Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

Που γινεται η καταβολη της πρωτης δοσης για ρυθμιση οφειλων μεσω του gsis?

- - - - -

• Please log in to reply
23 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

milo87

milo87

Δυσκολοι καιροι!

• simple Members
  • 125 Δημοσιεύσεις:

καλημερα σας

φορολογουμενοι πληρωσανε την α δοση στην τραπεζα και βαλλανε παραπανω λεφτα απο την α δοση που βγηκε λετε να υπαρχει προβλημα και για αυτο να ειναι ανεπικυρωτη?

Εχω κανει σε 6 πελατες μου και σε εναν μονο γραφει επικυρωμενη αντε να βγαλεις ακρη

giorgosTR

giorgosTR

*

• simple Members
  • 6 Δημοσιεύσεις:

Καλησπερα σας.Σημερα[2 12 14],εκανα την αιτηση ρυθμισης οφειλων μα απαλλαγη προσαυξησεων 2014.Επιτυχης Συναλλαγη.Υποβληθηκε Οριστικα,συμφωνα με το  γραπτο μνμ που πηρα.Ομως,δεν βλεπω καμμια ταυτοτητα οφειλης ωστε να παω να πληρωσω την 1η Δοση την παρασκευη.Τωρα τι κανω;;Περιμενω την επεξεργασια απο το TAXIS? Θα προλαβω μεχρι την παρασκευη που ειναι να πληρωσω την 1η δοση? Θα ηθελα τη βοηθεια σας.Σας ευχαριστω παρα πολυ!

FAZEXA

FAZEXA

*

• Silver members
  • 3.548 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:Τώρα..? τίποτα.
    Μου το απαγόρευσε η Τρόϊκα.

Πιο πανω  για την περσινη ρυθμιση λενε (εγω δεν εχω κανει ακομη) οτι η ταυτοτητα ωφειλης γραφεται στο κατω μερος της αιτησης που εκανες την οποια  εκτυπωνεις και πας στην τραπεζα για την 1η δοση  μηπως ισχυει το  ιδιο και για αυτη την ρυθμιση αυτο το εχεις κοιταξει?

giorgosTR

giorgosTR

*

• simple Members
  • 6 Δημοσιεύσεις:

Πιο πανω  για την περσινη ρυθμιση λενε (εγω δεν εχω κανει ακομη) οτι η ταυτοτητα ωφειλης γραφεται στο κατω μερος της αιτησης που εκανες την οποια  εκτυπωνεις και πας στην τραπεζα για την 1η δοση  μηπως ισχυει το  ιδιο και για αυτη την ρυθμιση αυτο το εχεις κοιταξει?

Πραγματι.Τωρα που το ξανακοιταζω,κατω κατω στο τελος της αιτησης,υπαρχει η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΗΣ ΟΦΕΙΛΗΣ[ΤΡΟ].Αυτο μαλλον εκτυπωνουμε[1 σελιδα ειναι] & πηγαινουμε τραπεζα & πληρωνουμε την 1η δοση.Σε ευχαριστω πολυ.

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες