Προς το περιεχόμενο
  • 0

καταχωρηση εντυπου 3(προσληψη νεου εργαζομενου)


moican

Ερώτηση

Καλημέρα συναδελφοι, υπέβαλλα σημερα μια προσληψη και στο σημειο που αναγραφουμε ωραριο και ημερες εργασιας, λανθασμενα εγραψα μονο το ωραριο και οχι τις μερες. Στο πινακα προσωπικου(αρχικος) ανεφερα και τις ημερες και το ωραριο!
Μπορω να κανω κατι για να το διορθωσω; υπαρχει θεμα αν μεινει ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

καλησπερα και χρονια πολλα. εκανα προσληψη υπαλληλου πληρης απασχολησης και εκ παραδρομης ξεχασα να επισυναψω την προσληψη υπογεγραμμενη απο τον εργοδοτη και τον εργαζομενο. Με τον ΟΑΕΔ που μιλησα μου ειπε να ξανακανω καινουρια προσληψη αλλα οταν παω να το υποβαλλω το συστημα μου βγαζει μηνυμα οτι δεν μπορει να γινει προσληψη για τον ιδιο υπαλληλο την ιδια μερα. Τι κανω σε αυτην την περιπτωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
14 ώρες πριν, marianaxal said:

καλησπερα και χρονια πολλα. εκανα προσληψη υπαλληλου πληρης απασχολησης και εκ παραδρομης ξεχασα να επισυναψω την προσληψη υπογεγραμμενη απο τον εργοδοτη και τον εργαζομενο. Με τον ΟΑΕΔ που μιλησα μου ειπε να ξανακανω καινουρια προσληψη αλλα οταν παω να το υποβαλλω το συστημα μου βγαζει μηνυμα οτι δεν μπορει να γινει προσληψη για τον ιδιο υπαλληλο την ιδια μερα. Τι κανω σε αυτην την περιπτωση?

Μαρία πως σου έχει δημιουργηθεί η πεποίθηση ότι θα έπρεπε να επισυνάψεις το "Ενιαίο Έντυπο Αναγγελίας Πρόσληψης Ε3";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
16 λεπτά πριν , COSTAS said:

Μαρία πως σου έχει δημιουργηθεί η πεποίθηση ότι θα έπρεπε να επισυνάψεις το "Ενιαίο Έντυπο Αναγγελίας Πρόσληψης Ε3";

για να φαινεται η υπογραφη του εργαζομενου κυριως. εκτος αν στο μυαλο μου το εχω μπερδεψει με κατι αλλο.ασχολουμαι τον τελευταιο χρονο με μισθοδοσια  και πολλες φορες αγχωνομαι μην κανω σε αυτα καποιο λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
3 ώρες πριν, marianaxal said:

για να φαινεται η υπογραφη του εργαζομενου κυριως. εκτος αν στο μυαλο μου το εχω μπερδεψει με κατι αλλο.ασχολουμαι τον τελευταιο χρονο με μισθοδοσια  και πολλες φορες αγχωνομαι μην κανω σε αυτα καποιο λαθος

αποχώρηση και απόλυση επισυνάπτεις τα έντυπα με υπογραφές.

και άδειες εργασίας αλλοδαπών στα πάντα.

πουθενά αλλού δεν είσαι υποχρεωμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
On 29/12/2017 at 11:58 ΠΜ, PROAKIS said:

αποχώρηση και απόλυση επισυνάπτεις τα έντυπα με υπογραφές.

και άδειες εργασίας αλλοδαπών στα πάντα.

πουθενά αλλού δεν είσαι υποχρεωμένη.

σε ευχαριστω παρα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...