Jump to content

Τεκμαρτά Έξοδα (π.χ. τεκμαρτά ν. 3943/11 σε ΠΡΟΠΟ) και ΜΥΦ?


Recommended Posts

Καλησπέρα - καλησπέρα!

 

Τεκμαρτά Έξοδα που καταχωρούνται στα βιβλία (συγκεκριμένα σε πρακτορείο ΟΠΑΠ τα τεκμαρτά επί των ακαθαρίστων εσόδων του ΟΠΑΠ του άρθρου 17 παρ. 5-6) δηλώνονται στις καταστάσεις ΜΥΦ ως "Λοιπά Έξοδα" ή εξαιρούνται?

 

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...