Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΝΕΟ Πρόγραμμα ΟΑΕΔ 30-49 ετών


ELGK

Ερώτηση

Προσπαθώ να στείλω αίτηση μέσω του ependyseis.gr για το νέο πρόγραμμα του ΟΑΕΔ και οι καδ που μου εμφανίζει σταματούν στον 22, ενώ έχω πρωτοβάθμιο 52 και στην ειδικότητα του αιτούμενου προσωπικού σταματάει στο γράμμα Δ, ενώ εγώ ψάχνω για Υ (υπάλληλο). Αντιμετωπίζει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

... μια από τα ίδια .... μαλλον εχουν προβλημα οι καδ... τους ψαχνω στο τηλεφωνο για επιβεβαιωση......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
6 λεπτά πριν , nska said:

... μια από τα ίδια .... μαλλον εχουν προβλημα οι καδ... τους ψαχνω στο τηλεφωνο για επιβεβαιωση......

μια απο τα ιδια ....................  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

δεν απαντάει κανείς στο 210 7787940, ή μιλάει ή με έχει στην αναμονή και μετά κλείνει, έστειλα και μαιλ στο [email protected]...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εμφανίστηκαν οι ΚΑΔ, αλλά τώρα βγάζει error :angry:

επίσης ενώ έχω στην έναρξη (τώρα το 2016) 52,21,24,03 στο σύστημά τους έχει 63,21,24,03. Δεν μπαίνω στη διαδικασία να δω αν είναι του 2008. Μου βγήκε το λάδι να τους βρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
4 λεπτά πριν , vasssilis said:

τους ανεβασαν και του υπολοιπους καδ για παμε!!!!!

Server Error in '/mis' Application

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΛΕΓΧΟ ΟΡΘΟΤΗΤΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ (ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΑΔ ΓΙΑ

ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΗΠΩΣ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ) . ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ  ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ

ΚΑΙ:

 

 

Server Error in '/mis' Application.


Index was outside the bounds of the array.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code. 

Exception Details: System.IndexOutOfRangeException: Index was outside the bounds of the array.

Source Error: 

 

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.


Stack Trace: 
 


[IndexOutOfRangeException: Index was outside the bounds of the array.]
   AuditorCIS.SAMIS.Common.Controls.SubmissionKADs.UpdateControls() +639
   AuditorCIS.ActivityWizardContainerControl.UpdateControls() +211
   AuditorCIS.WizardCompositeControl.UpdateControls() +239
   allWeb.WebUI.WizardPage.WizardPageView.UpdateControls() +256
   allWeb.WebUI.WizardPage.WizardPageView.OnLoad(EventArgs e) +81
   System.Web.UI.Control.LoadRecursive() +50
   System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +627

 


Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.8009; ASP.NET Version:2.0.50727.8015

ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΕΑ ΥΠΟΒΟΛΗ

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΣ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ενώ στον έλεγχο ορθότητας μου λέει ότι είναι οκ για να το στείλω, κάνω εκτύπωση το έντυπο και δεν φαίνονται οι ΚΑΔ..., πηγαίνω στα στοιχεία της εταιρείας και βγάζει error. Έλεος πια, από τις 15:00 για μία πρόταση, δύο ώρες και δεν μπορώ να στείλω, είναι τραγικοί. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
35 λεπτά πριν , nska said:

...κατι άλλο στο ερωτηματολογιο ηια ΑΜΕΑ κλπ συμπληρώνετε τα πεδία??? Το θεωρείτε απαραίτητο?

 

εγώ συμπλήρωσα δυο λόγια, δεν ξέρω αν θα τα δει κανείς. Είδα λίγο πριν ξεκινήσει η υποβολή τις προδιαγραφές για τη δραστηριότητα που θέλω και είπα ότι θα το φτιάξω με δύο-τρια τεχνικά χαρακτηριστικά που βρήκα.
και στις άλλες ερωτήσεις απάντησα με μια γραμμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πέθανε και αυτό πριν καν ανοίξει...  Ελεος... εγω τα άφησα κενά και δεν εβγαλε μήνυμα στον έλεγχο ορθότητας. όμως δεν μπορώ να υποβάλλω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
8 λεπτά πριν , nska said:

Πέθανε και αυτό πριν καν ανοίξει...  Ελεος... εγω τα άφησα κενά και δεν εβγαλε μήνυμα στον έλεγχο ορθότητας. όμως δεν μπορώ να υποβάλλω..

Επιτέλους υπέβαλα! άνοιξαν τα στοιχεία της εταιρείας και τα είδα περασμένα. 'Εχασα την εκτύπωση βέβαια..αλλά ευτυχώς είχα εκτυπώσει πριν την υποβολή... Μας έβγαλαν το λάδι στην κυριολεξία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μια απλή αίτηση για να πάρεις προσωπικό και τα έχουν κάνει θάλασσα .... Μπήκα να κάνω σήμερα και έχασα τη μπάλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...