Προς το περιεχόμενο

μυφ υποβολη διορθωσης ως 22/2/2016


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να κάνει κάποιος μια δοκιμή στο 2103375718 ?

Γραφείο Υπουργου.

Μου είπαν οτι γνωριζούν το προβλήμα κ θα έχει Δ.Τ. σε λίγο.

Μπορεί να δοκιμάσει και κάποιος άλλος ?

Μονο σε ροζ περνουμε τηλ εμεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να κάνει κάποιος μια δοκιμή στο 2103375718 ?

Γραφείο Υπουργου.

Μου είπαν οτι γνωριζούν το προβλήμα κ θα έχει Δ.Τ. σε λίγο.

Μπορεί να δοκιμάσει και κάποιος άλλος ?

ΤΟ ΚΑΛΕΣΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε κράζει κανεις ,  αλλά αν αρχίσουμε να στέλνουμε ΜΥΦ του 2015 αυτό σημαίνει

ότι αποδεχόμαστε τον συγκεκριμένο τρόπο διασταύρωσης στοιχείων

πράγμα το οποίο δεν είναι αποδεκτό για τους γνωστούς λόγους .

Γιατί, μήπως δεν αποδεχτήκαμε του 2014;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι ,

 

Τα παρατάω δεν αντέχω άλλο ......... είμαι εδώ από τις 7 και δεν έφτιαξα καμία.....

 

τέλος το 2014 ότι θέλει ας γίνει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρατάω και εγώ συνάδελφοι. Πάω να δω λίγο το παιδί μου πριν κοιμηθεί. Ότι είναι να γίνει θα το μάθουμε αύριο.Να δούμε μόνο πως θα τους τιμωρήσουμε. Γιατί με όσα μας έχουνε κάνει ΠΡΕΠΕΙ να τους τιμωρήσουμε......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρατάω και εγώ συνάδελφοι. Πάω να δω λίγο το παιδί μου πριν κοιμηθεί. Ότι είναι να γίνει θα το μάθουμε αύριο.Να δούμε μόνο πως θα τους τιμωρήσουμε. Γιατί με όσα μας έχουνε κάνει ΠΡΕΠΕΙ να τους τιμωρήσουμε......

 

Η τιμωρία τους θα είναι η απαιτησή μας να ελεγχθούν άμεσα και κατά προτεραιότητα όλες οι αποκλίσεις των ΜΥΦ . Να φρακάρουν οι ελεγκτικές υπηρεσίες των ΔΟΥ  με ελεγκτικό έργο το οποίο θα αποδώσει ψίχουλα . :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο ολοι - ολες στις 10:00 στο Υ.Ο.

Αχαααα !!!! σίγουρα θέλουν να μας ξεκάνουν για να μην παρεβρεθούμε αύριο στη διαμαρτυρία !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποκλείσεις δεν πρόκειται να κλείσουν ποτέ, όσο και να προσπαθούμε.

Το τι θα κάνει το υπουργείο με τις αποκλείσεις δεν το ξέρουμε. Μπορεί προς το παρόν να μην κάνει τίποτα. Δεν μπορεί να τις ελέγξει όλες αυτό είναι σίγουρο. Ίσως να επικεντρωθεί σε κραυγαλέες περιπτώσεις που σε συνδυασμό και με άλλη πληροφόρηση αξίζουν τον έλεγχο. Για παράδειγμα σε επιχείρηση με 1 εκατομμύριο τζίρο αν έχω απόκλιση 5000 ευρώ στα έξοδα έχω πρόβλημα. Όχι. Αν όμως έχω μεγάλες αποκλίσεις σε έσοδα και έξοδα σε σχέση με το μέγεθος της επιχείρησης τότε, Ναι. Εγώ φοβάμαι μήπως προκύψει θέμα σε διακοπές επιχειρήσεων, ίσως τότε να ζητάνε συμφωνία και το πρόστιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ και δύο ώρες τα πάντα λευκά και an error has occured. Μπορεί κάποιος να πει τί πρόστιμο  μπαίνει? Υπάρχει περίπτωση για τη σιωπηρή παράταση ή όλα μας πήγαν ρολόι και δεν το καταλάβαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια πρόταση προς το taxis net .

Να σβήσουν όλες τις μυφ 2014 και να πουν μπήκε ιός και τα έκανε όλα μ…νιΠ

Παρότι δεν μου αρέσει η έκφραση (όχι, δεν με θεωρώ σεμνότυφο...), το μ..νί με παραπέμπει σε κάτι όμορφο και όχι σε κάτι "παρακατιανό" ή "δύσμορφο" ή έστω άσχημο. Άλλωστε από εκεί βγήκαμε όλοι...

Και νομίζω Κίτσο, από όσο σε ξέρω, πρέπει όλοι μας, άρα και εσύ με την λεπτότητα που σε διακρίνει, να απαλείψουμε από το λόγο μας ως "μειωτικό χαρακτηρισμό" το μ..νί. Είναι η καταγωγή του κόσμου όλου! Μακάρι να μπορούσα να επισυνάψω τον γνωστό ζωγραφικό πίνακα, αλλά η ηλεκτρονική μου αμορφωσιά δεν ξεπερνιέται... Όσο για τις ΜΥΦ, να κι' αν να κι' αν δεν..., ουκ αν λάβεις παρά του μη έχοντος..., δώσαμε... δώσαμε..., πως να στο πω βρε αδελφέ ΥΠΟΙΚ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμωρία τους θα είναι η απαιτησή μας να ελεγχθούν άμεσα και κατά προτεραιότητα όλες οι αποκλίσεις των ΜΥΦ . Να φρακάρουν οι ελεγκτικές υπηρεσίες των ΔΟΥ  με ελεγκτικό έργο το οποίο θα αποδώσει ψίχουλα . :angry:

ποσο σωστος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι δεν μου αρέσει η έκφραση (όχι, δεν με θεωρώ σεμνότυφο...), το μ..νί με παραπέμπει σε κάτι όμορφο και όχι σε κάτι "παρακατιανό" ή "δύσμορφο" ή έστω άσχημο. Άλλωστε από εκεί βγήκαμε όλοι...

Και νομίζω Κίτσο, από όσο σε ξέρω, πρέπει όλοι μας, άρα και εσύ με την λεπτότητα που σε διακρίνει, να απαλείψουμε από το λόγο μας ως "μειωτικό χαρακτηρισμό" το μ..νί. Είναι η καταγωγή του κόσμου όλου! Μακάρι να μπορούσα να επισυνάψω τον γνωστό ζωγραφικό πίνακα, αλλά η ηλεκτρονική μου αμορφωσιά δεν ξεπερνιέται... Όσο για τις ΜΥΦ, να κι' αν να κι' αν δεν..., ουκ αν λάβεις παρά του μη έχοντος..., δώσαμε... δώσαμε..., πως να στο πω βρε αδελφέ ΥΠΟΙΚ?

υπαρχει μια λαικη φραση . αυτην χρησιμοποιησα . λογια του λαου μας χρησιμοποιω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγαν τα χιόνια από το τάξις.....αλλά παράταση δεν φαίνεται στον ορίζοντα..

....χιονια στο Κιλιμάντζαρο....

 

Και με την παράταση τι θα γινόταν δηλαδή???

Θα διορθονώταν 5 ακόμα μικροαποκλίσεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...