Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ. ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ;


ASA

Ερώτηση

ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΠΟΥΦΕΤΖΗ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ

ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΚΩΔΙΚΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΕΞΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΕ ΤΟΥ ΙΚΑ.

ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΑΛΛΟΣ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗ

Ειχα το ιδιο προβλημα σε οικ. αποχ. δεν μπορουσα να βρω τον κωδικο μπουφετζη σε επισιτστικα εβαλα οτι νανε κωδικο και στις παρατηρησεις εγραψα μπουφετζης , να παν να κουρευτουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ειχα το ιδιο προβλημα σε οικ. αποχ. δεν μπορουσα να βρω τον κωδικο μπουφετζη σε επισιτστικα εβαλα οτι νανε κωδικο και στις παρατηρησεις εγραψα μπουφετζης , να παν να κουρευτουν.

Xa,xa,xa.

Αυτά είναι. Πάταξη της γραφειοκρατίας και των κενών των συστημάτων με ..φαντασία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπερα σας!

τελικα τι βαζουμε στον κωδικο ειδικοτητας 514020 (μπουφετζης) που δεν το δεχεται το ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΣ συστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εγώ για μπουφετζή, με ΚΑΔ ΙΚΑ  5610  ,   έβαλα  515003  ΟΙΝΟΧΟΟΙ ......  με αναγραφή στις παρατηρήσεις ΜΠΟΥΦΕΤΖΗΣ.   

 

Εχουν ενα σωρό άλλες άσχετες ειδικότητες, και δεν έχουν μπουφετζή...... τι να πεις...... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εγώ έβαλα επιπλοποιός (κάνει και μπουφέδες, οπότε μια χαρά)...

Βάλτε ό,τι γουστάρετε και στις παρατηρήσεις γράψτε ότι είναι μπουφετζής.

Ενώ είχαν έτοιμους κωδικούς του ΙΚΑ δημιούργησαν άλλους (ξέρετε έγινε διαγωνισμός νύχτα, κάποιος δικός μας τον πήρε για να κάνει κωδικοποίηση και έπεσε το χρήμα ζεστό...τα γνωστά, τα ξέρετε...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

μαζικές προσλήψεις πως κάνουμε;;; 

 

Τις κάνεις μία μία μαζικά.... Τι, επειδή το γράφει το ΦΕΚ σημαίνει ότι γίνεται κιόλας; Θέλεις και μαζικές προσλήψεις!!!  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...