Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Ενημέρωση σχετικά με την υποβολή δηλώσεων Ε9 καθώς και της σύνταξης και υπογραφής ισολογισμών.

Κατόπιν επικοινωνίας μας με την Π.Ο.Φ.Ε.Ε., σας ενημερώνουμε ότι ο πρόεδρος και ο αντιπρόεδρος της Ομοσπονδίας κ. Αβραάμ Πανίδης και κ. Βασίλειος Καμπάνης αντίστοιχα, μας διαβεβαίωσαν για τα ακόλουθα:

- Η εφαρμογή της Γ.Γ.Π.Σ. για την υποβολή των δηλώσεων Ε9 θα παραμείνει ανοιχτή μέχρι το Πάσχα.

- Η υποχρέωση σύνταξης και υπογραφής του ισολογισμού για όλες τις μορφές των επιχειρήσεων παρατείνεται μέχρι την ημερομηνία υποβολής της φορολογικής δήλωσης.


Προσοχή: Μέχρι και αυτήν την ώρα (σ.σ. 30.3.2012  και ώρα 21:00 μ.μ.), επικοινωνούμε διαρκώς με την ηγεσία της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. και με στελέχη του Υ.Ο. για το θέμα του Ε9 και των ισολογισμών. Μας διαβεβαίωσαν εκ νέου ότι υπάρχει στο γραφείο του Υ.Ο. απόφαση παράτασης προς υπογραφή για αμφότερες τις υποχρεώσεις. Αρχές της εβδομάδας που μας έρχεται (πιθανόν Δευτέρα ή Τρίτη) η απόφαση θα υπογραφεί και θα σας ενημερώσουμε εκ νέου.

Οι πηγές μας όπως πάντα είναι αξιόπιστες και δεν έχουν πέσει ποτέ έξω. Για το λόγο αυτόν θα θέλαμε να τονίσουμε στους συναδέλφους μας να μην αγωνιούν για το αν θα δοθεί ή όχι παράταση. Η παράταση θα δοθεί απλώς όπως αναφέραμε θα ανακοινωθεί την ερχόμενη εβδομάδα.

Για οτιδήποτε νεότερο θα σας ενημερώσουμε.



Για την Taxheaven

Κωνσταντίνος Δημ. Γραβιάς



Διατηρήστε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Τα σχόλια σας θα δημοσιευτούν εφόσον το περιεχόμενο τους συμμορφώνεται με τους όρους χρήσης. Μη χρησιμοποιείτε κεφαλαία και greeklish.

comments powered by Disqus

Παλαιότερα σχόλια

image description Your Name | March 30, 2012 1:42 PM | Reply
ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΟ TAXISNET ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΟΗΜΑ ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ, ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΤΑΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΕΝΑ ΔΙΩΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΕΛΑΔΙΚΑ
image description Your Name | March 30, 2012 3:17 PM | Reply
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ Η ΕΡΓΑΤΟ ΩΡΑ.... ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ
image description MOURLOS | March 30, 2012 4:06 PM | Reply
Επιπλέον κανείς δεν έχει δεί πρακτικά το θέμα .Όλοι οι χαχακες περιορίζονται στην γενικόλογη και θεωρητική κατάρτηση του πλάνου.Μετά το πώς θα γίνει η δουλειά ,δεν είναι δικό τους θέμα .
image description Your Name | March 30, 2012 1:42 PM | Reply
επιτελους
image description ΣΠΥΡΟΣ | March 30, 2012 4:26 PM | Reply
ΣΕ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΚΟΡΩΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ Η ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ
ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΑΣΙΣΤΕΙΣ ΣΕ ΦΗΜΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΡΟΕΣ.ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΠ ΜΑΛΛΟΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΑΝΑ
ΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ.ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΟΙ ΚΑΛΠΗ
ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΚΑΡΕΚΛΑΣ
ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΑ ...ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ..ΠΟΔΙΑ.
image description dimitris | March 30, 2012 1:44 PM | Reply
to katholiko i to orthodokso pasxa?
logo troikas pithanon einai to katholiko
image description yorgos | March 30, 2012 3:32 PM | Reply
έγραψες φίλε μου, έγραψες.......
image description LOGRALLI | March 30, 2012 1:05 PM | Reply
Το σύστημα θα το φτιάξουν?????????????????????/ ή θα σέρνεται μέχρι το πάσχα?????????????????????? για να μην πω ως τα Χριστούγεννα!!!!! άντε όλοι οι αλήτες στο Υ.Ο. - ένα Ε9 3 ώρες
αι σιχτίρ
image description Your Name | March 30, 2012 3:09 PM | Reply
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΥΠ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ -ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ?
image description Your Name | March 30, 2012 1:12 PM | Reply
ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΕΝΘΙΜΟ
image description ΜΑΚΗΣ | March 30, 2012 1:45 PM | Reply
χα!χα!
image description georkar | March 30, 2012 1:16 PM | Reply
Να καει να καει του ΓΓΠΣιτη το αρνι!!!!!
image description Your Name | March 30, 2012 1:54 PM | Reply
Οι του Υπουργειου Οικονομικων ειστε απλα γελιοι οι δε εκπροσωποι των λογιστων που βλεπουν τετοιες γελοιοτητες και δεν αντιδρουν, ακομα πιο γελιοι! gox3
image description ΜΑΛΑΜΑ | March 30, 2012 1:10 PM | Reply
ΤΙΠΟΤΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΔΕΝ ΔΩΘΗΚΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ..........
image description Your Name | March 30, 2012 3:08 PM | Reply
ΤΩΡΑ ΕςΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΛΕ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΣΟΥΜΕ
image description ΜΑΛΑΜΑ | March 30, 2012 1:22 PM | Reply
ΤΙΠΟΤΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΔΕΝ ΔΩΘΗΚΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ..........
image description Your Name | March 30, 2012 1:27 PM | Reply
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ Κα ΒΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΗΣ
ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ
ΘΑ ΣΑΣ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ
image description ΜΑΛΑΜΑ | March 30, 2012 1:44 PM | Reply
ΤΙΠΟΤΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΔΕΝ ΔΩΘΗΚΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ..........
image description Your Name | March 30, 2012 1:49 PM | Reply
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ Κα ΒΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΗΣ
ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ
ΘΑ ΣΑΣ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ
image description Your Name | March 30, 2012 1:10 PM | Reply
ΜΠΡΑΒΟ
image description Your Name | March 30, 2012 1:11 PM | Reply
ΕΑΝ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΜΕΧΡΙ 30/4/12 Η 31/05/12 ΘΑ ΤΟΥ ΕΠΕΦΤΕ Ο Κ@@@Σ;
image description Your Name | March 30, 2012 1:29 PM | Reply
eeeeeeeeeee ... ntaxei ...
image description ELEMENTAL | March 30, 2012 1:32 PM | Reply
Για τις εκκαθαριστικές κουβέντα - εκει μάλλον είναι αναβαθμισμένο και οχι μονο πετάει αλλά τις φτίαχνει κιολας
image description Your Name | March 30, 2012 1:58 PM | Reply
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΕΝΑ ΑΡΝΙ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ. ΜΕ 2 ΕΥΡΩ ΕΞΤΡΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΕ 3D ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΣΟΥΒΛΑ LIVE
image description ThomasTaf | March 30, 2012 1:08 PM | Reply
ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΥΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΡΟΜΠΕΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΟ ΤΡΟΜΠΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟ! ΥΓ ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ ΣΑΣ ΦΤΥΝΟΥΝ!
image description Your Name | March 30, 2012 2:44 PM | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | March 30, 2012 1:45 PM | Reply
KALH ANASTASH
image description Your Name | March 30, 2012 1:49 PM | Reply
KALH ANASTASH
image description BASIL | March 30, 2012 2:18 PM | Reply
ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΣΥΝΤΑΞΗΣΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΙΣΟΖΥΓΙΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΤΗΣ 31.12.2011 ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ?
image description gkazan | March 30, 2012 7:13 PM | Reply
Γιατί, μας υποχρεώνει κάποιος νόμος ή διάταξη να κάνουμε μεταφορά υπολοίπων 31/3 ή 30/04;;;; Η μόνη υποχρέωση είναι να τα έχουμε μεταφέρει μέχρι 31/12 του έτους μετά το τέλος της διαχειριστικής χρήσης 1/1-31/12/ΧΧ
image description Your Name | March 30, 2012 2:49 PM | Reply
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΕΝΑ ΑΡΝΙ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ. ΜΕ 2 ΕΥΡΩ ΕΞΤΡΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΕ 3D ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΣΟΥΒΛΑ LIVΕ
image description ΑΝΤΟΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ | March 30, 2012 2:45 PM | Reply
ΓΙΑ ΤΟ Ε9 ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΜΠΣΕΝ`[ ΔΝΤ]
image description ΙΣΙΔΩΡΟΣ | March 30, 2012 2:00 PM | Reply
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Ε9 ΕΣΤΑΛΕΙ
ΑΛΗΘΩΣ ΕΣΤΑΛΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ
image description stauros | March 30, 2012 2:49 PM | Reply
ειναι τοσο αχρηστοι και για φτυσιμο που αντι να μας βοηθησουν μας βγαζουν την παναγια με τις παρα πεντε παρατασεις. να στρωσουν τον πισινο τους και να καθησουν να κανουν σωστα τη δουλεια τους οι ειλωτες πεθαναν
image description teras | March 30, 2012 2:59 PM | Reply
ξεφτυλες ειναι......
δεν ειναι αχρηστοι
image description για ποιο λογο? | March 30, 2012 2:50 PM | Reply
το σκεφτηκα και τελικα αποφασισα.

δεν κανω περιουσιολογιο σε κανεναν πελατη μου.

καλο σ/κ

image description Your Name | March 30, 2012 2:52 PM | Reply
Η δουλεια του λογιστη εχει γινει παρα πολυ δυσκολη και χωρις λογο.Νομιζω οτι πραγματικα δεν πληρωνεται αυτη η δουλεια
image description Θέλημα Θεού | March 30, 2012 2:23 PM | Reply
ΒΑΛΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
image description balls breaked | March 30, 2012 2:25 PM | Reply
Η δουλεια του λογιστη εχει γινει παρα πολυ δυσκολη και χωρις λογο.Νομιζω οτι πραγματικα δεν πληρωνεται αυτη η δουλεια
image description TASALEX7 | March 30, 2012 2:36 PM | Reply
ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ !!!!!!!!!
image description Elena | March 30, 2012 2:01 PM | Reply
Μια λύση υπάρχει. Απεργεια όλοι οι λογιστες μεχρι να φτιαξουν συστημα που να δουλευει. Δεν στελνουμε Ε9-Ε7-Εκκαθαριστικη-Προσωρινες φορου κλπ. Δεν στελνουμε τιποτα, τωρα πριν τις εκλογες μέχρι να δωθουν λογικες ημερομηνιες για ολο το 2012, μεχρι να λειτουργει σωστα το συστημα.
image description ΜΑΚΗΣ | March 30, 2012 2:01 PM | Reply
ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΨΕΜΑΤΑ ? ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ? ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ
image description Vasilis | March 30, 2012 2:03 PM | Reply
Από σήμερα τέλος το ε9 για εμένα όποιος πελάτης έρχεται του λέω ότι νομικά είναι εντάξει
image description Your Name | March 30, 2012 2:27 PM | Reply
κανενας βουλευτης για να το επιβεβαιωση?????
image description Your Name | March 30, 2012 2:06 PM | Reply
ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΑΔΩ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΤΟ ΥΟ ΠΡΟΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ TAXHEVEN ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΠΡΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ Ε9 ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΡΕΞΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε9 ΕΑΝ ΟΧΙ ΣΤΑ ΑΡ@#$%%ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ Υ.Ο ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.
image description giorgosap | March 30, 2012 2:26 PM | Reply
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΙΛΩΤΕΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΣΗΚΩΘΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ Ε9!!!ΑΥΤΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΛΗΡΩΜΗ!!!!
image description Your Name | March 30, 2012 4:43 PM | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.... ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΙΣΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!
image description Your Name | April 1, 2012 1:09 PM | Reply
Σχολιάστε
image description SPIROS ARGIROKASTRITIS | March 30, 2012 2:39 PM | Reply
ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΘΕΟ , ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ?
image description SPIROS | March 30, 2012 2:53 PM | Reply
Μιάς και μπήκατε στην διαδικασία να αφαιρείτε μηνύματα που δεν σας είναι αρεστά ή είναι υβριστικά όπως το δικό μου, σας καλώ και σας προκαλώ να βάλετε πεδία με υποχρεωτικό χαρακτήρα με τα πλήρη στοιχεία του σχολιαστή και όποιος δεν συμφωνεί με τα γραφόμενα ας μου κάνει μήνυση, αλλιώς είσαστε απλώς λογοκριτές κακής απομίμησης των λογοκριτών της Χούντας. Έχω και άλλη λύση να μας χρεώνεται μέσω πενταψήφιου αριθμού για την αποστολή s.m.s.
image description KAROLOS | March 30, 2012 2:50 PM | Reply
Αν θέλετε, επικοινωνήστε με τα γραφεία της εταιρείας για περισσότερες λεπτομέρειες, στο 210-8223705. Κωνσταντίνος Γραβιάς
image description gus | March 30, 2012 2:17 PM | Reply
Φίλε μου λυπάμαι αλλά όσα μηνύματα έχουν υβριστικό περιεχόμενο θα σβήνονται. Το να βάλουμε πεδία με ονοματεπώνυμο δεν είναι κάτι που μπορεί να γίνει τώρα. Συνεπώς θα πρέπει να είστε κόσμιοι . Άλλωστε μπορείτε να είστε καυστικοί και χωρίς να χρησιμοποιείτε υβριστικές εκφράσεις.
image description Your Name | March 30, 2012 3:08 PM | Reply
ΔΩΣΕ ΔΩΣΕΕΕΕΕ
image description Your Name | March 30, 2012 2:21 PM | Reply
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ''ΕΓΚΥΡΕΣ'' ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ Υ.Ο 24:00 ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΑΝΑΣΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΘΑ ΑΝΑΦΩΝΗΣΟΥΝ...TAXISNET ΑΝΕΣΤΗ !!!!
image description vagouras | March 30, 2012 2:55 PM | Reply
με τον 4038/2012 κανα νεο για παραταση?
image description Your Name | March 30, 2012 2:07 PM | Reply
ΤΡΑΤΖΙΚΚΚ
image description Your Name | March 30, 2012 2:00 PM | Reply
Παιδιά πρόλαβε ο Ντουκάκης....να τα κανονίσει! Η πλάκα είναι ότι αντί ταπεινά να κάνει ότι μπορεί ο καθένας από τη θέση του, που μπορεί εν κατακλείδι να είναι και μέρος των συμβατικών του υποχρεώσεων, τρέχουν να εισπράξουν τα εύσημα κάνοντας βαρύγδουπες ανακοινώσεις. Δεν θέλω να φανώ αχάριστος για την όποια προσπάθεια κάνουν οι άνθρωποι αλλά πιο μεγάλη είναι προσφώνηση των εμπλεκομένων παρά το περιεχόμενο της ανακοίνωσης αυτό κάθε αυτό. Εν πάση περιπτώσει όλοι μας αλλά κυρίως οι πολιτικοί και επαγγελματικοί αντιπρόσωποι μας θα κληθούμε την προσεχή περίοδο να αποδείξουμε ποιοι είμαστε.......αλλιώς δικαίως θα είμαι ο "Λογιστάκος" που δουλεύει ίσως παραπάνω από 12 ώρες τη μέρα για ένα ξεροκόμματο και οι αντιπρόσωποι μας απλώς προδότες της εμπιστοσύνης μας.... αλλά αν δεν αλλάξουμε μυαλά....η συνέπειες έρχονται....για μένα το ξεροκόμματο και για τον προδότη....το Γουδί. Προσωπικά αλλάζω σιγά-σιγά μυαλά και απαιτώ να πληρώνομαι. Τέρμα το τροπάρι με την τσάμπα δουλειά.....και θα τα βρούμε. Να σε βάζουν 5-6 μήνες μέσα απλήρωτο και μετά αρχίζουν τα ψιχουλο-έναντι. Ε9 πάλι απ' την αρχή! Κοστίζει ακριβά! Τα παράπονα στο ΚΕΠΥΟ!!
image description DNIKOL | March 30, 2012 2:47 PM | Reply
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΒΑΘΥΤΕΡΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ.
ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΤΟΥ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΙΣΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΑΛΥΣΗΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΑ ΔΕΣΜΑ ΤΗΣ ΤΡΟΙΚΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΑΝΕΙΣΤΩΝ.ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤ΄ ΕΠΕΚΤΑΣΗ Ο ΛΑΟΣ ΤΗΣ.
image description Your Name | March 30, 2012 3:34 PM | Reply
ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ. ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΖΗΤΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΩ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥ Υ.Ο. ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ.
image description V for Y.O | March 30, 2012 2:49 PM | Reply
Επειδή στις πλάτες μας, έχει παιχτεί βρώμικο παιχνίδι,,,,Καταστρέφοντας την υγεία μας και υποθηκεύοντας το μέλλον μας, πρέπει να φυλακιστούν , όλοι οι υπαίτιοι ψευταράδες,που μας πετάνε της παράτασης το Τυρί, και τα ποντικάκια, πάνε εφησυχασμένοι να κοιμηθούν .H γελιότητα έχει και τα όρια της,,,
Οι ηλεκτρονικοί χάρτες, τα φρου φρού και τα αρώματα τους μαράναν, για να χουνε τους λογιστές δούλους, στης γαλέρας τους τα κουπΙά....Φτάνει πιά, με τα ξεφτυλίκια όλα αυτά....ΡΑΓΙΑ...χα...χα....χα...χ.α. Η ώρα σας είναι κοντά....
image description EIRHNH | March 30, 2012 2:50 PM | Reply
ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ; ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ
image description ΑΙΣΧΟΣ | March 30, 2012 2:44 PM | Reply
ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΒΟΛΕΨΑΚΙΔΩΝ ΛΟΓΙΣΤΩΝ , ΟΠΩΣ ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΩΡΑ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ, ΤΩΝ ΔΟΣΙΛΟΓΩΝ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΩΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΩΝ ΑΔΕΙΩΝ ΚΕΦΑΛΙΩΝ, ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΙΚΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ,ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΗ ΤΡΟΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΥΡΓΟΥΣ..ΑΛΗΤΕΙΕΣ
image description XAXAS | March 30, 2012 2:36 PM | Reply
ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ 30/06/2012 ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ?
image description Your Name | March 30, 2012 2:16 PM | Reply
οταν θα μας πεθανετε τοτε να ανακοινωσετε καμια παραταση της προκοπης και να φτιαξετε και το συστημα. μπραβοοοοοοοοοοοοοοο
image description ΕΙΡΗΝΗ | March 30, 2012 2:37 PM | Reply
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΧΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΝΑΡΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΑΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ
image description Your Name | March 30, 2012 3:34 PM | Reply
Ειρήνη σε πάω. Βάλε και καμιά φωτο
ΑΟΥ ΓΚΙ ΓΚΙ ΑΟΥ ΓΚΙ ΓΚΙ........... ΓΚΑΜΠΑΛΑΟΥΓΚΑΓΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TRAGIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
image description XELONA TOY TAXIS | March 30, 2012 2:57 PM | Reply
BRIKA LYSH GIA TO E9 ...... NA TA TYPOSOYME KAI NA TA STEILOYME STO MOSXATO STO TAXIS NA TA KATAXORYSOUN MONOI TOYS :)) MESA SE 3 MERES EXW STILEI 1,5 DHLOSH ..... MILAME GIA IPSILES TAXYTHTES!!!!
image description KOL | March 30, 2012 2:18 PM | Reply
ANTE RE OYST.
image description Your Name | March 30, 2012 2:32 PM | Reply
Είπαν: " Οι μάζες πιο εύκολα πιστεύουν ένα μεγάλο ψέμα παρά ένα μικρό. "
Αδόλφος Χίτλερ
image description ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ | March 30, 2012 2:32 PM | Reply
ΑΝΙΚΑΝΟΙ,ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ,ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑΔΕΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΩΝ ΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ
image description Dimitris | March 30, 2012 3:58 PM | Reply
Καλά είναι με τις ανακοινώσεις και πληροφορίες που διαρρέουν από κύκλους το Υ.Ο μήπως, λέω μήπως θα ήταν δυνατόν να βγάλουν μια επίσημη ανακοίνωση για να μην παίζουμε τις Κασσάνδρες .....!!!! Βέβαια θα μου πείτε ότι τόσα χρόνια παίζουν το γιατρό στην πλάτη μας, άνθρωποι που δεν ξέρουν να διαβάζουν τη θερμοκρασία από το θερμόμετρο.!!!!!!!!
Υ.Γ: Η παράταση θα δωθεί πρίν ή μετά τη σούβλα;;;;;;
image description Your Name | March 30, 2012 3:00 PM | Reply
Μη τους ξανά- ξανά ψηφίσετε λοιπόν ...
image description aris | March 30, 2012 3:10 PM | Reply
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
image description Your Name | March 30, 2012 3:40 PM | Reply
Είπαν: " «Δίνω χιλιάδες στρέμματα θάλασσα για ένα μονάχα στρέμμα άγονης γης.» "
Γουίλιαμ Σαίξπηρ
image description RIQUELME7 | March 30, 2012 3:53 PM | Reply
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ Μ0,Μ1,Μ2,Μ3,Μ4,Μ5,Μ6,Μ7,Μ8,Μ9 ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ Ε1 ΤΟΥ 2005,2006,2007,2008,2009 ΚΑΙ 2010 ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.
image description SPIROS | March 30, 2012 3:33 PM | Reply
Μπράβο ρε μεγάλε δεν μας λές τον τρόπο ακι τον αριθμό μα ψαρώσουμε
image description Your Name | March 30, 2012 3:21 PM | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | March 30, 2012 3:29 PM | Reply
Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ...ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΚΙΤΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟ ΤΑΧΙS ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΛΙΚΕΪΣΟ ΓΙΑ ΤΑ Ε9...ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΥΠΟΒΛΗΘΟΥΝ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΙΤΣ ΦΥΤΙΛΙ !!!!
image description RIQUELME7 | March 30, 2012 3:40 PM | Reply
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
image description BABISLOST | March 30, 2012 3:36 PM | Reply
ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ? ΤΑ ΛΑΘΗ ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ , ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΣΕΡΝΕΤΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ ΕΙΝΑΙ , 28/03/2012 ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ , ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΨΗΦΙΣΕΙ 8 ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΑ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΑ ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ , ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ( ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ 2012 ΑΠΟ 28/06 ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΟΤΑΝ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΛΗΓΟΥΝ 15/06 , ΠΟΣΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΖΗΤΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΡΑΦΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ? ) ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ
image description ΓΙΑΝΝΗΣ | March 30, 2012 3:47 PM | Reply
ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΩΣΤΑ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ Ε9 ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ 5 ΩΡΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗ. Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΕΑΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ.
ΤΡΑΓΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΘΑ ΚΑΤΑΧΩΡΙΘΟΥΝ ΛΑΘΟΣ.
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΧΗΡΟΤΗΤΕΣ.
image description ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ | March 30, 2012 3:25 PM | Reply
Υπάρχει και ο εισαγγελέας υπηρεσίας, όλο το 24 ωρο στην Ευελπίδων... ΑΝΟΙΚΤΟΣ,Πατσά δε σερβίρουν εκεί. Μυνήσεις από την ΠΟΦΕΕ έπερεπε ήδη να έχει κατατεθεί, κατά όλων των Υπουργών κλπ παραγόντων, αντί να σουλάτσαρουν στα ΜΜΕ , και να τσαμπουνάνε, παρατάσεις και τροικάνες οδηγίες..... Αυτοί τα φάγαν και να πάνε να τους βρούν..... Ξεσηκωμός τώρα και όχι εφησυχασμός.....Μαύρα τα μαντάτα Μετά το στημένο παιχνίδι των εκλογών,δε θα αφήσουν τίποτε ορθό .....Ουστ
image description LOGistis | March 30, 2012 3:55 PM | Reply
sxedos teliwsa alla 300 E9 exw mono den thn 8elw thn paratash prolabenw!!! Paei sfera to taxis opws panta!
image description ΝΟΕ | March 30, 2012 3:41 PM | Reply
Ο Κύριος φανερώθηκε στον Νώε και του είπε:
- Σε ένα χρόνο θα ρίξω βροχή και θα σκεπάσω ολόκληρη τη Γη με νερό και θα καταστρέψω τα πάντα. Αλλά θέλω εσύ να σώσεις τους δίκαιους και ευσεβείς ανθρώπους και δύο ζώα από κάθε είδος που υπάρχει στη Γη. Σε προστάζω να χτίσεις μία Κιβωτό.
Και ο Θεός παραδίδει στον Νώε τα σχέδια για την Κιβωτό.
Με φόβο Κυρίου ο Νώε παίρνει τα σχέδια και συμφωνεί να φτιάξει την Κιβωτό. Θυμήσου, είπε ο Κύριος, Πρέπει να έχεις τελειώσει την Κιβωτό και να έχεις μαζέψει όλα τα ζώα σε ένα χρόνο.
Ένα χρόνο αργότερα, αρχίζει να σχηματίζεται μια καταιγίδα και όλες οι θάλασσες της Γης έχουν φουρτούνα. Ο Θεός κοιτάει τι γίνεται και βλέπει τον Νώε να κάθεται στην αυλή του και να κλαίει.
- Νώε! Ανακράζει, Που είναι η Κιβωτός;
- Συγχώρεσε με Κύριε, παρακαλά ο Νώε, έκανα ό,τι μπορούσα αλλά αντιμετώπισα μεγάλα προβλήματα. Πρώτα-πρώτα έπρεπε να πάρω άδεια για την κατασκευή και τα σχέδια που μου έδωσες δε συμφωνούσαν με τον ισχύοντα κανονισμό. Χρειάστηκε να προσλάβω ναυπηγό και να ξαναγίνουν τα σχέδια από την αρχή. Μετά βρέθηκα σε διαμάχη με το Λιμενικό για το αν χρειαζόταν η Κιβωτός σύστημα πυρασφάλειας, βάρκες και σωσίβια.
Μετά μου έκανε καταγγελία ο γείτονας μου, γιατί παραβίαζα λέει τα όρια δόμησης χτίζοντας την Κιβωτό στην αυλή μου, και έτσι χρειάστηκα άδεια και από την Πολεοδομία.
Είχα πρόβλημα και να βρω ξύλα για την Κιβωτό γιατί υπήρχε απαγόρευση υλοτόμησης για την προστασία της Πιτσιλωτής Κουκουβάγιας. Τελικά κατάφερα να πείσω την Υπηρεσία Προστασίας Δασών πως χρειαζόμουν το ξύλο για να σώσω τις κουκουβάγιες.
Αλλά όμως ο Οργανισμός Προστασίας Ζώων δεν με άφηνε να πιάσω κουκουβάγιες. Και έτσι δεν έχουμε κουκουβάγιες.
Μετά οι ξυλουργοί κατέβηκαν σε απεργία, αλλά κατάφερα να έρθω σε συμφωνία με το σύλλογο τους. Τώρα έχω 16 ξυλουργούς να δουλεύουν στην Κιβωτό, αλλά δεν έχω κουκουβάγιες.
Όταν άρχισα να μαζεύω τα υπόλοιπα ζώα, μου έκανε μήνυση μία ομάδα ακτιβιστών, γιατί θα έπαιρνα μόνο δύο από κάθε είδος.
Όταν ξεμπέρδεψα με αυτή τη μήνυση με ενημέρωσαν από το ΥΠΕΧΩΔΕ ότι δεν γινόταν να συνεχιστούν οι εργασίες αν δεν κάνω δήλωση για την επίδραση στο περιβάλλον του σχεδιαζόμενου κατακλυσμού. Δεν τους αρέσει η ιδέα ότι δεν έχουν αρμοδιότητα στις αποφάσεις του Δημιουργού του Σύμπαντος.
Μετά οι τοπογράφοι τους Στρατού απαίτησαν χάρτη της προτεινόμενης ροής των υδάτων του κατακλυσμού. Εγώ τους έστειλα μία υδρόγειο.
Αυτές τις μέρες προσπαθώ να λύσω ένα ζήτημα με την Επιτροπή Ισότητας, που λένε ότι κάνω διακρίσεις επειδή δεν θα πάρω ανθρώπους που δεν πιστεύουν σε Εσένα, Κύριε.
Μου έστειλαν και αυτή την ειδοποίηση με δικαστικό επιμελητή ότι οφείλω φόρο και πρόστιμο γιατί δεν δήλωσα την Κιβωτό ως σκάφος αναψυχής.
Τώρα η εφορία έχει παγώσει τις καταθέσεις μου γιατί πιστεύουν ότι φτιάχνω την Κιβωτό για να φύγω από την χώρα για να μην πληρώσω φόρους.
Και ακόμη δεν έχει αποφασίσει το Συμβούλιο της Επικρατείας αν ο Κατακλυσμός είναι αντισυνταγματικός, αφού πρόκειται για θρησκευτική πράξη.
Πραγματικά, δεν υπάρχει περίπτωση να τελειώσω για τουλάχιστον 5 χρόνια.
Και τότε άρχισε να καθαρίζει ο ουρανός, να λάμπει ο ήλιος και να ηρεμούν οι θάλασσες. Το ουράνιο τόξο στόλισε τον ορίζοντα.
Ο Νώε κοίταξε τον Θεό με ελπίδα.
- Κύριε, αυτό σημαίνει ότι δεν θα καταστρέψεις τη Γη;
Και απάντησε ο Θεός:
- Μπα, δε βαριέσαι. Ας το κάνει το δημόσιο
image description Your Name | March 30, 2012 3:49 PM | Reply
ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΤΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ
image description ΝΙΚΟΣ | March 30, 2012 3:08 PM | Reply
ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΒΕΛΙΑ ΘΑ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ Ε9, ΑΥΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΚΛΩΣΗΣΟΥΜΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΘΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ
image description Your Name | March 30, 2012 3:52 PM | Reply
KALOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!
image description Your Name | March 30, 2012 3:53 PM | Reply
Είπαν: " Αυτό που έχεις γίνει είναι το τίμημα που πλήρωσες για να πάρεις αυτά που ήθελες. "
Mignon McLaughlin
image description Yianna | March 30, 2012 3:48 PM | Reply
de nomizw... oloi emeis exoume plirosei kai me to parapanw auta pou den ehoume.
image description Your Name | March 30, 2012 3:59 PM | Reply
mallon anaferotan stous pasokous tou yo
image description Your Name | March 30, 2012 3:32 PM | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | March 30, 2012 3:18 PM | Reply
ΚΑΦΕΝΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | March 30, 2012 3:47 PM | Reply
δηλαδη , χθες εκανε 3 ωρες για να φυγει ενα απλο Ε9 , χώρια το σπασιμο νευρων.Σήμερα δέν έχω την αισθηση ότι μας έκαναν χάρη.Αντίθετα θα ήθελα να ξέρω πόσο πλήρωσαν και ποιόν για την κατασκευή της εφαρμογής που δέν ανταποκρίνεται στις πραγματικές ανάγκες των φορολογουμένων
image description Your Name | March 30, 2012 3:27 PM | Reply
Τελικά πήραν ή δεν πήραν παράταση?
image description Yianna | March 30, 2012 3:08 PM | Reply
ap'oti fainetai mallon den tous plirwsan telika kai to afisan sti mesi
image description Yianna | March 30, 2012 3:32 PM | Reply
Ehei kollisei to heri mou sto F5 mipws kai fanei tipota
image description Olga | March 30, 2012 3:17 PM | Reply
για αλλη μια φορα.... μας δουλευουν κανονικα!!!!!!!!!!! αφου τραβηξαμε ολο το λουκι.... τοσες μερες.... να τα στειλουμε ... ενω το συστημα σερνεται ?????? ενω το συστημα ηταν κλειστο??????????? μας δινουν και παραταση????????????? ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | March 30, 2012 3:45 PM | Reply
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Η ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΕ ΜΑΣ?
image description θεοδωρα | March 30, 2012 3:49 PM | Reply
Δεν γελαμε... κλαιμε απο τα νευρα μας... Οταν μαλιστα εισαι και υπαλληλος καποιου που εχει να πιασει στα χερια του 10 χρονια δηλωση και το μονο που ξερει ειναι να φωναζει γιατι χαζευω αστα να πανε ... Αντε να του εξηγησεις οτι το "κομπιουτερ" αργει....
image description Your Name | March 30, 2012 3:05 PM | Reply
Αστον αυτόν και έλα σε μένα κούκλα :-P
image description Your Name | March 30, 2012 3:31 PM | Reply
το αστειο ειναι που αν αφαιρεθεις 10 δευτερολεπτα σου λεει οτι αργησες κιολας και σε πεταει εκτος... αι σιχτιρ πια!!!!
image description DEMY CORFU | March 30, 2012 3:42 PM | Reply
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙΣ ΓΙΑ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ!!!!!!!!
image description Your Name | March 31, 2012 12:54 AM | Reply
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ 5 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ Ε9 ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ
image description Your Name | March 31, 2012 12:59 AM | Reply
ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΦΟΡΟΓΟΥΜΕΝΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΝΟΟΥΝΤΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΣΟ ΧΡΟΝΟ Η ΑΠΛΗ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ Ε9.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΠΙΣΜΟ ΤΟΥ ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΟΠΩΣ Ο ΕΝΤΟΠΙΣΜΟΣ ΣΤΟ GOOGLE MAPS ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΡΓΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ .ΜΟΛΙΣ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.............
image description BAGGELIS | March 30, 2012 3:48 PM | Reply
Τελευταία ενημέρωση από ΓΓΠΣ η εφαρμογή θα μείνει ανοικτή και την επόμενη εβδομάδα τουλάχιστον.
image description DEMY CORFU | March 30, 2012 3:51 PM | Reply
ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΓΓΠΣ? ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ?
image description Your Name | March 30, 2012 3:23 PM | Reply
Kati pio episimo yparxei?
image description Your Name | March 30, 2012 3:31 PM | Reply
ΑΝ ΑΠΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΝ.
image description ντινα | March 30, 2012 3:44 PM | Reply
θα σε απογοητευσω αλλα δεν νομιζω οτι ειμαστε τοσο οργανωμενοι οσο θα πρεπε.... κι αυτο το ξερουν γιαυτο μας τα κανουν ολα αυτα!!!
image description Your Name | March 30, 2012 3:55 PM | Reply
Σχολιάστε
image description Your Name | March 30, 2012 3:28 PM | Reply
εχει πολλή πλάκα.... το δέντρο είναι οι παρατάσεις και πιο συγκεκριμένα η ανυπαρξία του μπιγκ μπραδερ ταξις και το δάσος είναι το αφορολόγητο, η 5η μείωση συντάξεων, οι ληστείες και οι διαρρήξεις και η ανυπαρξία του κράτους από το φθινόπωρο και μετά. Ακόμα παρατάσεις θα ζητάμε και τότε ενώ θα φεύγουν με ελικόπτερα οι πασοκτζήδες του παπαδήμου και του βενιζέλου και τα παλικαράκια του σαμαράκη
image description Your Name | March 30, 2012 3:28 PM | Reply
Είπαν: " Τα κοινά συστατικά της καλής υγείας και της μακροζωίας είναι: Καλή διάθεση, καθαρός αέρας, όχι βαριά εργασία, λίγο άγχος. "
Philip Sidney
image description Your Name | March 30, 2012 4:09 PM | Reply
Είπαν: " Η ευτυχία είναι ένα όνειρο, αλλά η δυστυχία είναι πραγματικότητα. "
Βολτέρος
image description Your Name | March 30, 2012 4:37 PM | Reply
polla eipan tote. twra ti lene einai to thema
image description Your Name | March 30, 2012 4:39 PM | Reply
re paidia bgite oloi na steilw ta dika mou kai ksanampenete :))))))) xexexexe
image description DEMY CORFU | March 30, 2012 4:21 PM | Reply
ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | March 30, 2012 4:33 PM | Reply
Σχολιάστε
image description ΜΗΤΣΑΡΑΣ | March 30, 2012 4:06 PM | Reply
Ήταν ένας κοκάκιας, ένας χασικλής και ένας πρεζάκιας λογιστής και περπατούσαν μεσημέρι στην Αθήνα. Σε έναν κάδο πέφτουν πάνω σε ένα λυχνάρι και λέει ο κοκάκιας: - Ρε μλκς, λέτε να υπάρχει κάνα τζίνι μέσα στο λυχνάρι; Και λέει ο χασικλής: - Λες...; Ο πρεζάκιας δεν μιλούσε.
Τρίβουν, τρίβουν το λυχνάρι και βγαίνει από μέσα ένα τζίνι, και λέει: - Είμαι το τζίνι και θα πραγματοποιήσω μία ευχή στον καθένα σας!
- Εύχομαι να γίνουν όλα τα σπίτια κόκα! λέει ο κοκάκιας. Αμέσως η ευχή του πραγματοποιείται.
- Εύχομαι να γίνουν όλα τα αμάξια χασίσι! λέει ο χασικλής, και Το τζίνι πραγματοποιεί και την δική του ευχή.
- Τι θες εσύ, ρωτάει το τζίνι τον πρεζάκια λογιστή.
- Ρε φίλε, μήπως έχεις μια παράταση; μια παράταση μόνο...
image description POLETMAN | March 30, 2012 4:52 PM | Reply
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ε9,
ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ......ΑΜΙΣΘΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ...ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΟΙ...
ΚΑΙ ΑΠΟΔΙΟΠΟΜΠΑΙΟΙ....
image description NTINA | March 30, 2012 4:14 PM | Reply
ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ , ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ Μ.........Σ!!!!
image description Your Name | March 30, 2012 4:49 PM | Reply
Ntina vale kamia pic sou
image description ΝΤΙΝΑ | March 30, 2012 4:53 PM | Reply
ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΛΕ ΜΟΥ!!!
image description Your Name | March 30, 2012 4:54 PM | Reply
den yparxei auto... mas exoun vgalei tin psihi gia kati pou tha parei telika paratasi opws panta
image description Your Name | March 30, 2012 4:03 PM | Reply
eeeela re ntinaaaaa.... afou exeis
image description RIQUELME7 | March 30, 2012 5:18 PM | Reply
(1) Ε9 ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ (2) ΠΟΥ ΕΙΧΑ.ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ 23:59 ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΣΠΑΣΩ.
image description Your Name | March 30, 2012 5:58 PM | Reply
καλά εσύ είσαι και γαύρος και λεβέντης
image description DEMI | March 30, 2012 5:19 PM | Reply
ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ! ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ Ε9 2011...ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΧΑΛΟ ΠΡΟΒΛΕΠΩ!
image description RIQUELME7 | March 30, 2012 5:49 PM | Reply
ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΟ Ε9 ΜΟΥ.ΓΙΑ ΕΛΑ.ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.
image description χχχχ | March 30, 2012 5:13 PM | Reply
τον λυκο τον κουρευανε.........................!!!!!!!!!!!
image description RIQUELME7 | March 30, 2012 5:01 PM | Reply
ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ (1)Ε9 ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΤΑΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ
image description ΛΟΓΙΣΤΑΡΑΣ | March 30, 2012 5:56 PM | Reply
Ε ΓΙΑ ΜΟΛΑ Ε ΓΙΑ ΛΕΣΑ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ ΜΕΣΑ.
image description Your Name | March 30, 2012 5:11 PM | Reply
Θα ήταν χρήσιμο για τα νεύρα μας τουλάχιστον αυτός ο τύπος
o Your Name να έγραφε λιγότερες κουταμάρες ,και
όλοι όσοι ασχολούνται με οτιδήποτε άλλο εκτός του επαγγέλματος
να απασχολούν άλλες ιστοσελίδες.
image description Your Name | March 30, 2012 5:54 PM | Reply
Το Ορθόδοξο Πάσχα ή το Καθολικό?Θα είναι η πρώτη μέρα ή η δεύτερη?
Η το βράδυ της Ανάστασης με τη λαμπάδα στο χέρι θα πάει ο υπάλληλος να κατεβάσει το σύστημα?Μήπως περιμένουν να αναστηθεί και το σύστημα?Ελεος!!!!!!!!!!!
image description lami | March 30, 2012 7:53 PM | Reply
καλό!!!
image description χχχχ | March 30, 2012 5:45 PM | Reply
εχει δικιο ο φιλος εδω μας εχει φυγει ο πατος κ ακομα πνιγομαστεεεεεεε.......
image description Your Name | March 30, 2012 5:08 PM | Reply
Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ Ε9 ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ . ΕΙΠΕ Ο ΘΕΟΣ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΟ ΣΚΑ Ι ΤΟ ΠΡΩΙ
image description tony | March 30, 2012 5:06 PM | Reply
lipon den tha bgaloun episimi anakinosi gia to e9 giati koroidevoun tous ksenous tis troikas me to periousiologio tous exoun pei tha exei oloklirothi mexri tote alla den tha einai kai to paizoun siopila...pos tha erthei h germania na ftiaksi ta parakatis ta aiolika an den kseri piou einai ta xorafia....
image description Your Name | March 30, 2012 6:26 PM | Reply
ρε παιδια τι κανουμε τελικα?πηρε ή δεν πηρε παραταση..?
image description larren | March 30, 2012 6:13 PM | Reply
λυπαμαι γιατι καθε ημερα που ζω, διαπιστωνω την ανυπαρξια του κρατους σ' οτι αφορα την ανταποκριση του στους πολιτες χρονια τωρα, εκ μερους αυτων που νομιζουν οτι κυβερνουν μια χωρα, ενω στην κυριολεξια ουτε περιπτερο, ακομη κ' τον ιδιο τον εαυτο τους, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να διαχειριστουν και τουτο διοτι η ΠΙΑΤΣΑ με το ΣΑΛΟΝΙ ειναι δυο μεγεθη που βρισκονται σε ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΤΡΟΧΙΑ...
image description Your Name | March 30, 2012 7:47 PM | Reply
ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΟΛΑ Σ' ΕΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΦΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ...ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
image description Your Name | March 30, 2012 7:49 PM | Reply
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟΛΙΖΟΥΜΕ ΔΕΝΤΡΟ...ΑΛΗΤΕΣ
image description LOGRALLI | March 30, 2012 7:25 PM | Reply
Forbidden

You are not authorised to access this resource on the server.


δώστε παραταση για τα χριστούγεννα!!!!!!!!!!!!!!!!
και μάλιστα επίσημη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
είστε ανίκανοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αντε γεια!!!!!!!!!!!!!!11
image description Your Name | March 30, 2012 7:16 PM | Reply
Forbidden You are not authorised to access this resource on the server..Να'ναι καλά τα παιδία του Υ.Ο...τώρα θα μπορέσουμε να χαλαρώσουμε και να πάμε σπίτια μας!
image description Your Name | March 30, 2012 8:52 PM | Reply
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΑ , ΛΥΠΑΜΜΑΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ Ε Λ Λ Η Ν Α Σ ....
image description Your Name | March 30, 2012 10:02 PM | Reply
όταν τους ψήφιζες ένιωθες έλληνας όμως
image description Your Name | March 30, 2012 8:39 PM | Reply
απεργία απεργία απεργία
image description kka | March 30, 2012 8:49 PM | Reply
ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΤΟ...ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΕΟΝ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ
image description Your Name | March 30, 2012 8:53 PM | Reply
ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ ΤΗΣ..........ΟΣΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΑΠΕΡΓΙΑ...ΑΝ ΜΕΙΝΟΥΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΣΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΣΟΥΞΕΙ ΣΤΟ Υ.Ο. ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΝ ΕΣΟΔΑ....ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΠΟΦΕΕ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙ Α Π Ε Ρ Γ Ι Α................ΚΑΛΟ ΑΓΩΝΑ Α Π Λ Η Ρ Ω Τ Ο Ι ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ
image description Your Name | March 30, 2012 8:39 PM | Reply
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ Ε9!!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΜΑΣ!!! ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΟΙ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΚΑΙ ΤΟ TAXIS!!! ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ!!!
image description Your Name | March 30, 2012 8:24 PM | Reply
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΑΡΤΟΝ, ΟΥΤΕ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΓΚΙΝΟΥΝ ΠΙΑ
image description Your Name | March 30, 2012 8:19 PM | Reply
Η ΧΟΥΝΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ 1973.............................
image description Your Name | March 30, 2012 8:51 PM | Reply
Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου ........... DEN EXW LOGIA :)
image description Your Name | March 30, 2012 8:56 PM | Reply
Λόγω αδράνειας, ο διαθέσιμος χρόνος της περιόδου λειτουργίας σας έληξε και δεν είναι πλέον ενεργή. Κάντε κλικ στο ΟΚ για να επαναληφθεί η φόρτωση της σελίδας.Λόγω αδράνειας, ο διαθέσιμος χρόνος της περιόδου λειτουργίας σας έληξε και δεν είναι πλέον ενεργή. Κάντε κλικ στο ΟΚ για να επαναληφθεί η φόρτωση της σελίδας.Λόγω αδράνειας, ο διαθέσιμος χρόνος της περιόδου λειτουργίας σας έληξε και δεν είναι πλέον ενεργή. Κάντε κλικ στο ΟΚ για να επαναληφθεί η φόρτωση της σελίδας.Λόγω αδράνειας, ο διαθέσιμος χρόνος της περιόδου λειτουργίας σας έληξε και δεν είναι πλέον ενεργή. Κάντε κλικ στο ΟΚ για να επαναληφθεί η φόρτωση της σελίδας.Λόγω αδράνειας, ο διαθέσιμος χρόνος της περιόδου λειτουργίας σας έληξε και δεν είναι πλέον ενεργή. Κάντε κλικ στο ΟΚ για να επαναληφθεί η φόρτωση της σελίδας.Λόγω αδράνειας, ο διαθέσιμος χρόνος της περιόδου λειτουργίας σας έληξε και δεν είναι πλέον ενεργή. Κάντε κλικ στο ΟΚ για να επαναληφθεί η φόρτωση της σελίδας. ...... DEN EXW LOGIA :)))))
image description Your Name | March 30, 2012 8:07 PM | Reply
Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση...Φόρτωση... .......... OLA TA MARMARA APO THN PENTELH NA FORTONE 8A EIXE TELEIWSEI ....... :))))
image description Your Name | March 30, 2012 9:12 PM | Reply
Χά χά χά,μακράν το καλύτερο post...
image description Your Name | March 30, 2012 8:21 PM | Reply
ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ 42-46 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ
image description Your Name | March 30, 2012 9:01 PM | Reply
ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΚΥΟΝΙΣ ????
image description Your Name | March 30, 2012 9:42 PM | Reply
MHN STENAXORIESTE DEN KLINEI SHMERA H EFARMOGH... AKOUSTE ME
image description mytilini | March 30, 2012 9:57 PM | Reply
'Εχω μια εύλογη απορία !!!Γιατί το υπουργείο δεν βάζει υποχρεωτική διορθωση και έλεγχο του περιουσιολογίου μαζί με τις δηλωσεις του οικ. έτους 2012 έτσι ώστε όταν έρθουν να υποβαλουν το Ε1 να διορθωσουμε και το Ε9 και να πληρωθουμε κιολας και για αυτό!!!Είναι αδυνατόν να ειδοποιηθουν τωρα όλοι!!!
image description Your Name | March 30, 2012 9:37 PM | Reply
Υπάρχουν ορισμένα μεγάλα ερωτήματα που παραμένουν αιώνια αναπάντητα.

1. Από τι υλικό είναι φτιαγμένο το πελεκούδι και καίγεται συνέχεια;

2. Σε ποια ακριβώς περιοχή του ουράνιου θόλου βρίσκεται το σφοντύλι;

3. Ποιος και ποτέ ενημέρωσε τον Ταρζάν ότι τον λένε έτσι;

4. Γιατί ο Donald Duck όταν βγαίνει από το μπάνιο φοράει πετσέτα ενώ κυκλοφορεί τις υπόλοιπες ώρες χωρίς παντελόνι;

5. Τι σκατά σημαίνει επιτέλους Ζαβαρακατρανέμια;

6. Ποιος είναι επιτέλους ο ανιψιός του Μπάρμπα Μπεν και ποιος του Μπάρμπα Στάθη;

7. Η απαγόρευση του καπνίσματος σε χώρους εργασίας ισχύει και στις καπνοβιομηχανίες;

8. Πως λύνει το πρόβλημα με τα οδοντικά σύμφωνα όποιος μιλάει έξω από τα δόντια;

9. Μπορεί κάποιος να αποφασίσει οριστικά ότι είναι αναποφάσιστος;

10. Θα είχε διαφορά αν αντί να τραβάει κανείς ένα ζόρι, το έσπρωχνε;

11. Όταν κάποιος με μανία καταδιώξεως, καταδιώκεται πραγματικά, λέμε ότι θεραπεύτηκε;

12. Γιατί τα ντουλάπια στα αστυνομικά τμήματα έχουν κλειδαριές;

13. Με ποια ακριβώς επιχειρήματα έπεισε ο Νώε τα ψάρια να αφήσουν το νερό και να μπουν στην κιβωτό;

14. Η λέξη ‘Αμφιλοχίας’ κρύβει κάποιο σεξουαλικό υπονοούμενο;

15. Ποιος ήταν ο αντικειμενικός σκοπός αυτού του Αλέξη όταν κρυβόταν πίσω από τις λέξεις;

16. Υπάρχει λογική απάντηση στην ερώτηση ‘Γύρισες’;

17. Γιατί χρειάζονται πλύσιμο οι πετσέτες του ντους αφού όταν τις χρησιμοποιούμε είμαστε καθαροί;

18. Αφού ο άνθρωπος προέρχεται από τον πίθηκο γιατί υπάρχουν ακόμη πίθηκοι;

19. Πως πήρε το όνομά της η μακαρονάδα ‘πουτανέσκα’;

20. Τι σημαίνει κάθομαι όρθιος;

21. Οι γοργόνες κάνουν απολέπιση;

22. Τα ΑΤΜ γιορτάζουν της Αναλήψεως;

23. Γιατί τις λέμε ατομικές βόμβες αφού σκοτώνουν πολλούς;

24. Πώς λέγεται ένα αγριογούρουνο όταν είναι ήρεμο;

25. Ο ΤΕΝ-ΤΕΝ δε θα έπρεπε να λέγεται TWENTY;

26. Γιατί λέγονται πολύ-θρόνες αφού κάθεται μόνο ένας;

27. Τι γεύση έχουν τα λυσσακά;

28. Σε τι τεστ επιδεξιότητας υποβάλλεται ο κώλος ώστε να αποκτήσει τελικά δικαίωμα στο μεταξωτό βρακί;

29. Υπάρχει επιστημονική εξήγηση γιατί το παρδαλό κατσίκι έχει μεγαλύτερη αίσθηση του χιούμορ από τα υπόλοιπα μονόχρωμα;

30. Το @ σε τι ακριβώς μοιάζει με το παπάκι;

31. Δεν είναι σατανική σύμπτωση όποιος βρίσκεται στην τουαλέτα όταν χτυπάς να ονομάζεται ‘άλλος’;

32. Ο Κουτρούλης πόσους προσκεκλημένους έχει τελικά στο γάμο του;

33. Υπάρχει κάποιος ψυχοπαθής που δημιουργεί συστηματικά λάκκους στις φάβες;

34. Γιατί όταν οι τράπεζες στέλνουν “τελευταία ειδοποίηση” για μια δόση, στη συνέχεια αθετούν την υπόσχεσή τους και ξανασχολούνται μαζί μας;

35. Τι βύσμα έχει τελικά αυτός ο ουδείς και όλοι τον θεωρούν αναντικατάστατο;

36. Στην Αφρική πως ονομάζεται το αράπικο φιστίκι;

37. Πόσο περήφανος για το σώβρακο του είναι ο Σούπερμαν ώστε να το φοράει πάνω από το παντελόνι;

38. Γιατί του διαόλου η μάνα δε δοκιμάζει να μείνει πιο κοντά;

39. Η τσάπα-τσούλα, είναι αγρότισσα ελευθέρων ηθών;

40. Τι χρησιμεύει η τρύπα στα ντόνατς;

41. Αυτός που βρίσκεται παγιδευμένος ανάμεσα στο ‘γκρεμό’ και στο ‘ρέμα’, έφτασε εκεί κολυμπώντας ή σκαρφαλώνοντας;

42. Αυτός που γράφει το ‘ακόμα πιο νόστιμο’ στις συσκευασίες των γατοτροφών, πώς είναι τόσο σίγουρος;

43. Τι μέσο χρησιμοποιεί ένα βουνό για να πάει στον Μωάμεθ;

44. Αυτό το διαφανές-περιτύλιγμα-με-τις-φουσκάλες-που-κάνουν-τσούκου-τσούκου-και-κάθονται-όλοι-και-τις-σπάνε-σαν-υπνωτισμένοι’, ξέρει κανένας πως λέγεται με μία λέξη;

45. Γιατί οι αριθμοί στο κομπιουτεράκι είναι τοποθετημένοι ανάποδα σε σχέση με τους αριθμούς στα τηλέφωνα;

46. Αφού λένε πως το κολύμπι κάνει καλό στη σιλουέτα πως εξηγούν τις φάλαινες;

47. Οι επιγραφές που λένε πως ‘επιτρέπουν την είσοδο μόνο σε σκυλιά που οδηγούν τυφλούς’, περιμένουν να διαβαστούν από τα σκυλιά ή από τους τυφλούς;

48. Τι εργαλεία έχουν πια αυτά τα ‘πράσα’ και πιάνουν συνέχεια διάφορους εκεί;

49. Πόσα χρόνια διαρκεί ένα ‘ζαμάνι’;

50. ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟ TAXIS ?????
image description Your Name | March 31, 2012 1:34 AM | Reply
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ Η ΠΡΟΤΑΣΗ.
image description gus | March 30, 2012 9:32 PM | Reply
Προσοχή: Μέχρι και αυτήν την τώρα (σ.σ. 30.3.2012 και ώρα 21:00 μμ), επικοινωνούμε διαρκώς με την ηγεσία της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. και με στελέχη του Υ.Ο. για το θέμα του Ε9 και των ισολογισμών. Μας διαβεβαίωσαν εκ νέου ότι υπάρχει στο γραφείο του Υ.Ο. απόφαση παράτασης πρός υπογραφή για αμφότερες τις υποχρεώσεις. Αρχές της εβδομάδας που μας έρχεται (πιθανόν Δευτέρα ή Τρίτη) η απόφαση θα υπογραφεί και θα σας ενημερώσουμε εκ νέου.

Οι πηγές μας όπως πάντα είναι αξιόπιστες και δεν έχουν πέσει ποτέ έξω. Για το λόγο αυτόν θα θέλαμε να τονίσουμε στους συναδέλφους μας να μην αγωνιούν για το αν θα δοθεί ή όχι παράταση. Η παράταση θα δοθεί απλώς όπως αναφέραμε θα ανακοινωθεί την ερχόμενη εβδομάδα.

Για οτιδήποτε νεότερο θα σας ενημερώσουμε.
image description Your Name | March 30, 2012 9:52 PM | Reply
σημερα δεν κλεινει αλλα για ποσο θα μεινει ανοικτο?
image description Your Name | March 30, 2012 9:20 PM | Reply
TO TAXHEAVEN ΚΑΙ Ο ΓΡΑΒΙΑΣ ΜΕ ΚΑΛΥΨΑΝ....ΤΟ Υ.Ο. ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΥΨΕΙ?
image description Your Name | March 30, 2012 9:25 PM | Reply
ΚΑΛΟ Σ/Κ ΗΡΩΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ...ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ....
image description Your Name | March 30, 2012 9:45 PM | Reply
ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΤΟΥΣ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟΣΥΡΟΜΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΕΛΟΥΑ ΑΣ ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΝ,ΤΕΛΟΣ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ.
image description Your Name | March 30, 2012 9:26 PM | Reply
ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΛΟΓΩ ΠΙΕΣΗΣ.
image description koala | March 30, 2012 10:23 PM | Reply
θα βλέπουμε εφιάλτες το βράδυ.......Ε9 ουουουουουουουυουουουουουουουουουουουουουουουουουουουο
image description Your Name | March 30, 2012 10:07 PM | Reply
Error 500--Internal Server Error
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
image description Your Name | March 30, 2012 10:30 PM | Reply
Λόγω αδράνειας, ο διαθέσιμος χρόνος της περιόδου λειτουργίας σας έληξε και δεν είναι πλέον ενεργή. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.
image description Your Name | March 30, 2012 11:12 PM | Reply
JBO-29000: Σημειώθηκε μη αναμενόμενη εξαίρεση: java.lang.NullPointerException, μήνυμα=null

For more information, please see the server's error log for
an entry beginning with: Server Exception during PPR, #206
image description PRESJOHN | March 30, 2012 11:50 PM | Reply
Παράκληση-πρόταση προς τους Διαχειριστές του TAXHEAVEN.
Να κλειδώσει το SITE για τα "σχόλια" περί ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ του Ε9 γιατί τα περισσότερα είναι αηδιαστικά και προσβάλλουν το επαγγελματικό μας επίπεδο.
Οποιος θέλει να σχολιάζει στην ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΙΣΤΩΝ και στην συγκεκριμένη ενότητα γα το Ε9 να το κάνει με το nick-name.
image description dravis | March 30, 2012 11:57 PM | Reply
Δυστυχώς, το μόνο σίγουρο εισόδημα του το κράτος μας το περιφρονεί ή δε ξέρω τι άλλο. αν καταλάβουν πως μπορούν να οργανώσουν το περιουσιολόγιο, μόνο τότε θα ξεμπερδέψουν και από χειρισμούς που τους γελιοποιούν, βλέπε "τελος ακινήτων μέσω της ΔΕΗ".
Ξεφορτώστε λίγο τους άμισθος δούλους σας από ένα βάρος και δώστε το, σε αυτούς που θα έπρεπε να έχουν την ευθύνη του περιουσιολογίου, που δεν είναι άλλοι από τους καλοπληρωμένους και άκοπους συμβολαιογράφους, που εισπράτουν τα μέγιστα κατά τη μεταβίβαση αλλά κάνουν τη μισή δουλειά και μεταφέρουν τη δουλειά που φέρνει το πάγιο έσοδο στο κράτος στους λογιστές, δε νομίζω κανένα άλλο επάγγελμα, (πλιν των γιατρών) να αγωνιά και να τέτοια ώρα....
image description Your Name | March 31, 2012 12:14 AM | Reply
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ.
image description Your Name | March 31, 2012 1:24 AM | Reply
δε μπορείς να φιμώσεις κανέναν επειδή δε σου αρέσουν. Εδώ ένας ηλίθιος γαύρος που κοροϊδεύει τον κόσμο γράφει από το μεσημέρι, αλλά δεν εισηγούμαστε μπαν
image description giorgio | March 31, 2012 12:22 AM | Reply
taxheaven σε ευχαριστουμε που μας ενημερώνεις.
τουλάχιστον αυτο τονωνει το ηθικό μας.
image description spirus79 | March 31, 2012 1:37 AM | Reply
Παντως ακομη μπορεις να μπεις
image description ΗΛΙΑΣ 2012 | April 2, 2012 10:46 AM | Reply
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ , ΣΗΜΕΡΑ ΕΊΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 2-4-2012 9:00 π.μ. , ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΌΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΆΘΕ ΠΡΩΙ ΌΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ή ΒΡΑΔΥ (ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ) ΌΤΑΝ ΦΕΥΓΩ ΑΠΌ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ . ΒΛΕΠΩ ΕΞΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΌ ΤΟ TAXISNET ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΕΝΕ ΌΤΙ Η ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΑΥΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ;;; ;;; ? ? ? ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΣ 2:00 ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΙΟΤΙ ΕΣΤΕΛΝΑ Ε9 ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΤΕΊΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ , ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΘΕΙ , ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ , ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ , ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ,........, ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ .
image description Your Name | April 3, 2012 1:26 PM | Reply
No Response from Application Web Server
There was no response from the application web server for the page you requested.
Please notify the site's webmaster and try your request again later.
image description Your Name | April 5, 2012 12:27 PM | Reply
TRAGIK!!!!!!!!!!!!!!

Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 

Δημιουργία νέας κατηγορίας
Up
Close
Close
Κλείσιμο