνάδελφε και άσε το κήρυγμα. Αν είσαι βιαστικός πήγαινε κατευθείαν στο 6:45 να μάθεις.

Δε βλέπω Σταθάκη, αλλά και να τον έβλεπα δεν θα εκφραζόμουνα ποτέ σαν αυτόν και άλλους πολλούς ομοίους του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ΚΠ said:

Συνάδελφε διάβασες τι έγραψες; Ισορροπημένη εξισορρόπηση!!! Τι είναι αυτό;

Να έχουμε υπόψη ότι αυτό το forum μας εξυπηρετεί και δε μας κοστίζει. Τεχνικά προβλήματα υπάρχουν πάντα και σε όλα. Θυμίζω απλά ότι το σύστημα ΑΠΔ έκλεισε για πολλές μέρες, το ΣΕΠΕ κλείνει κάθε Τετάρτη απόγευμα, κλπ. Εδώ λοιπόν δεν είναι taxis, ούτε ΙΚΑ, ούτε ΣΕΠΕ. είναι μια ιδιωτική πρωτοβουλία και τίποτα άλλο.

Δεν έχω κάποια σχέση με το forum πέρα από την ιδιότητα του λογιστή και του ανθρώπου που ρωτάει και παίρνει απαντήσεις από συναδέλφους, άλλοτε σωστές, άλλοτε λάθος. Και καμιά φορά απαντάω, όταν έχω κάτι να πω. Όπως οι περισσότεροι φαντάζομαι.

Συνάδελφε συγγνώμη για την παρέμβαση αλλά τα ίδια με εσάς νομίζω εννοεί και ο Costas, με άλλα λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τρέχει τίποτα. Ο καθένας έχει το χιούμορ του και εγώ δεν έχω καμία σχέση με τους Βρετανούς!!! Πήρα τρεις λέξεις της πολιτικής επικαιρότητας (ισορροπημένη εξισορρόπηση, αντίμετρο) μιας και ασχολούμαι αρκετά μ΄αυτήν και τις συνδύασα με ένα ελαφρύ θεματάκι όπως το "Forum errors" για καλαμπούρι. Σιγά μην αναρωτηθώ για πιο λόγο έχει κάποια δυσλειτουργία το φόρουμ!!! Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να παρακολουθεί την επικαιρότητα αφενός και αφετέρου πως είναι δυνατόν να γνωρίζει τις γνώσεις κάποιου άλλου και πολύ περισσότερο την ύπαρξη ή όχι εκτίμησης στις προσπάθειες των ιδιοκτητών του φόρουμ.

Αν θα έκανα σκληρή και αμείλικτη κριτική θα ξεκινούσα για παράδειγμα από την έλλειψη προ-επισκόπησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...