Προς το περιεχόμενο

προβλημα με το ανεβασμα του αρχειου Ε11 απο το προγραμμα MANPOWER


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω προβλημα με το ανεβασμα του αρχειου Ε11 στο ΣΕΠΕ απο το προγραμμα MANPOWER . βγαζει μνμ οτι το αρχειο δε ειναι εγκυρο βαση του σχετικου XSD .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω προβλημα με το ανεβασμα του αρχειου Ε11 στο ΣΕΠΕ απο το προγραμμα MANPOWER . βγαζει μνμ οτι το αρχειο δε ειναι εγκυρο βαση του σχετικου XSD .

δεν πρέπει είναι θέμα του προγράμματος..

 

αρχικά τσέκαρε τα στοιχεία των εργαζομένων..κάτι λείπει ή είναι λάθος..

 

διαφορετικά φταίει η γραμμογράφηση του αρχείου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγαζει κανενα μνμ λαθους το προγραμμα .

η γραμμογραφηση ειναι απο το προγραμμα . εγω απλα μεσα απο το προγραμμα φτιαχνω ενα αρχειο και το ανεβαζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς φίλε μου συμβαίνει σε όλες τις εφαρμογές του λογισμικού μισθοδοσίας της singular, προσωπικά χρησιμοποιώ την μισθοδοσία του acoountant. Το παραγόμενο αρχείο xml δεν έχει την ορθή γραμμογράφηση, γι' αυτό λαμβάνεις αυτό το μήνυμα λάθους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς φίλε μου συμβαίνει σε όλες τις εφαρμογές του λογισμικού μισθοδοσίας της singular, προσωπικά χρησιμοποιώ την μισθοδοσία του acoountant. Το παραγόμενο αρχείο xml δεν έχει την ορθή γραμμογράφηση, γι' αυτό λαμβάνεις αυτό το μήνυμα λάθους.

και τι κανουμε ? χειρογραφα  ?

την κατσαμε την βαρκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πρώτα "έφυγαν" χειρόγραφα, σκοπεύω όμως να τους πάρω, αν προλάβω και σήμερα τηλέφωνο, γιατί όσες φορές χρειάσθηκε, έχω να πω πως η εξυπηρέτησή τους, ήταν άμεση. Προς το παρόν υπομονή και κουράγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ kitsostzabelas, μόλις μίλησα με singular και μου είπαν ότι πρέπει να συμπληρωθεί ο κωδικός ΣΕΠΕ, στα στοιχεία της εταιρείας. Επειδή όμως είμαι εκτός, θα το δοκιμάσω το απόγευμα και θα σε ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ kitsostzabelas, μόλις μίλησα με singular και μου είπαν ότι πρέπει να συμπληρωθεί ο κωδικός ΣΕΠΕ, στα στοιχεία της εταιρείας. Επειδή όμως είμαι εκτός, θα το δοκιμάσω το απόγευμα και θα σε ενημερώσω.

βαλαμε και αυτον . αμ δεν που φευγει .

μου θυμιζει το κουστουμι με τον σακατη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλαμε και αυτον . αμ δεν που φευγει .

μου θυμιζει το κουστουμι με τον σακατη

Καλησπέρα και συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση. Για να λειτουργήσει η διαδικασία σωστά, θα πρέπει να συμπληρωθούν όλα τα πεδία της ενότητας "Στοιχεία ΣΕΠΕ". Επισυνάπτω σχετικό screenshot από accountant μισθοδοσία..

post-16259-0-74936700-1452798465_thumb.j

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 years later...

Καλησπέρα συνάδελφοι,

επαναφέρω το θέμα καθώς  αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα κατά την υποβολή Ε4,

μου εμφάνιζε το εξής μήνυμα " Το επισυναπτόμενο αρχείο πρέπει να είναι .xml και να είναι σωστό βάση του σχετικού .xsd "

το πρόβλημα προερχόταν από το ωράριο εργασίας ενός εργαζομένου, μέσα στο οποίο περιεχόταν το σύμβολο &.

Σε αντικατάσταση του με την λέξη ΚΑΙ, το δέχθηκε κανονικά το σύστημα.

 

Υ.Γ. EXTRA ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ EPSILON NET

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...