Προς το περιεχόμενο

Πως απαντάω σε ένα θέμα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπαίνω στο θέμα/topic και δεν υπάρχει επιλογή για να απαντήσω (όπως είχε πριν με ένα κουτί για να γράψεις και επιλογές απάντησης-παράθεσης κλπ)*. Ναι, το έχω στα ελληνικά..

*σε μερικά θέματα υπάρχει το κουτί "απαντήστε σε αυτό το θέμα....." σε άλλα όχι

Επίσης η ροή δεν είναι πολύ μεγάλη, παλαιότερα είχε μέχρι και 50 θέματα.

Και κάποιες φορές με βγάζει αποσυνδεδεμένο, χωρίς να έχω πατήσει ποτέ αποσύνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα, δλδ να μην μπαίνεις στο ΣΕΠΕ και να μην μπορείς να μπεις και στο taxheaven να πεις τον πόνο σου....Καλημέρες και καλό κουράγιο σε όλους τους συναδέλφους για ότι μας περιμένει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και άλλος συνάδελφος δηλαδή που δεν μπορεί να μπει στο ΣΕΠΕ?

Απο Τρίτη απόγευμα δεν έχω καταφέρει να μπει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν την αλλαγή όταν ξανα-άνοιγα ένα θέμα για διάβασμα με πήγαινε - ξεκινούσε από το σημείο που είχα σταματήσει το διάβασμα, τώρα με μεταφέρει στην πρώτη σελίδα του θέματος 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετάρτη απόγευμα δικαιολογημένα για ''λόγους συντήρησης''....Σήμερα από το πρωί πάπαλα κι αύριο αργία....Επικοινώνησα μαζί τους και μου λέγαν άνοιξε την έναρξη, πάτα cmd, μπες σε dos, γράψε...τι λέτε ρε παίδες λέω είναι απάντηση αυτή?Μου είπαν μάλλον θέμα οτε, άλλοι πάροχοι δεν έχουν θέμα, ναι αλλά το 70% στην Ελλάδα οτε έχει...Ακόμα τίποτα όμως...Άρχισαν κι αυτοί τα καλά του taxisnet γι αυτό λέω καλή υπομονή συνάδελφοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία να αρχίσουμε τα τηλέφωνα ποιοι έχουν forthnet hol cyta wind κτλ και να τρέχουμε στα γραφεία τους,

ε ρε σε λάθος σημεία πέφτουν οι βόμβες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω wind..

σας περιμένω..κερνάω και φρεντοκαπουτσινιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟΥ SITE, ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ  ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλσηπέρα. Να καταθέσω κι εγώ την άποψή μου, λέγοντας ότι μέχρι στιγμής προτιμώ την παλαιά μορφή του Φόρουμ. Ήταν πολύ πιο έυχρηστο και γρήγορο. Σίγουρα είναι νωρίς ακόμα και θα γίνουν διορθώσεις, αλλά τα κυριότερα θέματα είναι το ότι δεν μπορώ να απαντήσω σε συγκεκριμένη ερώτηση, δεν με πάει κατευθείαν στην ανάρτηση που ήμουνα την τελευταία φορά (πράγμα απίστευτα βολικό) και δεν μπορώ να δω πολλά τελευταία θέματα μαζεμένα. Ανεξάρτητα αυτών σας ευχαριστούμε πολύ για την προσπάθεια που κάνετε και την μεγάλη βοήθεια που μας προσφέρετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ HURRICANE33.ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ? Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ 20 Η 30 Η 50 ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΤΡΕΧΑΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, eyripidis said:

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ HURRICANE33.ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ? Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ 20 Η 30 Η 50 ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΤΡΕΧΑΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΗ.

Ευρυπίδη για το μενού πάνε τέρμα κάτω, έχει επιλογή Language και το αλλάζεις από εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΟΦΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΤΟ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΙΚΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, eyripidis said:

ΣΟΦΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΤΟ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΙΚΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ.

 στην επιλογή : Quote

να είσαι καλά, καλό τριήμερο και σε σένα, καλή ξεκούραση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα με τις απαντήσεις σε παλιότερα θέματα θα λυθεί σύντομα με την νέα version. Είναι bug της αναβάθμισης. Το υπόλοιπα τα κοιτάμε και νομίζω ότι όσα λειτουργικά καλά στοιχεία υπήρχαν θα επανέλθουν.  Πρέπει λίγο να κοιτάξετε και τις ρυθμίσεις σας γιατί υπάρχουν πολλά νέα στοιχεία το οποία όμως πρέπει να τα εξατομικεύσει ο καθένας μόνος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μάλλον χρειάζομαι μια "ερμηνευτική" :)

κάτι "πείραξα"  από τις ρυθμίσεις μάλλον και εκεί που έβλεπα ένα κατεβατό θεμάτων στο "θέματα που δεν έχετε δει" τώρα βλέπω μόνο πέντε-έξι..

θα μου πείτε, τι τα ήθελα αφού δεν τα είχα δει και ίσως δεν είχα σκοπό? περιέργεια ..  ^_^ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο   παλιό   έβλεπα  και  50  θέματα  τώρα  πρέπει   να  πηγαίνεις   στην   αναζήτηση  και   αν  θυμάστε    το  θέμα  καλώς

επίσης   αν  θέλεις   να  κάνεις   εκτύπωση   εκτυπώνει  μεγάλα γράμματα    και  πολλές   σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

στο   παλιό   έβλεπα  και  50  θέματα  τώρα  πρέπει   να  πηγαίνεις   στην   αναζήτηση  και   αν  θυμάστε    το  θέμα  καλώς

να πηγαίνεις στην ενότητα Θέματα που δεν έχετε δει και θα στα βγάζει.. . . . μερικά δεν τα βγάζει βέβαια αλλά που θα πάει θα στρώσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν με πάει κατευθείαν στην ανάρτηση που ήμουνα την τελευταία φορά (πράγμα απίστευτα βολικό) 

να πηγαίνεις στην κουκίδα στην αρχη του θέματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το πρόβλημα με τις απαντήσεις σε παλιότερα θέματα θα λυθεί σύντομα με την νέα version. Είναι bug της αναβάθμισης. Το υπόλοιπα τα κοιτάμε και νομίζω ότι όσα λειτουργικά καλά στοιχεία υπήρχαν θα επανέλθουν.  Πρέπει λίγο να κοιτάξετε και τις ρυθμίσεις σας γιατί υπάρχουν πολλά νέα στοιχεία το οποία όμως πρέπει να τα εξατομικεύσει ο καθένας μόνος του.

Ψάχνω στις ρυθμίσεις το κουμπακι που γυρνάει στην προηγούμενη version αλλά δεν το βρισκω :P

Να προσθέσω σε όλα τα παραπάνω ότι η πλοήγηση από κινητό πλέον είναι ολιγον ταλαιπωρία.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

να πηγαίνεις στην ενότητα Θέματα που δεν έχετε δει και θα στα βγάζει.. . . . μερικά δεν τα βγάζει βέβαια αλλά που θα πάει θα στρώσει!

Λειτουργει αυτο? Στην αρχη δουλευε αλλα εδω και δυο μερες βγαζει unexpected error

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...