Προς το περιεχόμενο

14η Συναντηση μελών Taxheaven forum στην Πάτρα, Νοέμβριος 2017


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ προχθές έκλεισα, μετά απ την προθεσμία που είπε ο Σκορπιός, και όλα οκ. Αρα, μην τρελλαίνεσαι, κλείνεις κανονικά!!!

 

 

Καλημέρα σε όλους μας και καλό μήνα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...
Άντε τώρα να περιγράψεις αυτό που έζησες για ακόμη μία χρονιά με αυτήν την παρέα.......
 
Σκορπιέ, ότι λόγια και να χρησιμοποιήσει κάποιος, είναι τόσο λίγα και φτωχά μπροστά σε όλα αυτά που έκανες εσύ και η  υπέροχη οικογένειά σου...
 
Μετράμε ήδη 14 συναντήσεις, και κάθε χρόνο συνεχίσει να είναι το ίδιο δύσκολος ο αποχωρισμός και η επιστροφή......
 
Γέλια, κλάματα, διαφωνίες, συζητήσεις, χορός, τραγούδι, φαγητό, ποτό, βραχνές φωνές στο τέλος.....
 
 
Νέες φάτσες που έκαναν το βήμα και ήρθαν στην παρέα μας, παλιές φάτσες που είχαν καιρό να φανούν και επανεμφανίστηκαν,  όλοι τους άνθρωποι όμορφοι, με ένα χαμόγελο και με μία αγκαλιά για όλους....
 
Να είμαστε πάντα γεροί να ανταμώνουμε.....
 
 
 
Αγαπημένοι μου, σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου, για τις υπέροχες στιγμές που ζήσαμε για ακόμη μία χρονιά.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας έχει ο Θεός γερούς πάντα ν ανταμώνουμε! 

Η συγκίνηση οι καταπληκτικές στιγμές κρατάνε στην καρδιά πολύυυυ καιρό μέχρι να ξανασυναντηθούμε!!!

 

Ευχαριστώ αγαπημένοι φίλοι! Με το καλό να συναντηθούμε στη 15η στην Αρτα το 2018!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή μας αντάμωση παιδιά !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...