Προς το περιεχόμενο

13η συνάντηση μελών Taxheaven forum 11/2016 στα πέριξ της Αγρελιάς Θεσσαλίας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 ώρες πριν, mk83 said:

Γκούντμορνιγκ του γιου του :wub:

Ποιανού γιου του ???????   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν , SCORPIOS said:

Ποιανού γιου του ???????   

Ειν του γιούμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες σε όλους!

 

Τι λείπει;

Κάτι λείπει!

Τι λείπει;

Μααααα η αντίστροφη μέρηση!!!

 

Μπάμπηηηηηηηηηηη που είσαι?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπλήρωσα το εξέλ προς το παρόν μόνο για να δείξω την επιθυμία μου για συμμετοχή.. ελπίζω σύντομα να μπορέσω να οριστικοποιήσω :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρες φιλες και φίλοι , προς αποφυγη παρεξηγησεων ενημερωνουμε πως ήδη οι θέσεις  του πούλμαν εχουν συμπληρωθεί , σε περιπτωση που υπάρχουν αλλαγες σχεδίων σχετικα με την εκδρομη παρακαλουμε ενημερωστε τον σχετικο πινακα για να μπορουμε να καλυψουμε τυχον κενά

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IuVvOSvl9urlkxqAz2zHs3XZchDyt6lpBW1kqYN64uc/edit#gid=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλες και φίλοι καλησπέρα , οι μέρες πέρασαν για αυτο θα παρακαλουσαμε τυχόν αλλαγες να καταχωρουνται στη σχετική λίστα άμεσα έτσι ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετησουμε άλλους φίλους και φίλες , καθως και να μπορουμε να γνωριζουμε συμμετοχες για τις σχετικές κρατησεις .

Ολες οι παροχές του ξενοδοχείου λειτουργουν κανονικά , θερμαινομενη πισίνα , σπα , γυμναστηριο κλπ στην τιμή του δωματίου , στην οποία ως γνωστόν συμπεριλαμβανεται πρωινό και βραδυνό , οπότε μη ξεχασετε τα ......μπανιερά σας .

Για το πούλμαν έχουμε τα γνωστά ...... αφιξη αγαπημενων Κρητικών την Πέμπτη 17/11 στο λιμάνι του Πειραιά πύλη Ε3 , άφιξη πούλμαν απο αγαπημένη Καλαμάτα περι τις 8,30 συγκεντρωση λοιπών αγαπημένων φίλων στο λιμάνι και αναχώρηση απο εκεί στις 09:00 , σαλταρουν και απο κηφισό λοιποί αγαπημενοι και βουρ για Καρδίτσα.

Αφιξη στο ξενοδοχείο συν Θεώ κατα τις 14;00 με 14:30 , χαλάρωση , καφεδακια , νεες αφιξεις , αγκαλιες φιλιά , πισινες σπα φαγητακι ποτακια τραγουδακια ελευθερο πρόγραμμα .

Παρασκευή αναχωρηση απο ξενοδοχείο στις 9:30 αυστηρα , χωρις καφε τον οποίο θα πιουμε στην πανεμορφη πόλη των Τρικάλων κατα τις 10. Οσοι θελουν θα βολτάρουν και θα αναχωρήσουμε στις 13:00 για την λίμνη πλαστήρα όπου και υπολογιζουμε να φτασουμε κατα τις 14:00 και μεχρι να βολευτουμε να τρωμε κατα τις 14:30 στην Πλαζ Λαμπερου στο ομόνυμο εστιατόριο βρεχοντας τα ποδαρια μας στη λίμνη . Αφου φάμε, βολταρουμε στο φραγμα να χωνεψουμε και αναχωρούμε απο Πλαστήρα στις 18:00 και ειμαστε στο ξενοδοχείο περί τις 18:40 όπου και ο κάθε ένας ακολουθει το 3ωρο προγραμμά του (χαχαχαχα). Παιδιά και όποιος άλλος επιθυμεί ξανατρώει αν θελει με την έναρξη του μπουφε (εχουμε ζητησει απο το ξενοδοχειο να ανοιγει σχετικά αργα δλδ μετα τις 20:30) και κατα τις 21:30 αναχωρούμε για Καρδίτσα και το fusion cuisine karditsa bar .... τι λέω ο ...... όπου ο πολυαγαπημένος Μιτακ έχει κανει κρατηση στο συγκεκριμένο μαγαζι (περι τα 100 ατομα) για ποτάκια και τσιμπήματα για αυτο αφηστε τα μπουζουκια για αργοτερα μην εκτεθουμε στον ανθρωπο και γινουμε ρόμπες .

Το Σαββατο θα ξυπνησετε όλοι πρωί διότι αλλιως θα σας τραβάω απο τα πόδια , θα φυγουμε το αργοτερο 9:15 για Μετεωρα για να ειμαστε εκεί 10:00 να περιηγηθουμε περίπου 2 με 2,30 ωρες εκει , μοναστηρια κλπ να αναχωρήσουμε στις 12:30 και να προχωρήσουμε προς Πύλη 13:30 να φωτογραφησουμε και να φωτογραφηθουμε στο γιοφύρι , να παμε Ελάτη Περτούλι και να τσιμπήσουμε κάτι στο Νεραιδοχώρι κατα τις 14:30 (βαλτε να δειτε φωτο οσοι δεν εχουν παει ) να πιουμε κανα καιφε αμα θέλουμε και να αναχωρήσουμε στις 17:30 και να είμαστε στο ξενοδοχείο 18:30. Καντε ότι θέλετε , οτι γουσταρετε για να ξεκουραστειτε διότι το βραδυ μετα τον μπουφε εχει λάιβ ...... με 4μελη ορχήστρα και τα σχετικά (χορευτικό κάχρι κλπ κλπ ) .

Η Κυριακή ώς γνωστο είναι ημέρα χαιρετούρας.... αγκαλιας.... κλπ κλπ

Πολυαγαπημένη παρέα .....η ομάδα διαχειρισης και συντονισμου της εκδρομής , της οποίας τυγχάνω μέλος έχει αγχωθει πάρα πολύ με το όλο προγραμμα διότι ώς γνωστό όλα γινονται εξ αποστασεως και μεσω του γραφειου touristas travel λόγω του ότι δεν υπάρχει συναδελφος που να "τρεχει" την εκδρομή εκεί.

Παρακαλούμε όπως δειξετε κατανόηση και να προσπαθησουμε όλοι να τηρηθει το πρόγραμμα εκτός και εαν συναποφασισθεί καποια αλλαγη αν νομίζετε ότι κατι δεν παέι καλά . Υπάρχει έκπτωση 15 % σε όλα τα ποτά και προσπαθουμε να την ανεβασουμε και άλλο ...αλλα 5αστερο γαρ.... φιλιά στη μουρη και τα ξαναλέμε σύντομα , παρακληση και πάλι για αμεσες τροποποιησιες της λίστας σε τυχόν αλλαγές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφερω εδω τα βασικά σημεια συναντησης για να υπάρχουν ξεχωριστά για τους εκτος πούλμαν και να τα βρισκουν πιο ευκολα , Παρασκευη πρωι πόλη Τρικάλων για καφε και βολτίτσα , Παρασκευη μεσημέρι για φαγητό Πλαζ Λαμπερου λίμνη Πλαστηρα ομόνυμο εστιατόριο , Παρασκευη βραδυ Fusion Gastronomy Bar Karditsa . 

Σαββατο πρωί Μετεωρα , Σαββατο μεσημέρι φαγητό http://www.niavis.gr/ παραδοσιακή ταβέρνα Νιάβης Νεραιδοχωρι . Φίλες και φίλοι τα πρωινά ξυπνηματα ειναι δυσκολα και το καταλαβαινουμε , αλλα οι αποστάσεις δεν είναι κοντινές , βραδυάζει νωρίς , σκεφτηκαμε να υπάρχει λίγο παραπανω χρόνος το απόγευμα για ξεκούραση , αν δουμε οτι δε βγαινει το πρωινο θα δωσουμε μια μικρη παραταση στην αναχωρηση ....μίκρη λέμεεεεεεεεεε κανα τεταρτο το πολυ μισαωρο δλδ :rolleyes::rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως άνθρωπος της τελευταίας στιγμής :rolleyes: , προσπαθώ από το Σάββατο να επικοινωνήσω με τον κύριο Μαρκογιαννάκη για να κλείσω δωμάτιο (4κλινο ή 2 δίκλινα) αλλά μάταια.

Θέλω την βοήθεια σας.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο ρε. Οχι από τώρα. Προλαβαίνεις . 

Κλείσε την Κυριακή το πρωί....!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν , SCORPIOS said:

Αστο ρε. Οχι από τώρα. Προλαβαίνεις . 

Κλείσε την Κυριακή το πρωί....!!!!!!!

Καλά λες , όχι όμως το πρωί. Απόγευμα θα πάρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφτασε στο τέλος της και αυτή η εκδρομή.....

Επεράσαμ όμορφα, όμορφα, όμορφα... έπεράσαμ όμορφα και τούτη την φορά!!!!

 

Πάμε για άλλα λοιπόν!!!!! Μπάμπη και σε εμάς έλειψες πολύ πολύ πολύ, όπως, και όσοι άλλοι δεν μπορέσατε να είστε αυτήν την φορά μαζί μας (και εύχομαι να μην έχουμε άλλες απουσίες την επόμενη φορά)

 

Εύχομαι στην επόμενη συνάντησή μας, να γνωρίσουμε και άλλους φίλους από εδώ μέσα, για να ζήσετε ότι ζούμε κάθε χρόνο, τα τελευταία 12 χρόνια, να συζητήσετε, να γελάσετε, να συγκινηθείτε, να κλάψετε, να νιώσετε, αυτά που νιώθουμε όλοι εμείς που μαζευόμαστε, κάποιοι πολλά, κάποιοι λιγότερα χρόνια, κάποιοι για πρώτη φορά, σε αυτήν την παρέα, που κάθε χρόνο μεγαλώνει, μεγαλώνει, μεγαλώνει, και που δεν θα σταματήσει ποτέ να ανανεώνεται με νέες φάτσες, με νέα χαμόγελα.

 

Νιώθω πολύ τυχερή, που είμαι μέλος αυτής της παρέας, τελικά. Ευχαριστώ που υπάρχετε στην ζωή μου. Ευχαριστώ που με έχετε στην ζωή σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/11/2016 at 7:54 ΠΜ, HARYK said:

Φίλες και φίλοι, καλά να περάσετε λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :)

Υ.Γ.

tumblrm3phw4RHFE1r1xybpo15001.jpg

:(

Μπάμπη μου θυμίζεις την ταινία "αλίμονο στους νέους"!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή !!!!   Ανακοίνωση !!!! 

ΜΗΝ  τολμήσει κανείς και λείψει σε 365 ημέρες.....  

( άχρηστε ξεκίνα το μέτρημα λέμεεεεεεε) 

Εγώ δεν θα ειμαι βέβαια, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα... !!!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SCORPIOS said:

Προσοχή !!!!   Ανακοίνωση !!!! 

ΜΗΝ  τολμήσει κανείς και λείψει σε 365 ημέρες.....  

( άχρηστε ξεκίνα το μέτρημα λέμεεεεεεε) 

Εγώ δεν θα ειμαι βέβαια, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα... !!!!!

 

 

Την Νατάσα θέλαμε έτσι και αλλιώς , μας έβγαλες από την δύσκολη θέση :P:P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με υγεία και πολλά χαμόγελα.................   για το 2017...  Ελπίζω και εύχομαι όλοι ειναι στα σπίτια τους και να  ξεκινήσουν τις

ετοιμασίες για την 14η...!!

Καλό βράδυ.

Γιαν + 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μου κόστισε που δεν μπόρεσα να παρευρεθώ φέτος...

Πόσο μα πόσο πολύ μου λείψατε...

Πώς θα περάσει ένας χρόνος μέχρι να σας ξαναδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/11/2016 at 0:44 ΜΜ, SCORPIOS said:

Προσοχή !!!!   Ανακοίνωση !!!! 

ΜΗΝ  τολμήσει κανείς και λείψει σε 365 ημέρες.....  

( άχρηστε ξεκίνα το μέτρημα λέμεεεεεεε) 

Εγώ δεν θα ειμαι βέβαια, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα... !!!!!

 

 

Λογικό το βρίσκω ... που να τρέχεις στην Πάτρα ... είναι και μακρυά ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...