Προς το περιεχόμενο

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΦΜΥ ΕΤΟΥΣ 2013 .


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βιάζεσαι.......

μόλις προ ημερών ανακοινώσανε τον τύπο και περιεχόμενο της βεβαίωσης αποδοχών ή συντάξεων καθώς και του τρόπου υποβολής των στοιχείων αυτής και  την προθεσμία....... αλλά το taxis δεν παίζει.

Αναβαθμίζεται ...........λέει η εφαρμογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν προβλέπω να ανοίξει μεχρι να πληρωθεί ο Κόκκαλης.

Ο οποίος τους εκβιάζει ότι δεν θα ανοίξει την εφαρμογή (η εταιρία του την σχεδίασε)

λόγω ωφειλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόγραμμα απο taxisnet για οριστική ΦΜΥ οικ. έτους 2013 ??

 

δεν βρήκα κατι για φέτος, δεν βγάλανε?

 

ΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ TAXISNET,ΠΟΤΕ ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ;

 

BX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω περίπτωση επιχείρησης που είχε ενα υπάλληλο στον οποίο δεν έγινε παρακράτηση φόρου.φτιάχνω το αρχείο.σθμπληρώνω και τα π0οσά με μηδεν στους αναλογουντες ,παρακρατούμενμους και εισφ.αλληλεγύης και μου βγάζει σφάλμα ότι δεν συμφωνούν οι ακαθάριστες με τα ποσά του πίνακα ανάλυση ποσών φόρου.τι γίνεται τω΄ρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόγραμμα για την δημιουργία Ε7 οικ. έτους 2013: http://www.gsis.gr/gsis/info/gsis_site/Services/documents_epixeiriseis/E7_2013-01_07_2013.zip

 

Σελίδα υποβολής Ε7: https://www.gsis.gr/gsis/info/gsis_site/links/E7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω περίπτωση επιχείρησης που είχε ενα υπάλληλο στον οποίο δεν έγινε παρακράτηση φόρου.φτιάχνω το αρχείο.σθμπληρώνω και τα π0οσά με μηδεν στους αναλογουντες ,παρακρατούμενμους και εισφ.αλληλεγύης και μου βγάζει σφάλμα ότι δεν συμφωνούν οι ακαθάριστες με τα ποσά του πίνακα ανάλυση ποσών φόρου.τι γίνεται τω΄ρα;

Πάρε το t;axisnet , και ενημέρωσε μας όταν τους πιάσεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους, μιλησα προ ολιγου με ΓΓΠΣ οπου μου ειπαν οτι λογω διαφορων τεχνικων προβληματων στην εφαρμογη ωα ξαναδοκιμασουμε αυριο να το κατεβασουμε. Πιστευω πως θα πρεπει να δωσουν παραταση τουλαχιστον ενα μηνα, ανοιξε η εφαρμογη ουσιαστικα 05/07 ? και θα ολοκληρωθει 19/07?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους, μιλησα προ ολιγου με ΓΓΠΣ οπου μου ειπαν οτι λογω διαφορων τεχνικων προβληματων στην εφαρμογη ωα ξαναδοκιμασουμε αυριο να το κατεβασουμε. Πιστευω πως θα πρεπει να δωσουν παραταση τουλαχιστον ενα μηνα, ανοιξε η εφαρμογη ουσιαστικα 05/07 ? και θα ολοκληρωθει 19/07?

με εσένα μιλούσαν και δεν έβγαζα γραμμή;;χωρίς πλάκα τώρα πήγαινε παίξε ένα τζόκερ σήμερα.εδώ μίλησες με ταξιςνετ...αυτό και εαν σου έκατσε!!!άρα ρε παιδιά πάλι πρόβλημα με την εφαρμογή;;;;πάλι στην αναμονή;;;καλα ρε π###στη μου εκεί μέσα πριν βγάλουν στο κοινό κάτι δεν το δοκιμάζουν καν;έτσι για το καλό να δουνε αν λειτουργεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εσένα μιλούσαν και δεν έβγαζα γραμμή;;χωρίς πλάκα τώρα πήγαινε παίξε ένα τζόκερ σήμερα.εδώ μίλησες με ταξιςνετ...αυτό και εαν σου έκατσε!!!άρα ρε παιδιά πάλι πρόβλημα με την εφαρμογή;;;;πάλι στην αναμονή;;;καλα ρε π###στη μου εκεί μέσα πριν βγάλουν στο κοινό κάτι δεν το δοκιμάζουν καν;έτσι για το καλό να δουνε αν λειτουργεί;

Και τώρα τι κάνουν ;

 

Δεν το δοκιμάζουν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα η μεγαλη ειναι πως η κοπελα που μου απαντησε δεν ειχε ιδεα οτι μπορουσες να κατεβασεις την εφαρμογη απο την "υποβολη οριστικησ δηλωσης ε7". Αφου με αφησε πολυ ωρα στην αναμονη μου ειπε πως οντως η εφαρμογη εχει προβλημα και με ξανακαλεσε αργοτερα για να μου πει οτι καλυτερα θα ηταν να δοκιμασω παλι αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα η μεγαλη ειναι πως η κοπελα που μου απαντησε δεν ειχε ιδεα οτι μπορουσες να κατεβασεις την εφαρμογη απο την "υποβολη οριστικησ δηλωσης ε7". Αφου με αφησε πολυ ωρα στην αναμονη μου ειπε πως οντως η εφαρμογη εχει προβλημα και με ξανακαλεσε αργοτερα για να μου πει οτι καλυτερα θα ηταν να δοκιμασω παλι αυριο.

ΚΑΙ σε κάλεσε και πίσω;;;;πές μου 5 αριθμούς από το 1 μεχρι το 45 και εναν απο 1-20.πωπωωωω Γερμανια γίναμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ σε κάλεσε και πίσω;;;;πές μου 5 αριθμούς από το 1 μεχρι το 45 και εναν απο 1-20.πωπωωωω Γερμανια γίναμε

Ναι, πραγματικα παιδια δεν το πιστευα με καλεσε και μου ειπε να ξαναδοκιμασω αυριο. Τωρα Τασο που εστειλες οριστικη με ποιο προγραμμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...