Προς το περιεχόμενο
  • 0

νεος ιστοτοπος ΣΕΠΕ sepenet και παλιος yeka/services


PIRATIS

Ερώτηση

Προφανως η εγγραφη στη νεα ιστοσελιδα sepenet θα αφορα μονο  τις εφαρμογες που αναφερονται στην εγκυκλιο. Οι αναγγελιες προσληψης, οι απολυσεις, οι συμβασεις μερικης απασχολησης κλπ θα συνεχιζουν να γινονται οπως και πριν στο yeka/services ή θα καταργηθει και θα  ενσωματωθουν κι αυτες στην νεα ιστοσελιδα www.sepenet.gr ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
51 λεπτά πριν , 235711 said:

- Το πρωί ολοκλήρωσα τις εγγραφές κανονικά (δούλευε)

- Οι υπηρεσίες θα λειτουργήσουν σταδιακά (2 ανά βδομάδα)

- Μελλοντικά λένε οτι θα μπαίνουμε σε όλα  με τους κωδικούς taxisnet. (να δούμε)

 

 

Αυτά από το μέτωπο... καλό κουράγιο.

πρώτα θα βγάλουμε τα μάτια μας για να βγάλουμε κωδικούς ,για να χρησιμοποιήσουμε μελλοντικά του ταχις?

βρε μεθυσμένοι δουλεύετε και απαντάτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
16 ώρες πριν, kpanagiotis said:

Κι αφού κατάφερα να κάνω εγγραφή και να μπω στην πλατφόρμα, τελικά όλα τα Links υπάρχουν αλλά δε μπορώ να τα πατήσω.

Είναι σαν να υπάρχει πάνω τους ένα διάφανο φιλμ που δε σου δίνει το δικαίωμα να πατήσεις ενώ βλέπεις.

Το έχει συναντήσει κανείς; Λύσεις;

Eτσι ακριβώς .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει την εγγραφή - ενώ "πέρασα" τους κωδς taxis, μου κολλάει στου ΙΚΑ... :-/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα,

Γνωρίζει κανείς  στο πρώτο στάδιο της δημιουργίας νέου λογαριασμού  που υποτίθεται οτι εξουσιοδοτούμε την επιθεώρηση αν βάζουμε τους κωδικούς της εταιρείας ή του νόμιμου εκπροσώπου που κάνουμε επιλογή ρόλου στο taxis??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑ ΤΙΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ.

ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤA EMAIL.

BAZONTAΣ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ:blink:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
4 ώρες πριν, musabelis said:

Καλημέρα,

Γνωρίζει κανείς  στο πρώτο στάδιο της δημιουργίας νέου λογαριασμού  που υποτίθεται οτι εξουσιοδοτούμε την επιθεώρηση αν βάζουμε τους κωδικούς της εταιρείας ή του νόμιμου εκπροσώπου που κάνουμε επιλογή ρόλου στο taxis??

ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
On 9/2/2016 at 9:52 ΜΜ, PIRATIS said:

Προφανως η εγγραφη στη νεα ιστοσελιδα sepenet θα αφορα μονο  τις εφαρμογες που αναφερονται στην εγκυκλιο. Οι αναγγελιες προσληψης, οι απολυσεις, οι συμβασεις μερικης απασχολησης κλπ θα συνεχιζουν να γινονται οπως και πριν στο yeka/services ή θα καταργηθει και θα  ενσωματωθουν κι αυτες στην νεα ιστοσελιδα www.sepenet.gr ?

Προφανώς συνεχίζουμε όπως πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν μπορώ να κάνω τίποτα, κολάει συνέχεια. Εχουμε διορία μέχρι 30/09 ή πρόκειται να δώσουν και καμιά παράταση?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Με το που βάζω τους κωδικούς του taxis και πατάω εξουσιοδότηση, μου βγάζει μήνυμα ότι τα στοιχεία δεν υπάρχουν στο μητρώο.

Έχει συμβεί σε κανέναν σας αυτό? Πρέπει εγώ να κάνω κάτι ή είναι πρόβλημα του συστήματος και αυτό?

Οι κωδικοί που βάζω είναι σίγουρα σωστοί πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

συναδελφοι θελει πολυ υπομονη το συστημα και πολλες προσπαθειες, εμενα δε μου αναγνωριζε τους κωδικους του taxis, μετα απο πολλες προσπαθειες τα εβαλα ολα μικρα γραμματα (παρα το γεγονος οτι ειχα κεφαλαια στους κωδικους) και προχωρισε μεχρι τελους, το ιδιο φυσικα συνεβει και στου κωδικους του ικα.

να το χαιρονται το συστημα τους.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δουλειά του ενός λεπτού για κάθε πελάτη έχει μετατραπεί (τι πρωτότυπο !!!) σε γολγοθά λόγω της ανεπάρκειας και της ασχετοσύνης κάποιων (γνωστών-αγνώστων) !!!!

έως πότε θα πληρώνουμε εμείς τις μαλ@#ίες των άλλων ;;;;

που είναι το ΟΕΕ και οι λοιποί εργατοπατέρες να πάρουν θέση & πρωτοβουλίες μπας και τσουλήσει τίποτε;;;

τα ίδια πάντα ... βαρέθηκα!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
On 6/9/2016 at 7:45 ΜΜ, PROAKIS said:

δώστε κωδικούς ΙΚΑ ,εννοεί τους νέους? και σε πόση ώρα τα στέλνουν?

ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΤΟ MAIL ....ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
μόλις τώρα, mkara said:

ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΤΟ MAIL ....ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...

ΣΤΟ ΕΡΓΑΝΗ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

αυτοί οι ανάδοχοι  λόγω προυπηρεσίας και καλής εφαρμογής πήραν το έργο?

μας πρήξατε τόσα χρόνια. δώστε τα σε μικρότερες εταιρείες λογισμικού που κάνουν θαύματα με 1/10 του κόστους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δουλευει η εφαρμογή?????? Απο χθες προσπαθω να κανω εγγραφη και μου βγαζει λαθος τους κωδικους ΙΚΑ . Τις προηγουμενες ημερες εκανα εγγραφες χωρις προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
1 ώρα πριν, AGGELA said:

Δουλευει η εφαρμογή?????? Απο χθες προσπαθω να κανω εγγραφη και μου βγαζει λαθος τους κωδικους ΙΚΑ . Τις προηγουμενες ημερες εκανα εγγραφες χωρις προβλημα

Τις Πέμπτες δεν αναγνωρίζει κωδικούς. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μολις επικοινώνησα και μου είπαν πως αν λάβω στο email μου την επιβεβαίωση της εγγραφής δεν χρειάζεται να προσπαθήσω να μπω στο πρόγραμμα γιατί ετσι και αλλιως δεν προχωράει τώρα.

ΣΕΠΕ

2105289177

2105289190

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ένας καλός συνάδελφος μας συμβούλευσε να ανοίξουμε "νέο παράθυρο ανώνυμης περιήγησης"

παραδόξως ΟΛΑ λειτούργησαν μια χαρά ενώ πρίν μου έβγαζε μόνιμα σφάλμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για 'όσους εργοδότες δεν έχουν κωδικούς ΙΚΑ λόγω οτι δεν απασχολούν προσωπικό δέκα χρόνια τώρα, κάνουμε εγγραφή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
20 ώρες πριν, MDASK said:

Ένας καλός συνάδελφος μας συμβούλευσε να ανοίξουμε "νέο παράθυρο ανώνυμης περιήγησης"

παραδόξως ΟΛΑ λειτούργησαν μια χαρά ενώ πρίν μου έβγαζε μόνιμα σφάλμα...

ναι δουλεύει...η ασφάλεια μας μάρανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...