Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΥΦ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ?????


ΔΗΜΗΤΡΗΣ GREEN

Ερώτηση

Καλημέρα συνάδελφοι
Την Παρασκευή έβγαζε άλλο μήνυμα, σήμερα βγάζει άλλο μήνυμα
Τι γίνεται
 

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN""http://www.w3.org/TR/html4/strict.dtd">

<HTML><HEAD><TITLE>Service Unavailable</TITLE>

<META HTTP-EQUIV="Content-Type" Content="text/html; charset=us-ascii"></HEAD>

<BODY><h2>Service Unavailable</h2>

<hr><p>HTTP Error 503. The service is unavailable.</p>
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Μόλις μίλησα με το γραφείο του Γ.Γ.Δ.Ε. και μου είπαν "δεν έχουμε κάτι ακόμη" , "πιθανόν άυριο" . Τι να πω? Τους αρέσει να μας ταλαιπορούν χωρίς να δουλεύει το σύστημα. Απαράδεκτοι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αυτός ο ιστότοπος δεν μπορεί να προσφέρει ασφαλή σύνδεση

Ο κεντρικός υπολογιστής www1.gsis.gr χρησιμοποιεί μη υποστηριζόμενο πρωτόκολλο.

ERR_SSL_OBSOLETE_CIPHER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μακάρι κάποιοι να χαν τα κότσια και την οικονομική άνεση να παρθεί μία απόφαση από όλα τα λογιστικά γραφεία και τους ελεύθερους επαγγελματίες λογιστές να μην υποβληθεί καμία δήλωση φπα για τον 9ο ή το 3ο τρίμηνο.

Πιστεύεται ότι θα ξαναείχαν πρόβλημα ποτέ είτε το gsis είτε το sepenet είτε οποιαδήποτε άλλη μπαρούφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
6 ώρες πριν, ANNATAXI said:

Να φτιάξουμε κίνημα δεν στέλνω, δεν στέλνω

 

Τωρα σωθηκαμε!!! ο αλλος πρωτοστατουσε στα διοδια να μην πληρωνουμε και τωρα που μας σερνουν στα δικαστηρια κανει την κοτα!! αληταμπουρες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δύο μέρες τώρα δεν μπόρεσαν να διορθώσουν το πρόβλημα; Και γιατί να ξανά ταλαιπωρούμαστε για κάτι που δεν ευθυνόμαστε εμείς; Αλλά αφού κοιμόμαστε καλά μας κάνουν, καλή υπομονή στα καψιώνια που μας υποβάλλουν. Περαστικά μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

συναδελφοι επειδη ειμαι ενα σταδιο πριν το εγκεφαλικο σας παρακαλω μπειτε σε καποιον απο τους πελατες σας που εχετε στειλει μυφ να δειτε αν υπαρχουν τα στοιχεια μεσα

εχω ηδη μπει σε εικοσι και δεν βλεπω καν το ιστορικο σαν να μην εχω στειλει ποτε ουτε καν του 2014

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
8 λεπτά πριν , Aggeliki33 said:

συναδελφοι επειδη ειμαι ενα σταδιο πριν το εγκεφαλικο σας παρακαλω μπειτε σε καποιον απο τους πελατες σας που εχετε στειλει μυφ να δειτε αν υπαρχουν τα στοιχεια μεσα

εχω ηδη μπει σε εικοσι και δεν βλεπω καν το ιστορικο σαν να μην εχω στειλει ποτε ουτε καν του 2014

 

Μην πάθετε εγκεφαλικό. Θα συνέλθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Kαλό βράδυ σε όλους μας..............

το πρόβλημα   δεν είναι το taxis....  αλλα εμείς οι ιδιοι που συμπράτουμε  σε αυτό

το απαράδεκτο σύστημα.....  22:45 και ακόμα είμαστε στα γραφεία μας...........

θέλω εναν καλό λόγο  γιά την παραμονή μας. Στείλουμε δε στείλουμε  συμφωνία  αδύνατη

Αρα ?

Σας ευχαριστώ

Φιλικά

Γιαν + 5

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

προσπαθω να ανεβασω αρχεια από το πρωί .... μου βγαζει σφάλμα και δεν δειχνει ουτε αυτες που ειχα υποβαλει με επιτυχεια τισ προηγούμενες ημέρες... ειναι που εχει προβλημα το σύστημα ετσι ???? γιατι το αρχειο δεν μου δειχνει να το ανεβαζω (εστω και ανεπιτυχως στο ιστορικο...πιο πολυ για να ηρεμίσω οτι το αρχειο ειναι οκ και το συστημα δεν ειναι γενικα....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

01:55 έχω αλλάξει τρεις browsers και μια μου εμφανίζει τις εγγραφές και μετά από 5 λεπτά δεν εμφανίζει τίποτα!!

Φαντάσου τι έχει να γίνει αύριο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προσπαθώ από τις 02:00 μέχρι τις 02:55 να υποβάλλω οριστικά τις καταστάσεις αλλά εμφανίζονται μόνο κενές σελίδες. Ελπίζω να μην έχουν χαθεί οι εγγραφές. Απίστευτη ταλαιπωρία και την νύχτα.. Καλό ξημέρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Mεχρι τις 2 χθες απο το σπιτι που το χουμε κανει γραφειο , εστελνα χειρογραφα καποιων πελατων καθως και τα δικα μου.. με τα χιλια ζορια αλλα ευτυχως καταχωρηθηκαν. Σήμερα ξεκιναει μια αλλη δυσκολη μερα..Καλημερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πάρα πολλοί αγρότες κανονικού καθ. ούτε  καν γνωρίζουν αλλα και ούτε τους ενδιαφέρει τι είναι όλη αυτή η ιστορία.....επι της ουσίας λογικά θα δώσουν κάποια άτυπη παράταση νομίζω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Απιθανα πραγματα συμβαινουν. Να μην λειτουργει την τελευταια εβδομαδα η εφαρμογη, συν να εκδιδονται οδηγιες για τις μυφ πριν απο καμια δεκαρια μερες και αντι να βγουν και να ζητησουν συγγνωμη για την ταλαιπωρια να μας βασανιζουν μεχρι τελευταια στιγμη. Παραταση λεμε δεν λειτουργει το καρβουνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ...ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΦΑΛΜΑ

Χωρίς τίτλο.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...