Προς το περιεχόμενο

Ε3 ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ...ΠΡΟΒΛΗΜΑ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η υποβολή Ε3 Νομικών προσώπων εχει καποιο προβλημα σημερα ???? Προσπαθω να στειλω Ε3 σε νομικό πρόσωπο και δεν κανει οριστική υποβολή . Παράλληλα δεν ανοίγει η επιλογή της κατηγορίας βιβλίων αλλα ούτε μπορώ να πληκτρολογισω  και την χρήση (ημερομηνίες 01/01/2015 -31/12/2015 ) πανω στο Ε3. Εχει καποιο προβλημα σήμερα η εγώ δεν κανω κάτι σωστα ???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει . Υπάρχει κάτι στο taxis που να μην έχει πρόβλημα τα τελευταία τέσσερα χρόνια ;

μόνο τα mails για τις οφειλές δουλεύουν ρολόι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχει . Υπάρχει κάτι στο taxis που να μην έχει πρόβλημα τα τελευταία τέσσερα χρόνια ;

μόνο τα mails για τις οφειλές δουλεύουν ρολόι .

ετερον εκατερον .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ετερον εκατερον .... 

στην οριστική υποβολή σου βγάζει μία άσπρη σελίδα?  και δεν φέρνει ημερομηνίες έναρξης .

περίμενα να προχωρήσει και κάνω προσωρινή  και ενώ βγάζει μήνυμα το Ε3 αποθηκεύτηκε προσωρινά την αναμόρφωση δεν την κρατάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

στην οριστική υποβολή σου βγάζει μία άσπρη σελίδα?  και δεν φέρνει ημερομηνίες έναρξης .

περίμενα να προχωρήσει και κάνω προσωρινή  και ενώ βγάζει μήνυμα το Ε3 αποθηκεύτηκε προσωρινά την αναμόρφωση δεν την κρατάει.

Ναι μου βγαζει λευκη σελιδα και δεν προχωρα . Μαλλον τελικά εχει προβλημα γιατι δεν ανοιγει υποχρεωτικα πεδία στην πρωτη σελιδα όπως χρηση (01/01/15-31/12/15) κατηγορία βιβλίων και παρατήρησα ότι και πανω δεξια στα χρωματιστά παιδία δεν εμφανίζει ημερομηνία εναρξης της εταιρείας . Αυριο πάλι να δουμε αν εχει επανέλθει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομικό πρόσωπο μη κερδοσκοπικό...δεν έκανε το 2008 αλλαγή του ΚΑΔ, με αποτέλεσμα να μου βγάζει μήνυμα στο Ε3 ότι ο ΚΑΔ είναι ανύπαρκτος......Πατώντας υποβολή στο Ν, μου λέει δεν έχει γίνει οριστική υποβολή του Ε3.....πρέπει να πάνε Δ.Ο.Υ για αλλαγή ΚΑΔ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αίσχος πάλι σήμερα ,ενώ είχα αποθηκεύση από χθές το Ε3 δεν μπορώ να το οριστικοποιήσω από το πρωί σήμερα...!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επικοινωνια μολις τωρα με το taxis μου ειπαν ότι εχει προβλήμα το γνωρίζουν , το εχουν δώσει και μεχρι τελος της ημέρα θα εχει διορθωθεί . ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 years later...

Καλημέρα. Σε ε3 μη κερδοσκοπικού που έχει δηλωμένο ποσό στον 585 πως προχωράω;  Έχω διαβάσει αυτό το άρθρο https://www.taxheaven.gr/news/63750/ypobolh-e3-nomikwn-proswpwn-mh-kerdoskopikoy-xarakthra-me-prosymplhrwmeno-poso-ston-kwdiko-585

αλλά κωδικό 016 δε βρίσκω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mannikos είπε

Καλημέρα. Σε ε3 μη κερδοσκοπικού που έχει δηλωμένο ποσό στον 585 πως προχωράω;  Έχω διαβάσει αυτό το άρθρο https://www.taxheaven.gr/news/63750/ypobolh-e3-nomikwn-proswpwn-mh-kerdoskopikoy-xarakthra-me-prosymplhrwmeno-poso-ston-kwdiko-585

αλλά κωδικό 016 δε βρίσκω. 

Ανοίγεις το πινακάκι και εκεί που λέει Λοιπά Έξοδα βάζεις 0,00 και προχωράει. Το 016 που γράφουν είναι λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...