Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΑΠΩΛΕΙΑ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΦΤΜ


eyripidis

Ερώτηση

ΠΑΥΣΗ ΦΤΜ ΛΟΓΩ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑ ΝΕΑΣ.ΩΣΤΟΣΟ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΦΤΜ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ? ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΣΟ ? ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

1800 μου βεβαίωσαν για έπε πριν 2 μήνες. Πήγα για διακοπή και τα ζήτησαν στον κβς. Αφου δεν κάνετε διακοπή δεν το παρατατε; Του χρόνου που θα χουν κλείσει και όλες οι δου θα χουν ψηφιστεί άλλοι νόμοι θα ισχύουν αλλά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
5 hours ago, antouan said:

1800 μου βεβαίωσαν για έπε πριν 2 μήνες. Πήγα για διακοπή και τα ζήτησαν στον κβς. Αφου δεν κάνετε διακοπή δεν το παρατατε; Του χρόνου που θα χουν κλείσει και όλες οι δου θα χουν ψηφιστεί άλλοι νόμοι θα ισχύουν αλλά πράγματα.

συναδελφε , πως προεκυψε   το   1800  

απο που  το βρηκαν   το ποσο αυτο  ???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πεστους να σου πουν που βασιστηκαν και σου εβαλαν  προστιμο και μαλιστα 1800 ευρω!!αφου ο νομος 1809 /88 που προεβλεπαι τα προστιμα καταργηθηκε με τον 4308/14 ο οποιος δεν προβλεπει προστιμα ειδικα για απωλεια βιβλιου συντηρησης Στην ΔΟΥ Γλυφαδας που μου ετυχε και εμενα οντως ειπαν δεν προβλεπεται πλεον προστιμο για απωλεια βιβλιου συντηρησης ΦΤΜ και δεν το εβαλαν.

 

https://oenet.gr/%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B1%CE%AF%CE%B1-%CE%BD%CE%AD%CE%B1/%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC/item/27340-%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%BF-%CF%83%CE%B5-%CE%B1%CF%80%CF%8E%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CF%83%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%84%CE%B1%CE%BC%CE%B5%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE%CF%82-%CE%BC%CE%B7%CF%87%CE%B1%CE%BD%CE%AE%CF%82

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δηλαδή εγώ που έχω μια περίπτωση όπου έγινε διακοπή με ημερομηνία 2008, σήμερα το 2016, με απώλεια βιβλίου συντήρησης ΦΤΜ, τι πρόστιμο θα έχει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...