Ειδήσεις Οικονομικές Ειδήσεις

Προς παράταση η υποβολή των φορολογικών δηλώσεων.

Παράταση υποβολής των φορολογικών δηλώσεων για τα φυσικά πρόσωπα, καθώς και για τα ληξιπρόθεσμα χρέη προς το δημόσιο εξετάζει το υπουργείο Οικονομικών.

Η προθεσμία για τις δηλώσεις των νομικών προσώπων καθώς και για την υπαγωγή στη ρύθμιση για τα ληξιπρόθεσμα χρέη λήγουν στο τέλος του μήνα, ενώ η υποβολή δηλώσεων από τα φυσικά πρόσωπα στις 15 Ιουνίου.





Διατηρήστε τα σχόλια σας ευγενικά, πολιτισμένα και ουσιώδη. Τα σχόλια σας θα δημοσιευτούν εφόσον το περιεχόμενο τους συμμορφώνεται με τους όρους χρήσης. Μη χρησιμοποιείτε κεφαλαία και greeklish.

comments powered by Disqus

Παλαιότερα σχόλια

image description Your Name | May 25, 2012 10:58 AM | Reply
ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ, Ε7 ΤΠΤ????????????
image description Game over.... | May 25, 2012 10:13 AM | Reply
Ρε παιδιά, τοσους πολλους πελάτες έχετε και δεν προλαβαινετε?
Δηλ. φτάσαμε τελος Μαίου και δεν εχετε δώσει Ε7???? Δεν μπορω να καταλάβω...
image description Your Name | May 25, 2012 2:46 PM | Reply
Απο το TAXISNET μου είπαν ότι έχει δοθεί παράταση
image description broster | May 25, 2012 10:35 AM | Reply
Εεεεεεελλλλλαααααα , δε το πιστεύω .... Μα καλά πως τους πέρασε η ιδέα ότι δεν προλαβαίνουν να γίνουν ???!!! Ουάου .....
image description Your Name | May 25, 2012 10:48 AM | Reply
Εγώ νομίζω το αντίθετο! Επειδή προλαβαίνουν να γίνουν πολλές δίνεται η παράταση από τώρα.
image description Your Name | May 25, 2012 11:43 AM | Reply
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΦΜΥ ΤΟΥ 2011 ΡΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΤΙ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ???
image description Your Name | May 25, 2012 10:16 AM | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ??????????
image description babist | May 25, 2012 10:27 AM | Reply
Μήπως ...λέω μήπως έχουν πολύ μεγάλο κόστος πολιτικό, (για τα φυσικά πρόσωπα), και συμπαρασύρρουν και τις άλλες δηλώσεις
image description Andronikos | May 25, 2012 10:23 AM | Reply
Συνέδερφοι κάποιος να τους πει για ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ, και τις υπόλοιπες υποχρεώσεις που λίγουν σήμερα.
image description Θανάσης | May 25, 2012 10:12 AM | Reply
Εϊναι προφανές ότι στο υπουργείο ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ τι λήγει αυτές τις μέρες. ΕΛΕΟΣ! Τουλάχιστον, αν δεν δώσουν παράταση για τις χρεωστικές, αν θέλουν οπωσδήποτε τώρα τα λεφτά, ας δώσουν παράταση για τις πιστωτικές - μηδενικές δηλώσεις και λοιπές που δεν έχουν σχέση με καταβολή χρημάτων. ΕΛΕΟΣ...
image description Your Name | May 25, 2012 10:19 AM | Reply
Αν θελουν να μαζέψουν τιποτα λεφτάκια θα δωσουν για τα παντα γιατι αν δεν δωσουν για τις χρεωστικες ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ, θα χασουν το δικαιωμα αυτοπεραιωσεις στις δηλώσεις και θα χασουν ακομα περισσοτερα λεφτακια!!!! Ελεος παντως στο υπουργείο. Δωστε μας παρατασει!!!! Ειμαστε ανθρωποι και εμεις όχι ζωα!!!!!
image description Your Name | May 25, 2012 12:16 PM | Reply
Μας έχουνε χαζομάθει με τις παρατάσεις και περιμένουμε να μας σώσει τελευαταια στιγμή μια απόφαση για παράταση ... και φυσικά πάντα φταίνε
image description ΕΛΕ | May 25, 2012 12:44 PM | Reply
Μας έχουν χαζομάθει με τις παρατάσεις και περιμένουμε τελευταία στιγμή να μας σώσει μια απόφαση για παράταση....και μονίμως φταίνε ΑΥΤΟΙ οι άχρηστοι δημόσιοι υπάλλοιλοι του υπουργρείου οικονομικών , ενώ εμείς τα κάνουμε μια χαρα στην ώρα τους γι αυτό γίνετε χαμός τις τελευταίες μέρες των προθεσμιών.. ΚΑΛΗΜΕΡΑΣ ΣΑΣ
image description Your Name | May 25, 2012 10:55 AM | Reply
για τα νομικα γιατι δεν αναφερεται τιποτα ????????με τις εκκαθαριστικες τι θα γινει ????βρε παιδια πειτε αν εχετε ακουσει κατι ?????ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | May 25, 2012 10:51 AM | Reply
Ναι ρε παιδια εχουμε λιωσει αυτες τις μερες στα ξενυχτια...... Παράταση και στις ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ!!!!!!!!!!
image description Your Name | May 25, 2012 10:10 AM | Reply
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | May 25, 2012 10:56 AM | Reply
Παράταση για εκκαθαριστικές ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ
image description ΜΑΡΙΛΕΝΑ | May 25, 2012 10:55 AM | Reply
ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ??? ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΕ ΟΛΑ??ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΝΙΑΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ -ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ -ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ.ΕΛΕΟΣ ???ΠΑΡΑΤΑΣΗ??/
image description ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ | May 25, 2012 10:16 AM | Reply
αυτα ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΟΥ TAXIS ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ, ??????? ή κοοιμούντε επειδη βαφτίστηκαν υπηρεσιακοί....
Οι Σύλλογοι, να αναλάβουν τώρα πρωτοβουλία για παρατάσεις εκκαθαριστικών.......Τη ΠΑΝΑΓΙΑ μας βγάλατε φέτος ΠΑΛΙ, ,καθάρματα

Error 404--Not Found
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.4.5 404 Not Found
The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

image description Your Name | May 25, 2012 10:36 AM | Reply
ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΦΠΑ Ή ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?????????
image description Your Name | May 25, 2012 10:54 AM | Reply
http://www.gsis.gr/overload.html
image description Your Name | May 25, 2012 10:25 AM | Reply
Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Υπουργείο Οικονομικών

Αναζήτηση






Λόγω αυξημένου φόρτου το σύστημα δεν μπορεί να σας εξυπηρετήσει.

Παρακαλούμε, προσπαθήστε αργότερα.








Αρχή σελίδας
Eκτύπωση Σελίδας Παρασκευή, 25 Μαίου 2012
© GSIS Group Όροι χρήσης

image description Your Name | May 25, 2012 10:25 AM | Reply
Βαλτε τα ολα τον Οχτωβρη , που δε θαχουμε τιποτα απολυτως να κανουμε.....
image description Εύα | May 25, 2012 11:27 AM | Reply
Και τον Οκτώβρη έχουμε ΦΠΑ τριμήνου, εκτός από τα μηνιαία ΦΠΑ και τις ΑΠΔ που θα είναι μηνιαίες ήδη από τον Ιούλιο....
image description Ioulia | May 25, 2012 10:31 AM | Reply
το taxis ειναι παλυ off...
image description Your Name | May 25, 2012 10:11 AM | Reply
το taxis δεν λειτουργει και περιμένουν να τα στείλουμε όλα αυτά σήμερα; Ημαρτον!!!!
image description Ioulia | May 25, 2012 10:48 AM | Reply
Λόγω αυξημένου φόρτου το σύστημα δεν μπορεί να σας εξυπηρετήσει.

Παρακαλούμε, προσπαθήστε αργότερα.

ΠΑΡΑΤΑΣΗΗΗΗΗΗΗ!!
Λόγω αυξημένου φόρτου το σύστημα δεν μπορεί να σας εξυπηρετήσει.

Παρακαλούμε, προσπαθήστε αργότερα.

image description Your Name | May 25, 2012 10:11 AM | Reply
ναι επεσε το συστημα στο φπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | May 25, 2012 10:24 AM | Reply
kai nai, to taxis molis epese....
image description Your Name | May 25, 2012 10:31 AM | Reply
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΟ TAXIS ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 'Η ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ?????
ERROR 504 ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΒΓΑΖΕΙ
image description Your Name | May 25, 2012 10:44 AM | Reply
epese kai esas to taxis synadelfi
image description Your Name | May 25, 2012 10:55 AM | Reply
βαλε υπουργο τον ζωη τον κολλιο
image description Your Name | May 25, 2012 10:05 AM | Reply
ΤΑ ΤΙΝΑΞΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΠΑΜΕ ΦΟΥΛ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
image description MANOS | May 25, 2012 10:43 AM | Reply
Το θέμα δεν ειναι οι πολυ ή λιγοι πελάτες που έχουμε!!!
το θέμα έιναι το φπα που χρωστάνε !!!
image description FAFOUTIS | May 25, 2012 11:36 AM | Reply
Ετσι ακριβώς,επειδή υπάρχουν αρκετοί,που οφείλουν περσινό ΦΠΑ,την παράταση θα πρέπει να την δώσουν όχι διότι δεν προλαβαίνουν οι λογιστές, αλλά διότι δεν έχουν να πληρώσουν οι πελάτες μας τις περιοδικές με συνέπεια να μην
μπορούν να υποβάλλουν εκκαθαριστικές. Εκτός και αν θέλουν να μαζέψουν πρόστιμα (εμένα μου λες) από την μη υποβολή των εκκαθαριστικών.
image description Your Name | May 25, 2012 10:57 AM | Reply
ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΣΕΙ ΜΕ ΤΟ TAXIS?????
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ???

image description Εύα | May 25, 2012 11:40 AM | Reply
Συνάδελφε μ' έκανες και γέλασα... χα χα χα
image description Your Name | May 25, 2012 10:06 AM | Reply
ΕΠΕΣΕ ... ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ...ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚ ΛΟΓΙΚΑ Ε? ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΙΕΙ ΒΕΒΑΙΑ... ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ , ΜΠΑΝΙΑ ΚΛΠ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ ΕΝΩ ΓΡΑΦΕΙΑΚΙ , A/C ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ .. ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
image description Your Name | May 25, 2012 10:48 AM | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΕΩΣ ΤΙΣ 31/12.........
image description Your Name | May 25, 2012 12:43 PM | Reply
ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | May 25, 2012 10:12 AM | Reply
ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΣ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ
image description MANOS | May 25, 2012 10:22 AM | Reply
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.........ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ..........
ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ!!!!!!!!!
image description Your Name | May 25, 2012 10:10 AM | Reply
milisa me o taxis kai molis epese kai se aftous to sistima xaxaxaxax
image description Your Name | May 25, 2012 10:02 AM | Reply
ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ .ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΟΧΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΓΚΑΙΡΩΣ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΜΟΥ Η ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ
image description Your Name | May 25, 2012 4:21 PM | Reply
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 13:00
image description ΑΝΤΩΝΗΣ | May 25, 2012 10:12 AM | Reply
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑXIS ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ .........""" Λόγω αυξημένου φόρτου το σύστημα δεν μπορεί να σας εξυπηρετήσει.

Παρακαλούμε, προσπαθήστε αργότερα.""
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ...............ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ????? ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑ..........



image description ΑΝΝΑ | May 25, 2012 11:10 AM | Reply
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ
image description Your Name | May 25, 2012 11:54 AM | Reply
paidia lupamai pou sas to lew, alla ksananoikse!
image description Your Name | May 25, 2012 11:34 AM | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΦΠΑ ΠΑΛΙ.............
image description Γιάννης | May 25, 2012 11:59 AM | Reply
Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες, φέτος δε θα κατατεθούν δηλώσεις. Κάθε φυσικό ή νομικό πρόσωπο θα δώσει ό,τι έχει ευχαρίστηση.
Στη συνέχεια, θα δοθεί παράταση στις ληγμένες δηλώσεις για να κάνουμε και την επίσημη δήλωση και να πληρώσουμε το φόρο μας όπως πρέπει.
Στη συνέχεια θα αλλάξει το NEO taxis και θα λέγεται ΝΕΟ ΝΕΟ taxis και θα πρέπει να τις ξαναυποβάλουμε.
Στη συνέχεια θα πρέπει να βγάλουμε τον υπερκλειδάριθμο για να κάνουμε τους παπάδες που υπόσχεται το ΝΕΟ ΝΕΟ taxis.
Δεν καταλαβαίνω, τί το περίεργο είπα; Μου το είπανε σας λέω. ΑΛΗΘΕΙΑ!
image description POTEMKΙΝ | May 25, 2012 11:13 AM | Reply
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ.....ΣΚΕΨΟΥ ΤΙΣ ΚΕΝΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΣΚΟΠΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ.........ΑΣΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΝΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ.....ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ.....ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΕ ΦΟΡΜΑ....ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ....ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΝΑ ΚΑΛΟΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...ΩΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ.....
image description ΑΝΝΑ | May 25, 2012 11:15 AM | Reply
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ
image description Ioulia | May 25, 2012 11:53 AM | Reply
Συμφωνώ και επαυξάνω!!!
image description Your Name | May 25, 2012 11:30 AM | Reply
Μακάρι να πάρουν παράταση οι Εκκαθαριστικές έστω μέχρι τέλος του μήνα και οι Δηλώσεις φορολογίας μέχρι 20/6
Για φυσικά πρόσωπα ας πάει μέχρι 30/6
image description Your Name | May 25, 2012 11:32 AM | Reply
ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΜΟΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΙΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
image description Your Name | May 25, 2012 11:50 AM | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΚ. ΦΠΑ
image description POTEMKIN | May 25, 2012 11:06 AM | Reply
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ 50 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ?

ΠΑΝΤΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ..ΜΕΧΡΙ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΥΤΕ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ............
image description Your Name | May 25, 2012 11:43 AM | Reply
ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΩΝ ΦΠΑ
image description Your Name | May 25, 2012 11:39 AM | Reply
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΕ ΚΛΠ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ .ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ.
image description Your Name | May 25, 2012 11:23 AM | Reply
ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ.ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΝΑΙ Η ΟΧΙ
image description POTEMKIN | May 25, 2012 11:16 AM | Reply
ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ.....ΣΤΙΣ 2 ΚΑΙ 5 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΙΠΠΙΚΟ.....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΙΝΔΙΑΝΟΙ ΤΕΛΙΚΑ.....
image description Your Name | May 25, 2012 11:33 AM | Reply
Ρε συναδελφοι, ο κλαδος μας εκτος απο ριγμενος και ζορισμενος και πιεσμενος, μηπως ειναι κ λιγο ανορθογραφος?ημαρτον δηλαδη....
image description POTEMKIN | May 25, 2012 11:01 AM | Reply
ΩΣΩ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΑΙΣΕ ΣΙΝΑΔΑΙΛΦΕ....
image description Your Name | May 25, 2012 11:32 AM | Reply
ΕΓΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΝΩ ΧΑΛΑΡΑ. ΟΥΤΕ Ε7 ΕΧΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΟΥΤΕ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΚΤΛ. ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ
image description POTEMKIN | May 25, 2012 11:18 AM | Reply
ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ
Σχολιάστε
image description Your Name | May 25, 2012 11:11 AM | Reply
κι εγώ έχω τελειώσει τα πάντα. μέχρι και τους ισολογισμούς κάνω του 2013. Απλά με κουράζουν λιγάκι αυτοί. Μου τρώνε χρόνο λόγω δραχμής.
image description APO CHANIA | May 25, 2012 1:21 PM | Reply
ΜΗ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΔΡΑΧΜΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΡΙΑΛΙΑ.........
image description spirosp | May 25, 2012 11:17 AM | Reply
Δώστε καμιά παράταση στο ΦΑΠ και στο ΕΦΑΑ. Οι εταιρείες δεν έχουν λεφτά να πληρώσουν ούτε την πρώτη δόση.
image description Your Name | May 25, 2012 11:57 AM | Reply
NEWS
Eπανάληψη αιτήματος Π.Ο.Φ.Ε.Ε. για παράταση δηλώσεων Ε5 & εκκαθ. Φ.Π.Α. - καθως και λογιστ συλλ αθηνων
image description ΝΙΚΟΣ | May 25, 2012 12:18 PM | Reply
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ?ΤΟ ΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΤΟ?
image description LIFE OVER | May 25, 2012 12:35 PM | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ GAME OVER ΘΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.

ΕΣΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ, ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ 20% ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΔΙΑΣΠΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΕΣΗ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ 35 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΝΥΧΤΑ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ".
ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ?????
ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΥΘΥΝΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΟΙΒΕΣ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗ ΚΑΜΙΑ. ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΚΙΝΗΤΑ Ή ΖΕΙΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ? ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ 2000 ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΦΤΥΝΩ ΑΙΜΑ ΚΙ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ. ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ
image description Your Name | May 25, 2012 12:00 PM | Reply
ΔΩΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image description Your Name | May 25, 2012 12:08 PM | Reply
ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
image description Your Name | May 25, 2012 12:31 PM | Reply
ΕΙΔΑΤΕ Ο ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΝΑΦΕΡΕ ΜΟΝΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ Β!!!!!ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ Γ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΕ ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!!!!!!!!
image description georgia | May 25, 2012 12:39 PM | Reply
ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΔΩΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ, ΕΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ 1 ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ.
ΑΣ ΜΗ ΓΕΛΙΩΜΑΣΤΕ, ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΜΑΣ, ΤΟΥς ΜΑΛΑΚΕΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΟΥΣ, ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΘΟΥΝ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ. Α ΡΕ ΞΕΦΤΥΛΛΙΣΜΕΝΟΙ, ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!
image description ΕΛΕΝΗ_36_ | May 25, 2012 12:50 PM | Reply
OTAN ενας απλος συνταξιουχος σου τρωει 45 λεπτά,και μετα θες 10 λεπτα διαλειμα,πόσες δηλώσεις να κάνεις?
image description Your Name | May 25, 2012 12:37 PM | Reply
Οχι δεν θέλουμε παράταση για τις δηλώσεις Ε1....Αφήστε να λήξουν 15/6 να φάνε την πίκρα και μετά να πάνε 17/6 να ψηφίσουν, μπας και ξεβρωμίσει ο τόπος. Εσείς δηλαδή νομίζετε οτι δίνουν παράταση Ε1 για εμάς τους λογιστές????? Ενα ωραίο παιχνίδι είναι για να αποφύγουν να πάνε να κάνουν την δήλωση ο κάθε μισθωτος και ο κάθε ταλαίπωρος συνταξιούχος....αει σιχτίρ....γιατί δεν αναφέρουν καμία παράταση για τις συγκεντρωτικές καταστάσεις ΚΕΠΥΟ???
image description Your Name | May 25, 2012 12:56 PM | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΕ ΤΟ Ε9 ΤΟΥ 2010 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΓΡΑΦΤΕ ΚΑΤΙ
image description Your Name | May 25, 2012 12:08 PM | Reply
Κόπηκε κ το ρεύμα. Τι άλλο θα πάθω σήμερα.
image description SARAKINOS | May 25, 2012 2:52 PM | Reply
Και πως έστειλες το μήνυμα ; Με το courier ?
image description Your Name | May 25, 2012 12:23 PM | Reply
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ GUS.GR ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ?
image description Your Name | May 25, 2012 12:38 PM | Reply
ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΟ ΝΟΜΒΟ ΜΑΣ ΜΕ ΑΠΡΕΠΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΕΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΜΒΟ.ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.Η ΒΛΑΣΘΥΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ.ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΕΚΦΟΡΑΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΘΙΓΕΙ ΕΠΙ ΣΥΝΟΛΟ!!!
image description Your Name | May 25, 2012 12:34 PM | Reply
ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ, Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΜΑΣ
image description Your Name | May 25, 2012 12:44 PM | Reply
ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ....Π.Ο.Φ.Ε.Ε. ΚΤΛ ΤΟΥΣ ΓΛΥΦΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΣΕΙΣ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΠΕΡΓΙΑ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑ, ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.
image description Your Name | May 25, 2012 12:52 PM | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΗΛΩΣΗ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ..ΚΑΙ ΑΣ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΟΙ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΙ ΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΣΠΡΑΤΟΥΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΙ ΣΧΕΔΙΑΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ .........................
image description ΘΑΝΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ | May 25, 2012 12:32 PM | Reply
ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΚΡΕΜΟΤΗΤΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΚΚΑΘΑΡ.ΦΠΑ ΟΥΤΕ Ε7 ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΟΛΑ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΧΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΖΗΤΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ.
ΜΠΡΑΒΟ Κε ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΒΑ. ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΩΧΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΦΠΑ ΤΟΥ 2011 ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΓΚΑΜΑ ΠΕΛΑΤΩΝ ΕΧΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ;
image description Your Name | May 25, 2012 12:34 PM | Reply
ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΓΡΑΨΕ 30/6 ΓΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ .ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΑΣ.
ΑΦΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΩΣ 15/7 ΙΣΩΣ ΚΑΙ 30/7.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙ ΖΗΤΑΜΕ ΣΕ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ .
image description spirosvii | May 25, 2012 12:32 PM | Reply
συμφωνώ με τον "ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΓΡΑΨΕ 30/6 ΓΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ .ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΑΣ. ΑΦΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΩΣ 15/7 ΙΣΩΣ ΚΑΙ 30/7.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙ ΖΗΤΑΜΕ ΣΕ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ."

image description Your Name | May 25, 2012 12:01 PM | Reply
ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΠΝΟΗ ΤΗΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ, ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΦΠΑ 2011!! ΠΑΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Κ Α Ν Ε Ι Σ. Ο,ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΘΑΡΗ ΑΓΓΑΡΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΕ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΗΔΗ ΤΑ ΚΛΑΙΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΓΡΙΟΥΣ...
image description Your Name | May 25, 2012 12:15 PM | Reply
ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 14:05 ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.....
image description Your Name | May 25, 2012 12:35 PM | Reply
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΕΣ ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ?????
ΜΕ ΤΟ ΦΑΠ ΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ??????
image description Your Name | May 25, 2012 1:20 PM | Reply
ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΕΣ ΛΗΓΩΝ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΣΕ ΔΟΥ. ΤΟ ΦΑΠ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.
image description Your Name | May 25, 2012 12:56 PM | Reply
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΛΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΤΑΧΙΣ?
image description LOG | May 25, 2012 12:18 PM | Reply
Πολύ μυαλό θέλει, όπως τα λέει και η Georgia είναι, ότι η παράταση δίνεται για ψηφίσουν όλοι πρώτα, και μετά να τα τους έρθει ταμπλάς με τα ποσα που βγαίνουν φέτος? Ακου τους έπιασε ο πόνος ένα μήνα πριν τη λήξη να δίνουν παράταση. Αλλα που να ξυπνήσει ο Ελληνας, ακόμα τρέχει για ρουσφέτια στους πολιτικάντηδες.
image description kateL | May 25, 2012 12:37 PM | Reply
λόγω έλλειψης χρημάτων υπάρχουν καθυστερήσεις. Όταν ο άλλος δεν έχει και δεν καταλαβαίνει για αυτοπεραιώσεις κλπ αντέ να είσαι εντάξει. Πρέπει να δοθεί παράταση οπωσδήποτε.!!
image description POTEMKIN | May 25, 2012 1:48 PM | Reply
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΠΟΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ ΚΑΙ ΠΟΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ....ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΤΙ Η ΜΕΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ (ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ) ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΕΥΣΤΟ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΟΣΟΙ ΚΛΕΨΑΝΕ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΕΔΩ Η΄ΑΛΛΟΥ....ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΕΣ....ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ....ΤΙ ΕΛΕΓΧΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ 10 ΜΗΝΕΣ, ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΔΑΝΕΙΑ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΡΙΑ ΟΣΑ....ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΣΟΥΣ ΕΜΕΙΝΑΝ....
image description Your Name | May 25, 2012 1:31 PM | Reply
ade re gamoto! kathe mera koimoaste ksipname me tin pithanotita tou efragmatos!
image description Your Name | May 25, 2012 1:01 PM | Reply
ΠΟΙΑ 30/6 ΚΑΙ 15/7 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΠΑΤΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΩΣ 30/11/12.ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΟΥΤΕ ΠΕΤΑΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΑΠΕΡΙΣΚΕΠΤΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΕΙΡΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΝΤΥΠΑ..
image description ΜΙΧΑΛΗΣ_ΒΕΡΟΙΑ_ | May 25, 2012 1:59 PM | Reply
σημερα εστειλα την πρωτη δήλωση της χρονιάς!!!! ακολουθουν άλλες 299....
image description stelios77 | May 25, 2012 1:46 PM | Reply
ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΝΕ 8/6/2012
Ε5 ΠΑΝΕ 31/05/2012
image description stelios77 | May 25, 2012 1:02 PM | Reply
ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΝΕ 8/6/2012
Ε5 ΠΑΝΕ 31/05/2012

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΑΧΙΣΝΕΤ
image description Your Name | May 25, 2012 1:39 PM | Reply
ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΗΛ.ΦΟΡΟΛ.ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ????
image description kateL | May 25, 2012 1:06 PM | Reply
/???
image description ΘΑΝΟΣ-ΛΑΡΙΣΑ | May 25, 2012 1:19 PM | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΣΥΡΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ.ΣΗΜΕΡΑ 25/05/12 ΤΟ ΑΜΕΣΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ 15/06/12.ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΚΚΑΘΑΡ/ΚΕΣ ΦΠΑ ΚΑΙ ΦΜΥ.ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.
image description Your Name | May 25, 2012 1:19 PM | Reply
ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ Κ Α Ι ΓΙΑ ΟΕ κλπ
image description Your Name | May 25, 2012 1:29 PM | Reply
ε απόφαση του Υπουργού Οικονομικών κ. Γεωργίου Ζανιά, στο πλαίσιο της διευκόλυνσης των υπόχρεων σε υποβολή της ετήσιας δήλωσης φορολογίας εισοδήματος νομικών προσώπων και της εκκαθαριστικής δήλωσης ΦΠΑ, με τη χρήση ηλεκτρονικής μεθόδου επικοινωνίας μέσω του ειδικού δικτύου TAXISnet, παρατείνεται:

1. Η προθεσμία υποβολής των ετήσιων δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος για τους υπόχρεους της παραγράφου 4 του άρθρου 2 του ΚΦΕ, (Ο.Ε., Ε.Ε., κοινωνίες, κοινοπραξίες, κλπ.), που προβλέπεται από τις διατάξεις του άρθρου 64 του ΚΦΕ, ανεξάρτητα από το τελευταίο ψηφίο του ΑΦΜ τους, η οποία λήγει στις 25 Μαίου 2012, παρατείνεται έως και τις 31 Μαίου 2012 για τις δηλώσεις φορολογίας εισοδήματος :
α. των παραπάνω υπόχρεων, που η υποβολή τους γίνεται με τη χρήση ηλεκτρονικής μεθόδου επικοινωνίας μέσω διαδικτύου και

β. των περιπτώσεων που αναφέρονται στην παράγραφο 3 του άρθρου 1 της ΑΥΟ ΠΟΛ. 1116/3-5-12, οι οποίες υποβάλλονται υποχρεωτικά στην Δ.Ο.Υ., λόγω αδυναμίας της ηλεκτρονικής υποβολής τους.

2. Η προθεσμία υποβολής των εκκαθαριστικών δηλώσεων ΦΠΑ για το έτος 2011, για όλους τους υποκείμενους στο φόρο, μέχρι την 8η Ιουνίου 2012.

Προκειμένου να είναι δυνατή η ηλεκτρονική υποβολή της εκκαθαριστικής δήλωσης θα πρέπει οι ενδεχόμενες χρεωστικές περιοδικές δηλώσεις να έχουν υποβληθεί και να έχει καταβληθεί το οφειλόμενο ποσό ΦΠΑ τουλάχιστον τρεις (3) εργάσιμες ημέρες πριν την ημερομηνία υποβολής της εκκαθαριστικής.


Πηγή:www.capital.gr
image description ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | May 25, 2012 1:24 PM | Reply
ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ Β & Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 08/06/2012
Ε5 31/05/2012
Ε7 & Φ 01-012 ΣΗΜΕΡΑ
image description ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | May 25, 2012 1:25 PM | Reply
ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ Β & Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 08/06/2012
Ε5 31/05/2012
Ε7 & Φ 01-012 ΣΗΜΕΡΑ
image description Your Name | May 25, 2012 1:56 PM | Reply
GIA K XARA SOU
image description Your Name | May 25, 2012 1:42 PM | Reply
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ 15/6 ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ 31/5/12 ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΓΙΑ ΦΑΠ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟ ΕΠΙ ΤΩΝ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΑΝΕ ΜΕΧΡΙ 31/5/12 ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ??????
image description Your Name | May 25, 2012 1:22 PM | Reply
http://www.minfin.gr/portal/el/resource/contentObject/id/15eafb0d-40c2-41b9-b0e5-694b647621d7
image description Your Name | May 25, 2012 2:02 PM | Reply
ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΕΣ .ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ
ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΝΟΜΙΜΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ .ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΔΙΧΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΜΑΣ .
ΝΑΙ ΕΧΩ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΦΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΚΟΣΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ.ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΓΩ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ . ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
image description Your Name | May 25, 2012 4:41 PM | Reply
ΕΙΜΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΔΥΟ ΜΙΚΡΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ 15 ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΟΙ 3 ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΙΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΧΙ ΝΑ ΦΑΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΑΩ.......
ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝΕ-ΜΕ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΦΘΟΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΥΝΑΙΚΑ.
Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ.
image description Your Name | May 25, 2012 3:27 PM | Reply
ΙΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΑΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΚΛΑΔΟΣ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΡΤΕΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ .ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗ ΧΑΩΔΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ.ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ Ο ΡΟΛΟΣ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ Τ ΟΣΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΨΟΓΟΥΣ ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΠΑΝΤΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ .ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΚΑΙ ΑΠΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΡΙΣΙΜΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ? ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΧΙ!!!!
image description Your Name | May 25, 2012 3:36 PM | Reply
Σχολιάστε
image description gd | May 25, 2012 3:36 PM | Reply
EΓΩ ΤΑΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΑ ΜΕ ΤΙΣ 13 ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝΕ..
image description Your Name | May 25, 2012 8:12 PM | Reply
ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ . . .
ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟΥΣ, ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ . ΓΙΑΤΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΗΛΩΣΗ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΙΞΟΥΝ ΤΑ 2 ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑ . . .

Email:
Θέμα:
Μήνυμα:
 

Δημιουργία νέας κατηγορίας
Up
Close
Close
Κλείσιμο