Προς το περιεχόμενο

My Taxis 2017


Προτεινόμενες αναρτήσεις

My Taxis 2017

Δείτε και κατεβάστε το αρχείο

Μία πανάλαφρη εφαρμογή 1,3 ΜΒ για να έχουν οι πελάτες μας όλα τα έντυπα της επιχείρησης  τους διαθέσιμα με ένα κλικ

Για να λειτουργήσει η σύνδεση στο Taxis πρέπει ο υπολογιστής να διαθέτει το σωστό ζευγάρι (λειτουργικού – πλοηγού) σύμφωνα με το νέο πρωτόκολλο ασφαλείας της ΓΓΠΣ !


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σου χαλάσω το θέμα....

Καλή και αξιέπαινη η προσπάθειά σου... αλλά όταν οι idiots που έρχονται στα γραφεία μας, για το μακρύ και το κοντό τους, λένε μέσα τους "Και τον λογιστή δηλαδή, γιατί τον πλήρωσα για την δήλωση εισοδήματος;.... Ότι θέλω θα πάω από κει να μου το δώσει..."... και σκέπτεται μέσα του "Τσάμπα ΟΛΕ"...

Οπότε, όταν έχουν βρει κορόιδο να τους κάνει την δουλειά, γιατί να ασχοληθούν οι ίδιοι για να μάθουν/δουν μια εφαρμογή;

Εδώ λένε ότι δεν έχουν e-mail και οι περισσότεροι γκομενιάζουν στο Facebook καθημερινά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου χαλάς το θέμα καθόλου. Απλά όταν έγραφα την εφαρμογή είχα κατά νου τους άλλους.
Τους λιγοστούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ponzi said:

Συνάδελφε δώστε μας κόστος με pm αν είναι εφικτό.

Κι εμένα θα με ενδιέφερε συνάδελφε...

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λογιστικό γραφείο έχει έσοδα απ΄ την εφαρμογή. Κόστος έχουν οι πελάτες μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , αυτό εννοώ Νάσο. Και στους 10 πελάτες το λογιστικό γραφείο εκτός από τα 100 ευρώ  θα παίρνει δωρεάν το My Taxis 2017 pro το οποίο έχει επιπλέον τη δυνατότητα καταχώρησης όλων των πελατών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισύναψη

Πολύ καλή εφαρμογή με πάρα πολλές δυνατότητες για άντληση στοιχείων από το taxisnet, από το ΙΚΑ καθώς και για τον αυτόματο έλεγχο ΑΦΜ. Ένα μεγάλο μπράβο στον δημιουργό του αρχείου!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...

Απ’ το δεν με αφήνει να καταχωρήσω πελάτες να φανταστώ ότι αναφέρεσαι στο MyTaxis2017pro και όχι στο MyTaxis που αφορά το παρόν θέμα.
Εάν ναι, μεγάλη πιθανότητα για τα λάθη που σου επιστρέφει να είναι η παράληψη  δημιουργίας  βάσης δεδομένων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...