Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

Εκκαθαριση Ε1 2013 με επιστροφη φορου

- - - - -

• Please log in to reply
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Pavleas2112

Pavleas2112

*

• simple Members
  • 35 Δημοσιεύσεις:

Χαιρετιζω την παρεα. Μου εγινε επιτελους η εκκαθαριση απο 15/7 που εστειλα τη δηλωση. Καθυστερησε λογω επιστροφης ποσου 250 ευρω και ελεγχο απο την εφορια τα δικαιολογητικα. Το ερωτημα ειναι οτι οταν παω να μπω για να εκτυπωσω το εκκαθαριστικο μου βγαζει ενα 26ψηφιο αριθμο και τιποτα αλλο !!! Μηπως εχει τυχει σε κανενα κατι αντιστοιχο τι γινετε?

Ευχαριστω προκαταβολικα

giapras

giapras

*

• simple Members
  • 13 Δημοσιεύσεις:

σε 2 μερες θα σου δοθει η δυνατοτητα να εκυπωσεις κανονικα..

vfridas

vfridas

*

• simple Members
  • 49 Δημοσιεύσεις:

εμένα στην εφορία μου είπαν οτι αυτός ο αριθμός αντιστοιχεί σε επιταγή και θα στείλουν σπίτι το χαρτί να πάμε στην τράπεζα να το εισπράξουμε...πριν απο λίγο μου το είπαν στην ΔΟΥ Χολαργού στο εισόδημα....δεν ξέρω αν ισχύει..απλά μεταφέρω την απάντηση...

d_anastasia

d_anastasia

*

• Silver members
  • 589 Δημοσιεύσεις:

σε πολλους στο εκκαθαριστικο εμφανιζεται το μηνυμα -μετα τον ελεγχο-για την επιστροφη του ποσου απευθυνθειτε στη ΔΟΥ παρολο που δεν εχουν καμια οφειλη για να συμφηφισουν

parmgr

parmgr

*

• Silver members
  • 767 Δημοσιεύσεις:

σε πολλους στο εκκαθαριστικο εμφανιζεται το μηνυμα -μετα τον ελεγχο-για την επιστροφη του ποσου απευθυνθειτε στη ΔΟΥ παρολο που δεν εχουν καμια οφειλη για να συμφηφισουν

ναι , για κάποιο λόγο των οποίο δεν ξέρω, δεν έλαβε υπόψιν τον πινάκα 11 του Ε1 κι γράφει μόνο των κωδικό Τράπεζας κι οχι τον ΙΒΑΝ

Pavleas2112

Pavleas2112

*

• simple Members
  • 35 Δημοσιεύσεις:

ναι , για κάποιο λόγο των οποίο δεν ξέρω, δεν έλαβε υπόψιν τον πινάκα 11 του Ε1 κι γράφει μόνο των κωδικό Τράπεζας κι οχι τον ΙΒΑΝ

και σε μενα το ιδιο συμβαινει παιδια. Γραφει μονο τον κωδικο τραπεζας στο Ε1 και οχι το ΙΒΑΝ που του ειχα δωσει. Μου εβγαλε και το εκκαθαριστικο κανονικα το τυπωσα και θα παω με αυτο να τα παρω γιατι αμα περιμενω απ αυτους να τα βαλουν σε λογ/σμο σωθηκα...

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες