Προς το περιεχόμενο

ΥΠΟΒΟΛΗ ΔΥΟ ΔΗΛΩΣΕΩΝ: ΘΑΝΟΝΤΟΣ & ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΩ ΔΥΟ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ. ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΖΥΓΟ ΤΟΥ.

ΕΝΩ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ EXEI ENHMEΡΩΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΤΑΧΙS ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΤΟΥ ΕΚΛΗΠΟΝΤΟΣ ΣΥΖΥΓΟΥ.

ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΘΑΝΟΝΤΑ. ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΤΥΠΙΚΑ

ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΡΗΣΗ ΤΩΝ ΚΩΔΙΚΩΝ.

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Η ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΗ.

ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΕΡΑΤΕΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρόμοιο θέμα έχω και εγώ με 2 που χώρισαν, το Μητρώο έχει ενημερωθεί εδώ και 1 μήνα, αλλά τους βγάζει μαζί στου taxis... Και θέλω να υποβάλλω ηλεκτρονικά της συζυγού αλλά δεν με αφήνει καθώς έχω κωδικούς μόνο για αυτή και όχι για τον άντρα. (και μάλιστα είναι και επαγγελματίας οπότε δεν μπορώ να τη στείλω χειρόγραφα).

Εγώ έστειλα μήνυμα στο taxis και ρωτάω τι γίνεται πάντως.

Στην περίπτωσή σου όμως έχεις το εξής πλεονέκτημα.

Στην επιβεβαίωση στοιχείων μπορείς να "ξε-tick-άρεις" το πεδίο έγγαμος και να κάνεις ηλεκτρονική δήλωση μόνο για τον άντρα.

Και χειρόγραφη για τη γυναίκα.

Δε βλέπω το λόγο γιατί να μην την πάρει... Ο μακαρίτης σίγουρα δεν είναι ο αποσταλλών πάντως...laugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια ακόμα απορία: τι γίνεται με το Ε9 του θανόντα;

Υποβάλω Ε9 για διαγραφή των ακινήτων;

Ναι υποβάλλεις.

Συμπληρώνεις στην πρώτη σελίδα πάνω δεξιά, διακοπή λόγω θανάτου, και οι μέσα σελίδες κενές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια ακόμα απορία: τι γίνεται με το Ε9 του θανόντα;

Υποβάλω Ε9 για διαγραφή των ακινήτων;

Θα κλικάρεις το κουτάκι [Διαγραφη λόγω θανάτου Φ.Π.] . Θα επισυνάψεις Ληξ. Πράξη θανάτου. Δεν θα καταγράψεις ακίνητα. Στις Σημειώσεις θα αναφέρεις οτι το Ε9 υποβάλλεται λόγω θανάτου του υπόχρεου. Ε1 , ΜΟΝΟΝ με τα εισοδήματα του θανόντος μέχρι την ημερ/νια θανάτου του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόμοιο θέμα έχω και εγώ με 2 που χώρισαν, το Μητρώο έχει ενημερωθεί εδώ και 1 μήνα, αλλά τους βγάζει μαζί στου taxis... Και θέλω να υποβάλλω ηλεκτρονικά της συζυγού αλλά δεν με αφήνει καθώς έχω κωδικούς μόνο για αυτή και όχι για τον άντρα. (και μάλιστα είναι και επαγγελματίας οπότε δεν μπορώ να τη στείλω χειρόγραφα).

Εγώ έστειλα μήνυμα στο taxis και ρωτάω τι γίνεται πάντως.

Στην περίπτωσή σου όμως έχεις το εξής πλεονέκτημα.

Στην επιβεβαίωση στοιχείων μπορείς να "ξε-tick-άρεις" το πεδίο έγγαμος και να κάνεις ηλεκτρονική δήλωση μόνο για τον άντρα.

Και χειρόγραφη για τη γυναίκα.

Δε βλέπω το λόγο γιατί να μην την πάρει... Ο μακαρίτης σίγουρα δεν είναι ο αποσταλλών πάντως...laugh.gif

Στο στάδιο της επιβεβαίωσης των στοιχείων και αφου έχεις εισέλθει με τους κωδικούς της συζύγου ξεκλικάρεις την ένδειξη έγγαμος και αυτομάτος γίνεται αυτη η μόνη υπόχρεη υποβολής της δήλωσης. Αποθηκεύεις και συνεχίζεις με την ζωντοχείρα ε΄λέυθερη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υποβάλλεις.

Συμπληρώνεις στην πρώτη σελίδα πάνω δεξιά, διακοπή λόγω θανάτου, και οι μέσα σελίδες κενές.

Συνάδελφε μήπως έχεις κανα τσιγάρο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο στάδιο της επιβεβαίωσης των στοιχείων και αφου έχεις εισέλθει με τους κωδικούς της συζύγου ξεκλικάρεις την ένδειξη έγγαμος και αυτομάτος γίνεται αυτη η μόνη υπόχρεη υποβολής της δήλωσης. Αποθηκεύεις και συνεχίζεις με την ζωντοχείρα ε΄λέυθερη...

AN ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΟΧΡΕΟΣ.

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥ ΜΑΚΑΡΙΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΧΕΡΑΤΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον αποθανόντα η δήλωση πάει στη Δ.Ο.Υ. (στον πίνακα 2 κωδικός 331 τσεκάρεις το ναι το οποίο στην ηλεκτρονική υποβολή είναι απενεργοποιημένο).

(αν πατήσεις πάνω στις οδηγίες του κωδικού 331 εμφανίζει τα πιο κάτω)

ΠΙΝΑΚΑΣ 2: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

Κωδικός 331.

Δεν μπορεί να υποβληθεί ηλεκτρονικά δήλωση που αφορά αποβιώσαντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο στάδιο της επιβεβαίωσης των στοιχείων και αφου έχεις εισέλθει με τους κωδικούς της συζύγου ξεκλικάρεις την ένδειξη έγγαμος και αυτομάτος γίνεται αυτη η μόνη υπόχρεη υποβολής της δήλωσης. Αποθηκεύεις και συνεχίζεις με την ζωντοχείρα ε΄λέυθερη...

Όχι δεν γίνεται αυτό το είχα δοκιμάσει.

Βγάζει μήνυμα ότι δεν έχω δικαίωμα να το κάνω αυτό - και αυτό μπορεί να το κάνει μόνο κάποιος που έχει τους κωδικούς του άντρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AN ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΟΧΡΕΟΣ.

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥ ΜΑΚΑΡΙΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΧΕΡΑΤΗ.

ΞΑΝΑΛΕΩ , ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ-ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΙΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΔΗΛΩΘΕΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ - ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΛΟ - ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ Ε-3 ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ ΕΓΓΑΜΟΣ. ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ Ε -1 ΟΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Ε.Γ.

1) μπαίνω με τους κωδικούς της συζύγου και μου βγάζει το ζευγάρι για επιβεβαίωση

παίρνω τον ΑΦΜ της συζύγου και τον πάω πάνω στον ΑΦΜ του υπόχρεου.

'Ετσι χωρίζει το ζευγάρι και δείχνει ως υπόχρεο την σύζυγο

Της υποβάλλω την δήλωση

2) μπαίνω με τους κωδικούς του υπόχρεου και μου βγάζει πάλι το ζευγάρι για επιβεβαίωση

ξεκλικάρω το "έγγαμος", χωρίζει το ζευγάρι, μένει μόνος του ο υπόχρεος

και έτσι υποβάλλω την δήλωσή του

Όλα τα παραπάνω με την προϋπόθεση να μην έχει δηλωθεί ο θάνατος στο μητρώο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα θα ηθελα να ρωτησω σε περιπτωση θανατου στισ αρχεσ του 2011 του συζηγου υποβαλω το ε1 του μεσω αντιπροσωπου η κληρονομου,κανω μ7 για τουσ συγγενεισ μ1 να δηλωσω το θανατο και ε9 διαγραφη λογω θανατου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AN ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΟΧΡΕΟΣ.

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥ ΜΑΚΑΡΙΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΧΕΡΑΤΗ.

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΑΠΟ ΕΦΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ Η

ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΘΑΝΟΝΤΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ

ΜΕ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ. Ε9 ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΟΝΤΑ ΕΠΙΣΗΣ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ

ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ Ε1.

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ

Ο ΘΑΝΩΝ ΔΗΛΩΝΕ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ 100% ΣΥΝΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΤΟΥ 1977, ΤΟ ΟΠΟΙΟ

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ

ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ.

ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΔΗΛΩΣΗ Η' ΟΧΙ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα θα ηθελα να ρωτησω σε περιπτωση θανατου στισ αρχεσ του 2011 του συζηγου υποβαλω το ε1 του μεσω αντιπροσωπου η κληρονομου,κανω μ7 για τουσ συγγενεισ μ1 να δηλωσω το θανατο και ε9 διαγραφη λογω θανατου?

καποιοσ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιοσ???

ΑΦΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ 2011 ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.,ΑΦΟΥ ΖΟΥΣΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟ 2010 ΤΟ 2012 ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΑ ΣΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΑΠΟΒΙΩΣΑΣ ΤΟ 2010 ΕΙΧΕ ΤΟ 100% ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ. Η ΔΙΑΘΗΚΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΑΚΟΜΗ.

ΣΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ?

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΣΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΤΙ ΘΑ ΜΠΕΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΦΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ 2011 ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.,ΑΦΟΥ ΖΟΥΣΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟ 2010 ΤΟ 2012 ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΑ ΣΟΥ.

δικιο εχεισ αλλα εκει που κολαω ειναι οτι πεθανε ο αντρας εκ των πραγματων δεν θα παει αυτος να την καταθεσει αρα πρεπει να βαλω καποιον αντιπρόσωπο?αν ναι τη γυναίκα?και αν το κανω ετσι δεν πρεπει να κανω τα προαναφερομενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικιο εχεισ αλλα εκει που κολαω ειναι οτι πεθανε ο αντρας εκ των πραγματων δεν θα παει αυτος να την καταθεσει αρα πρεπει να βαλω καποιον αντιπρόσωπο?αν ναι τη γυναίκα?και αν το κανω ετσι δεν πρεπει να κανω τα προαναφερομενα?

???????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) μπαίνω με τους κωδικούς της συζύγου και μου βγάζει το ζευγάρι για επιβεβαίωση

παίρνω τον ΑΦΜ της συζύγου και τον πάω πάνω στον ΑΦΜ του υπόχρεου.

'Ετσι χωρίζει το ζευγάρι και δείχνει ως υπόχρεο την σύζυγο

Της υποβάλλω την δήλωση

2) μπαίνω με τους κωδικούς του υπόχρεου και μου βγάζει πάλι το ζευγάρι για επιβεβαίωση

ξεκλικάρω το "έγγαμος", χωρίζει το ζευγάρι, μένει μόνος του ο υπόχρεος

και έτσι υποβάλλω την δήλωσή του

Όλα τα παραπάνω με την προϋπόθεση να μην έχει δηλωθεί ο θάνατος στο μητρώο.

σε περιπτωση που εχει δηλωθει ο θανατος στο μητρωο ποια ειναι η σωστη διαδικασια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε περιπτωση που εχει δηλωθει ο θανατος στο μητρωο ποια ειναι η σωστη διαδικασια ?

ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΘΑΝΟΝΤΟΣ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ (Ε1 ΚΑΙ Ε9 ΚΕΝΟ ΔΗΛΩΝΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΩ ΘΑΝΑΤΟΥ)

ΚΑΙ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΒΓΑΖΕΙ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΝΕΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΜΕΣΩ TAXIS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΘΑΝΟΝΤΟΣ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ (Ε1 ΚΑΙ Ε9 ΚΕΝΟ ΔΗΛΩΝΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΩ ΘΑΝΑΤΟΥ)

ΚΑΙ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΒΓΑΖΕΙ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΝΕΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΜΕΣΩ TAXIS

ΣΤΟ Ε1 ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΟΥ???

ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟ Ε1??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΟ Ε1 ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΟΥ???

ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟ Ε1??

ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΣΟ ΖΟΥΣΕ.

ΠΧ. ΑΝ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ Κ ΑΥΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...