Προς το περιεχόμενο
  • 0

εγγραφη στο sepenet???


frank

Ερώτηση

Συνάδελφοι καλημέρα καλή εβδομάδα και καλό κουράγιο
αφού "σχεδόν" τελείωσα με τις υποχρεώσεις μας αποφάσισα απο τη προηγούμενη εβδομάδα να ξεκινησω τη διαδικασια
δημιουργίας λογαριασμών στο sepenet.gr για τους πελάτες μου, ακολουθώντας τις οδηγίες εγγραφής που είναι αναρτημένες 
δεν εχω καταφερει να προσπελασω την εξουσιοδοτηση που ζηταει η επιθεωρηση εργασιας απο τη ΓΓΔΕ.

πατώντας λοιπόν την εξουσιοδότηση

 
 
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Υπουργείο Οικονομικών
ethnos1mikro.gif
 
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ WEB   
 
 
ΓΓΔΕ - ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ WEB
Παρακαλούμε επιβεβαιώστε:

 

Εξουσιοδοτώ τον εξυπηρετητή του Σώματος Επθεώρησης Εργασίας να προσπελάσει στοιχεία μου (ΑΦΜ) που τηρούνται στη ΓΓΔΕ
 
λαμβάνω αυτό το μήνυμα εχω δοκιμάσει mozilla-chrome-opera-i.e. εχω απενεργοποιήσει το firewall και δεν εχω καταφέρει τίποτα έχει κάποιος αντιμετωπίσει το ίδιο θέμα?????
 

This site can’t be reached

172.18.15.11 took too long to respond.

Try:

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ρε παιδια το ιδιο και εγω, ειπα να ξεκινησω εγγραφες αλλα....εχεις κανενας νεα τιποτα, τι ταλιπωρια ειναι αυτη πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

χμμμ  δεν αντιμετωπισαμε εμεις εδω καποιο προβλημα τετοιου ειδους..

δοκιμαστε ισως αργοτερα η' απο καποιον υπολογιστη με αλλο λογισμικο???

γενικα πριν 2-3 βδομαδες που εκανα τα παιδια στο γραφειο τις αιτησεις, τα πραγματα κυλησαν ομαλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Request processing failed; nested exception is org.springframework.transaction.TransactionSystemException: Could not commit JPA transaction; nested exception is javax.persistence.RollbackException: Exception [EclipseLink-4002] (Eclipse Persistence Services - 2.5.2.v20140319-9ad6abd): org.eclipse.persistence.exceptions.DatabaseException Internal Exception: java.sql.SQLIntegrityConstraintViolationException: ORA-00001: unique constraint (SP_PTL.T_USER_UK1) violated Error Code: 1 Call: INSERT INTO SP_PTL.SP_PTL_USER (ID, ADDR, ADDR_TK, EMAIL, EMAIL_NOTIF_EN, FAX, FIRSTNAME, IS_ADMIN, LASTNAME, MOBILE, PASSWORD, PHONE, ROLE, STATUS, USERNAME) VALUES (?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?) bind => [15 parameters bound] Query: InsertObjectQuery(sepe.domain.TUser@d7572069)

 

??? ??? ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
3 ώρες πριν, HURRICANE33 said:

Καλησπέρα. Έχετε τελειώσει με αυτή την υποχρέωση?

και που τελειώσαμε που μας χρησίμευσε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
10 ώρες πριν, asteras5 said:

Έχω απογράψει όσους απασχολούν εργαζόμενους...πρέπει και αυτούς που δεν απασχολούν (είχαν στο παρελθόν)?

όχι 

Ερώτηση στο helpdesk του sepenet 
 εγγραφή στο sepenet είναι υποχρεωτική
και για τους επιτηδευματίες που δεν έχουν
υπαλλήλους αυτή τη στιγμή; "
Απάντηση 
"Εαν η επιχείρηση είναι εγγεγραμμένη στο μητρώο εργοδοτών, αλλά δεν έχει υποβάλλει κάποιο έντυπο στο Π.Σ. ΕΡΓΑΝΗ, σχετικό με τωρινή απασχόληση εργαζομένων, αυτή τη στιγμή δεν έχει δυνατότητα εγγραφής στο Portal."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλημερα
μια διευκρινηση ως προς υποχρεους εγγραφης στο σεπε ειναι ολοι οσοι εστω και πριν 10 χρονια
απασχολουσαν προσωπικο και τωρα οχι η μονο οι απασχολουντες τωρα προσωπικο?

και το ρωταω διοτι μου βγαζει προβλημα το συστημα δεν πιστοποιει οσους εχουν να χρησιμοποιησουν τους κωδικους ικα πανω απο 3 ετη
βεβαια η αποφαση λεει οτι
(Όλοι οι εργοδότες από την ημερομηνία δημοσίευσης της παρούσας απόφασης έως την 31/10/2016?) επομενως οποιος δεν εχει προσωπικο δεν ειναι και εργοδοτης σωστα ?ακομη και
αν εχει κανει καποτε εγγραφη στο μητρωο εργοδοτων ικα

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αυτά τα 2 links που άνοιξαν στο sepenet είναι έτοιμα προς χρήση;

Με ταυτόχρονη χρήση και του όποιου παλαιού συστήματος ή με αποκλειστική χρήση αυτών για την εκάστοτε περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πρόσφατα (9/11) χρειαστηκε να δηλωσω εργατικο ατυχημα.

Στην επιθεωρηση μου ειπαν πως πρέπει να το κάνω και στο sepenet.

Το έκανα μεν αλλά γράφει ακόμα "σε εξέλιξη"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...