Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Πρακτικά συσκέψεως πολιτικών αρχηγών

Πρακτικά συσκέψεως πολιτικών αρχηγών υπό τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας κ. Κάρολο Παπούλια

Υπό την προεδρία του Προέδρου της Δημοκρατίας κ. Κάρολου Παπούλια συναντήθηκαν σήμερα 13.05.2012, ο Πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας κ. Αντώνης Σαμαράς, ο Πρόεδρος του ΠΑ.ΣΟ.Κ. κ. Ευάγγελος Βενιζέλος και ο Πρόεδρος της Κ.Ο. του ΣΥ.ΡΙΖ.Α. κ. Αλέξης Τσίπρας.
Τα πρακτικά της συσκέψεως έχουν ως ακολούθως: PDF

Συνάντηση του Προέδρου της Δημοκρατίας με τον Πρόεδρο των Ανεξάρτητων Ελλήνων κ. Πάνο Καμένο στις 13.05.2012
Τα πρακτικά της συσκέψεως έχουν ως ακολούθως: PDF

Συνάντηση του Προέδρου της Δημοκρατίας με τη Γενική Γραμματέα του ΚΚΕ κα Αλέκα Παπαρήγα στις 13.05.2012
Τα πρακτικά της συσκέψεως έχουν ως ακολούθως: PDF

Συνάντηση του Προέδρου της Δημοκρατίας με τον Γενικό Γραμματέα του Λαΐκού Συνδέσμου-Χρυσή Αυγή κ. Νικόλαο Μιχαλολιάκο στις 13.05.2012
Τα πρακτικά της συσκέψεως έχουν ως ακολούθως: PDF

Συνάντηση του Προέδρου της Δημοκρατίας με τον Πρόεδρο της Δημοκρατικής Αριστεράς κ. Φώτη Κουβέλη στις 13.05.2012
Τα πρακτικά της συσκέψεως έχουν ως ακολούθως: PDF



Διατηρήστε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Τα σχόλια σας θα δημοσιευτούν εφόσον το περιεχόμενο τους συμμορφώνεται με τους όρους χρήσης. Μη χρησιμοποιείτε κεφαλαία και greeklish.

comments powered by Disqus

Παλαιότερα σχόλια

image description GEORGE ST | May 15, 2012 4:25 PM | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΛΟΓΕΣ.ΝΕΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΥΣΙΚΑ).ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ
image description Your Name | May 15, 2012 4:51 PM | Reply
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΙΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ.
ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΗΝ ΕΚΦΟΡΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΕΚΑΣΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΤΕ ΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ,ΤΗΝ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ Η ΜΗ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΔΙΑΔΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ. ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΠΑΡΗΓΑ.ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΞΕ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΓΛΥΦΕ ΚΑΛΥΜΕΝΑ ΚΑΤΑΔΙΔΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ. ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.....ΑΣ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΥΜΕ
image description Your Name | May 15, 2012 4:51 PM | Reply
de tha afierwsw xrono gia na diavasw tis kouventes tou kathe lamogiou. KKE den eimai, pws tha mporousa allwste otan mas thelei ektos EE. ALLA i Papariga einai polu perissotero eksigimeni apo ton laikisti aleksi, o opoios einai k etsi k giouvetsi. K entos EE k xwris na upakououme tous kanones tis. Aksios sunexistis tou Andrea Papandreou!!
image description Your Name | May 15, 2012 7:13 PM | Reply
ΕΞΗΓΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ. ΤΟΝ ΨΗΦΙΖΕΙΣ ΟΜΩΣ? ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ "ΕΞΗΓΗΣΗ" ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ...ΚΑΙ ΟΙ ΔΑΝΕΙΣΤΕΣ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ......
image description Your Name | May 15, 2012 7:51 PM | Reply
den ton psifizw ton mixaloliako, alla o eksigimenos fasistas einai gia mena protimoteros apo ton laikisti, upokriti pseutoaristero.. Mporw na filaxtw kai na ton polemisw pio eukola ton eksigimeno fasista.
image description Your Name | May 15, 2012 7:16 PM | Reply
1/ ΠΟΛΕΜΗΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΧΘΡΟΣ.
2/ ΕΞΗΓΗΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΙΔΙΑ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ?
3/ ΕΞΗΓΗΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ.
ΚΑΙ
4/ ΓΡΑΦΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΠΕΖΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΚΕΦΑΛΑΙΑ.
image description Your Name | May 15, 2012 7:25 PM | Reply
ok syrizako mou pou de thes na pareis thesi sto prwto sou minima... tin epomeni fora kai egw me ellinikous xaraktires..
image description ASMANIDIS | May 15, 2012 7:58 PM | Reply
πλάκα πλάκα...
μόνο ο Μιχαλολιάκος μπήκε κατευθείαν στο ζουμί...είπε αυτά που χρειζόταν να πει...κ τελείωσε....
αυτή την Παπαρήγα όμως ρε παίδες...μέχρι την μέση διάβασα κ απορώ γιατί πήγε στον Πρόεδρο...το καταλάβαμε...ΔΕΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΔΥΝΑΜΙΑ ΘΕΛΕΙ...απλά να υπάρχει σαν κόμμα...ΕΛΕΟΣ
image description Your Name | May 15, 2012 8:27 PM | Reply
O.K Σαμαροβενιζελοκουβελακο μου,παρε και συ θεση 'η μηπως ανηκεις στις λοιπες δημοκρατικες δυναμεις.? Ψηφισα ΣΥΡΙΖΑ γιατι την θεωρησα την ποιο αντιμνημονιακη ψηφο.Δεν τον παντρευτηκα.Ακομα και τωρα μετα την τοση επιθεση αναρωτιεμαι ,γιατι δεν προχωρησαν οι υπολοιποι? 168 εδρες εχουν .
Παντως με ολη την συμπαθεια και μονο οτι επικοινωνουμε μεσα απο αυτο το λογιστικο βημα καταλαβαινω οτι βραζουμε στο ιδιο καζανι. Μαζι σου δεν εχω να χωρισω τιποτα οτι κι αν πρεσβευεις.Απλα περιμενω να συναντηθουμε σε οποιαδηποτε κινητοποιηση για την αναβαθμιση του κλαδου οπου θα καταφερουμε αν μη τη αλλα να αντιμετωπιζομαστε ως ανθρωποι.
image description Your Name | May 15, 2012 11:37 PM | Reply
Μιας και με ρωτάς.. Τζίμερο ψήφισα. Δεν υπάρχει μόνο μαύρο ή άσπρο.
image description Your Name | May 16, 2012 1:06 AM | Reply
Συμφωνω εμπρος λοιπον ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ !!

Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 

Δημιουργία νέας κατηγορίας
Up
Close
Close
Κλείσιμο