Προς το περιεχόμενο

Π.Ο.Φ.Ε.Ε.: Αναμένεται η ανακοίνωση παράτασης των ΜΥΦ


klery

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι κανουμε? δεν δουλευει...απελπισια..........ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ?

γιατι απελπισία ; δικό μας είναι το λάθος nay ; ήρεμα και όλα θα γίνουν . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάω αύριο να βγάλω διαβατήριο ....

έως ότου συμφωνήσουν οι ΜΥΦ έχει απαγορευθεί η έξοδος από την χώρα στους λογιστές - ποιος άλλος θα βγάλει τα κάστανα από την φωτιά και μάλιστα χωρίς καμία πρόσθετη αμοιβή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντηση από το help desk (15515) που αν και (όντως) δεν υποστηρίζουν εκείνοι την εφαρμογή των ΜΥΦ δεν υπάρχει άλλη ενεργή επιλογή για να ρωτήσουμε : γνωρίζουν το θέμα αλλά δεν έχουν καμία πληροφόρηση ! σωθήκαμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει και το εξής σενάριο:

Οι τεχνικοί που ασχολούνται με την εφαρμογή να είναι μέλη του ΤΕΕ και να κάνουν αποχή από τα καθήκοντά τους, όπως και άλλοι επαγγελματίες (δικηγόροι, συμβολαιογράφοι).

Οπότε δεν διευκολύνεται το έργο των λογιστών, οι οποίοι ακόμη και αν έρθει ο Αρμαγεδών, βγούνε τα Ελοχίμ και τα Νεφελίμ και τον καρπαζώνουν, κατέβει ο "γέροντας" ιπτάμενος και τον καταβρέξει με αγιασμό, δει όραμα τον Κατρούγκαλο να τον σφραγίζει με το "666", δεν θα σταματήσει να ασχολείται με τις ΜΥΦ και κάθε άλλη παπαριά που του φορτώνουν.

 

Τελεία και παύλα. ΜΥΦ είσαι ναρκωτικό, μαστούρα στο μυαλό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε και νέο μηνυματάκι!

 

Service Temporarily Unavailable

The server is currently unable to handle the request due to a temporary overloading or maintenance of the server

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΡΙΞΑΝ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ?  Η ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΝ  ΑΤΥΠΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΛΙ ΜΕΧΡΙ Σ/Κ ΓΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ?

 

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΜΗ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΠΕΤΑΜΕΝΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την τύχη μου ο ΟΑΕΔ έχει στείλει επιδοτήσεις εμένα δεν μου τα έφεραν ποτέ .....

 

μέχρι εχθές έλεγε 6104(4) και σήμερα λέει 11.729 ( 8) και εγώ δεν ξέρω τι από τα δύο ισχύει!!!!

 

απλογραφικά βιβλία ........... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ο,τι να'ναι, πάντα όμως! Το σιωπηρή τί σημαίνει? Και το να μην δώσω σημασία στο "εκπρόθεσμο"? Θέλανε να δώσουν παράταση και ρίξανε το σύστημα(για άλλη μια φορά!)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ομολογουμένως είναι πολύ πονηρούληδες ! μπορεί να μπούμε στην εφαρμογή αλλά είτε δεν βλέπουμε αυτά που έχουμε καταχωρήσει είτε τα βλέπουμε και κάνουμε νέα καταχώρηση όμως κολλάει στην αποθήκευση είτε ό,τι άλλο μπορεί να φανταστεί κανείς ! όμως  στην εφαρμογή μπαίνουμε - μήνυμα για πρόβλημα δεν βάζουν για να μην εκτεθούν. Σιωπηλά όλα λοιπόν, όχι μόνο η "παράταση" !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμεση παραιτηση όλων των συνδικαλιστων του κλαδου και των διοικησεων των επιμελητηριων θα ηταν μια καλη αρχη

 

Ξεφτιλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...