Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

ΣΕ ΦΔ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΕΙΣ , ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΡΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ;

- - - - -

• Please log in to reply
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

leontas

leontas

*

• simple Members
  • 434 Δημοσιεύσεις:

ΣΕ Φ.Δ.  ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΕΙΣ, (ΕΤΣΙ οπως μας καταντησαν πως να μη μας ξεφυγουν) τι γινεται τωρα ;

μπορω με τροποποιητικη ή θα μου πουνε οτι με την αρχικη ; σοσ παιδια.

anodos

anodos

*

• Silver members
  • 537 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:Χαρίζεται λογιστικό γραφείο με εξασφαλισμένη πελατεία δίνονται και 10.550€ για τα πρώτα έξοδα ...

τροποποιητική ναι ...

Άδειο το βλέμμα σου, κούφιες οι ώρες μας, στα ενυδρεία σε χώσαν ζωή. Συνηθισμένοι καθένας στο ρόλο του κι η φαντασία μας έχει χαθεί...

leontas

leontas

*

• simple Members
  • 434 Δημοσιεύσεις:

τροποποιητική ναι ...

σιγουρα , ειναι απο βεβαιωσεις ασφαλιστικων εταιριων απο προμηθειες , γινεται ; γμτ μεσα,

anodos

anodos

*

• Silver members
  • 537 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:Χαρίζεται λογιστικό γραφείο με εξασφαλισμένη πελατεία δίνονται και 10.550€ για τα πρώτα έξοδα ...

φυσικά και γίνεται ...

Άδειο το βλέμμα σου, κούφιες οι ώρες μας, στα ενυδρεία σε χώσαν ζωή. Συνηθισμένοι καθένας στο ρόλο του κι η φαντασία μας έχει χαθεί...

leontas

leontas

*

• simple Members
  • 434 Δημοσιεύσεις:

φυσικά και γίνεται ...

ΝΑ ΣΑΙ  καλα ανοδος, αμα ρθεις στην πρεβεζα στη 10η ταξχεβεν, εχεις ενα τσιπουρακι απο μενα, :P :P B)

anodos

anodos

*

• Silver members
  • 537 Δημοσιεύσεις:

ΝΑ ΣΑΙ  καλα ανοδος, αμα ρθεις στην πρεβεζα στη 10η ταξχεβεν, εχεις ενα τσιπουρακι απο μενα, :P :P B)

Βάλε κάτι ακόμα τόσο δρόμο θα κάνω ... εκτός αν εννοείς ένα μπουκαλάκι  :P

leontas

leontas

*

• simple Members
  • 434 Δημοσιεύσεις:

Βάλε κάτι ακόμα τόσο δρόμο θα κάνω ... εκτός αν εννοείς ένα μπουκαλάκι  :P

εννοειται , το ενα ειναι σχημα λογου, ενα ισον κανενα, χαχα, και εχω δικο μου καλο, χαχα

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες