Προς το περιεχόμενο

ΝΕΑ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΑΛΤΕΚ ATLANTIS PAYROLL ΚΑΙ ENTRY


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα συνάδελφοι, δουλεύοντας χρόνια με το X-LINE ΕΣΟΔΑ-ΕΞΟΔΑ και Μισθοδοσία της altec βλέπω πως τώρα στην μετάβαση στην πλατφόρμα του atlantis των εσόδων - έξοδων και της μισθοδοσίας τα προγράμματα έγιναν περισσότερο φιλικά προς τον χρήση (ειδικά με τις μαζικές εργασίες μισθοδοσίας).

 

Παρακάτω βάζω μερικές προτάσεις για να γίνει περισσότερο  φιλικό το πρόγραμμα,  όποιος μπορεί να προσθέσει κάποια πράματα  για να διορθωθούν κάποια κακώς κείμενα ή και να προστεθούν  κάποια άλλα καλά πράματα.

 

 

 

1 ) Θα ήταν καλύτερα  εαν διόρθωναν τον τρόπο στον οποίο εκτυπώνουμε τα έσοδα-έξοδα δηλαδή μπαίνοντας σε μια χρηση πχ 2015 να μπορείς να εκτυπώσεις έσ-εξ και για τις προηγούμενες χωρίς να χρειάζεται να βγεις και να μπεις στην σχετική χρήση.

 

2) Να υπάρχει τρόπος να καταχωρείς συνεχόμενα τα έσοδα έξοδα χωρίς να χρειάζεται να χρησιμοποιήσεις συνέχεια το ποντίκι. 

 

αυτά προς το παρόν τα υπόλοιπα θα τα ανεβάζω όταν θα μου έρθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η μισθοδοσια ειναι για σεταρισμα και... πεταμα!!!

 

Τουλαχιστον εγω ετσι εκανα, μια που το σεταριασα σε ΕΝΑΝ μονο πελατη- εργοδοτη,

και για ΕΝΑΝ μονο εργαζομενο και μου βγαλε την πιστη.

 

Τσαμπα τα 200 ευρω νομιζω που το πηρα... Δεν εχω ξαναδει κατι τοσο δυσχρηστο...

 

Συνεχιζω χειρογραφα να βγαζω τη μισθοδοσια....

 

 

Υ.Γ. Εχω δουλεψει αλλο προγραμμα παλιοτερα εγκατεστημενο στον πελατη και ηταν μια χαρα,

καμια σχεση με αυτο της ΑLTEC που δε θελω να το χαρακτηρισω δημοσιως....

 

Υ.Γ. 2 Των εσοδων - εξοδων της ALTEC ειναι μια χαρα προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συνάδελφοι, δουλεύοντας χρόνια με το X-LINE ΕΣΟΔΑ-ΕΞΟΔΑ και Μισθοδοσία της altec βλέπω πως τώρα στην μετάβαση στην πλατφόρμα του atlantis των εσόδων - έξοδων και της μισθοδοσίας τα προγράμματα έγιναν περισσότερο φιλικά προς τον χρήση (ειδικά με τις μαζικές εργασίες μισθοδοσίας).

 

Παρακάτω βάζω μερικές προτάσεις για να γίνει περισσότερο  φιλικό το πρόγραμμα,  όποιος μπορεί να προσθέσει κάποια πράματα  για να διορθωθούν κάποια κακώς κείμενα ή και να προστεθούν  κάποια άλλα καλά πράματα.

 

 

 

1 ) Θα ήταν καλύτερα  εαν διόρθωναν τον τρόπο στον οποίο εκτυπώνουμε τα έσοδα-έξοδα δηλαδή μπαίνοντας σε μια χρηση πχ 2015 να μπορείς να εκτυπώσεις έσ-εξ και για τις προηγούμενες χωρίς να χρειάζεται να βγεις και να μπεις στην σχετική χρήση.

 

2) Να υπάρχει τρόπος να καταχωρείς συνεχόμενα τα έσοδα έξοδα χωρίς να χρειάζεται να χρησιμοποιήσεις συνέχεια το ποντίκι. 

 

αυτά προς το παρόν τα υπόλοιπα θα τα ανεβάζω όταν θα μου έρθουν.

Λύση  για την Μισθοδοσία με αριστα αποτελέσματα, χωρίς χάσιμο χρόνου και καλές τιμές είναι η Μισθοδοισία της Epsilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η μισθοδοσια ειναι για σεταρισμα και... πεταμα!!!

 

Τουλαχιστον εγω ετσι εκανα, μια που το σεταριασα σε ΕΝΑΝ μονο πελατη- εργοδοτη,

και για ΕΝΑΝ μονο εργαζομενο και μου βγαλε την πιστη.

 

Τσαμπα τα 200 ευρω νομιζω που το πηρα... Δεν εχω ξαναδει κατι τοσο δυσχρηστο...

 

Συνεχιζω χειρογραφα να βγαζω τη μισθοδοσια....

 

 

Υ.Γ. Εχω δουλεψει αλλο προγραμμα παλιοτερα εγκατεστημενο στον πελατη και ηταν μια χαρα,

καμια σχεση με αυτο της ΑLTEC που δε θελω να το χαρακτηρισω δημοσιως....

 

Υ.Γ. 2 Των εσοδων - εξοδων της ALTEC ειναι μια χαρα προγραμμα.

Ολα τα προγράμματα έχουν θετικά και αρνητικά , της άλτεκ είναι λίγο δύσχρηστα για νεους χρήστες  αλλά το θετικό είναι πως είναι πολύ παραμετροποιήσιμο εάν το γνωρίζεις καλά το πρόγραμμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...