Προς το περιεχόμενο

ΝΕΠΑ -- ΘΕΩΡΗΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ -- ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ


nisang

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάλληλος του μητρώου ΝΕΠΑ ,  Σε ερώτηση , πόση διάρκεια  απαιτείται για  θεώρηση του καταστατικού  ΝΕΠΑ  , μου είπε 2,5 μήνες .

Τι θέλει να πεί ο ποιητής  ???   

Μάλλον θέλει να πεί :  χαζέ άνθρωπε , νόμισες ότι οι χρόνοι επιχειρηματικής δραστηριότητας εξαρτώνται από τις κυβερνήσεις  ??  

ΛΑΘΟΣ ΝΟΜΙΣΕΣ !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?  

Αυτο ειναι   δικό σου κομμάτι  και το γνωρίζεις  αλλά τι φάση παίζει  εκεί πέρα ελάχιστο  προσωπικό με χιλιάδες εταιρίες  και ακόμα έχουν    το παλιό σύστημα

η τα παίρνετε  σε σφηνοειδη γραφη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΝΙΚΩς   :  ότι καλύτερο έχει μία κυβέρνηση σε δυναμικό-στελέχη  , το στέλνει , μάλλον , στο Υπουργείο Εμπορικής Ναυτιλίας . Αφού πρώτα αλλάξει όνομα στο υπουργείο .

                      Ενα  καταστατικό ΝΕΠΑ ,  είναι ένα πλήρως  τυποποιημένο καταστατικό  , το οποίο για να το ελέγξεις  , δεν χρειάζονται πάνω από πέντε                           δέκα λεπτά ,  ......είναι σαν να ελέγχεις 'ενα μισθωτήριο  , στο TAXIS ...   περίπου ...... 

                      ----άντε επειδή εγώ , είμαι αργός και ψείρας ....θέλω 30  λεπτά . 

                       ΝΕΠΑ προς ΙΚΕ  , ο ρυθμός σύστασης είναι μία στις εκατό .  ( υποθέτω ) 

                       ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ !!!!!!    הם לא הולכים למספר

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...