Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

GSIS-ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ?

- - - - -

• Please log in to reply
783 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

BERA

BERA

*

• simple Members
  • 274 Δημοσιεύσεις:

Συνάδελφοι

μετά τα παραπάνω είμαι σίγουρη  ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΛΤΑΡΕΙ :mellow: :mellow: :mellow:

EDP

EDP

*

• simple Members
  • 102 Δημοσιεύσεις:

Δεν έχουμε δουλειά και τρελλαθήκμε μάλλον- φρόντισε ο Θεοχάρης!!!!

gkazan

gkazan

No hint of the torture, awaiting to greet them at the break of d

• Silver members
  • 1.154 Δημοσιεύσεις:

Όπως πάντα το σύστημα (μας) πετάει (κάθε λίγο και λιγάκι)... Ακόμα και πρίν την μεσημεριανή siesta του...

ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ

HARYK

HARYK

*

• Silver members
  • 4.488 Δημοσιεύσεις:

Τι να κάνουμε κ.Γιάννη, λέμε και καμιά μ@λ@κί@ να περάσει λίγο πιο ευχάριστα η ώρα, γιατί κοντεύουμε να σαλτάρουμε ...
(καλό αυτό το: "ΠουΝαΠάρει" )

Σημ: Δυστυχώς δεν έχω άλλα Like, αλλά πείτε ότι τα click-αρα !!!

Καληνύχτα σας

Αυτό το "κοντεύουμε" ... το ξεπεράσαμε σήμερα ... :(

Μπάμπη,

παραβλέποντας τα κροκοδείλια δάκρυα (βλέπε: θλιμμένες φατσούλες ...)
έχω να πω τα εξής:

1) Κρατάμε τ'αμάξι και πετάμε στον κάλαθο των αχρήστων τον οδηγό του
(τσ-τσ-τσ-τς, δεν με έμαθες ακόμη ... θα σε μαλώσω Χάρρυ !!!)

ή τέλος πάντων τον πασάρουμε σε καμιά απελπισμένη ... :rolleyes:  

2) Δεν είναι απαραίτητο να κουβαλάμε και δεύτερο άτομο, 
αν θέλουμε βρίσκουμε κι εκεί που θα φτάσουμε 

...
Καλό απόγευμα ....  :)  :wub: 

Συνάδελφοι

Δεν έχουμε δουλειά και τρελλαθήκμε μάλλον- φρόντισε ο Θεοχάρης!!!!

Συναδέλφισσες ...

Υ.Γ.
Εντάξει βρε Μαρία. Δεν είναι Αλόνσο ο άνθρωπος αλλά, δεν είναι και χάλια.
Βέβαια σε καταλαβαίνω. Στην εφηβεία που βρισκόμαστε, θέλουμε πάντα το καλύτερο ... ;) :) :wub:

mk83

mk83

#@$&*%

• Silver members
  • 1.319 Δημοσιεύσεις:

Αυτό το "κοντεύουμε" ... το ξεπεράσαμε σήμερα ... :(

Υ.Γ.
Εντάξει βρε Μαρία. Δεν είναι Αλφόνσο ο άνθρωπος αλλά, δεν είναι και χάλια.
Βέβαια σε καταλαβαίνω. Στην εφηβεία που βρισκόμαστε, θέλουμε πάντα το καλύτερο ... ;) :) :wub:

Έτσι ακριβώς Μπάμπη  ;)

μ'αρέσει όταν αισθάνεσαι ...  :)  :wub:

• HARYK τους άρεσε αυτό

Μού'χει φύγει η ψυχή, μου την πέφτουν θεριά, μου την πέφτεις κι εσύ κι όλα πια τά'χω δει...

SARAKINOS

SARAKINOS

ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ

• Silver members
  • 1.967 Δημοσιεύσεις:

Συνάδελφοι

Από καιρό συναδέλφισα, από καιρό και ακόμα είμαστε στην αρχή... :unsure:

trapezokomos

trapezokomos

*

• simple Members
  • 392 Δημοσιεύσεις:

πραγματικά σήμερα έχω τρλαθεί τελείως...και τι θα γίνει ρε παιδιά με τις οε που λήγουν σε μερικές ημέρες.πάλι θα παρακαλάμε για παράταση;ποτε στο διαολο θα κάνουμε μια γενική απεργία και εμείς .έχουμε καταντήσει τα τσιράκια τους .για φτύσιμο είμαστε ρεεεεεεε

κοίταξε την ανατολή του ηλίου τουλάχιστον μια φορά την ημέρα....

giakoumakis_george@msn.com

giakoumakis_george@msn.com

*

• simple Members
  • 6 Δημοσιεύσεις:

Πραγματικα δεν ξερω ποιος ειχε την ιδεα η αιτηση για το επιδομα τεκνων να γινεται μεσω του taxisnet αλλα πραγματικα θελω να τον ευχαριστησω που ειχε αυτην την ιδεα. Επιτελους πελατες μου που το προσπαθησαν και ειδαν τα χαλια του αρχιζουν να καταλαβαινουν τον πονο μου.

και παλι με ολη μου την καρδια τον ευχαριστω γιατι τα χεφτιλικια τους τωρα τα βλεπουν και αλλοι εκτος των λογιστων.

ELEMENTAL

ELEMENTAL

*

• simple Members
  • 295 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

αφιερωμένο σε όσους νομίζουν οτι το πρωί δουλεύει. Ρε μπας και μας κάνουν πλάκα

ELEMENTAL

ELEMENTAL

*

• simple Members
  • 295 Δημοσιεύσεις:
Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

and it goes on and on and on

foro

foro

*

• Silver members
  • 292 Δημοσιεύσεις:

visit our site: www.bourelias.gr

fany

fany

*

• simple Members
  • 29 Δημοσιεύσεις:

καλημερα

και εγώ που ξύπνησα νωρις για να προλάβω τους error 500

Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

• jenny τους άρεσε αυτό

dimpapathe

dimpapathe

*

• simple Members
  • 19 Δημοσιεύσεις:

γιατι κλεισανε την νετ και το ταξισ νετ το αφησανε μισανοιχτο? μαυρο....ρε πρωι πρωι

ELEMENTAL

ELEMENTAL

*

• simple Members
  • 295 Δημοσιεύσεις:

Θα πω και ένα αστείο να ευθυμήσουμε ,

ΦΠΑ Γ κατηγορίας στις 20/6

amartolos

amartolos

*

• Silver members
  • 1.469 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:Αμαρτίες

Θα πω και ένα αστείο να ευθυμήσουμε ,

ΦΠΑ Γ κατηγορίας στις 20/6

Εγώ θα πω  καλλίτερο αστείο.

Εισοδημαμ  νομικων προσωπων 17/6. :D

Ο ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΝ ΛΙΘΟN ΒΑΛΕΤΩ

GRECTORAS

GRECTORAS

*

• simple Members
  • 251 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:TRAVELING

Θα πω κι εγώ ένα μην χάσω, επιχειρηματίας έβγαλε χρήμα(χοχο) και θέλησε μετά από μήνες να πληρώσει κάτι από τα ληξιπρόθεσμα,

χοχοχο.Εντολή λοιπόν να εκτυπωθεί ταυτότητα πληρωμής και να πληρωθεί,αλλά ήταν ημέρα σάββατο.....χοχοχοχο.

ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΘΕΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΔΩΡΟ:ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕ Κ ΑΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!

gramk87

gramk87

*

• simple Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:

gramk87

gramk87

*

• simple Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:
Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

THO

THO

*

• simple Members
  • 387 Δημοσιεύσεις:

Υπάρχουν δύο λύσεις αυτή τη στιγμή. Η μία να συνεχίσω τις προσπάθειες για αποστολή Ε3 και Ε5 δύο ΟΕ και μιας ΕΕ μέχρι να τα καταφέρω. Η δεύτερη να κλείσω το γραφείο μου σιγά σιγά και να πάω να συναντήσω τα παιδάκια μου (μένουν σε άλλη πόλη 3 ώρες μακρυά και βλεπόμαστε σ/κ). Ο γιός θα παίξει σήμερα το φθινόπωρο και η κόρη την άνοιξη στη θεατρική παράσταση του νηπιαγωγείου τους. Τι θα φηφίζατε? (Εμμέσως θέτω το ερώτημα εάν θα δοθεί παράταση τη Δευτέρα για ΟΕ και ΕΕ).

PROAKIS

PROAKIS

*

• Silver members
  • 964 Δημοσιεύσεις:

κάντε υπομονή ,θα βγάλει ανακοίνωση ο Σαμαράς σήμερα

"για φέτος δεν υποβάλλονται δηλώσεις ,όσοι πρόλαβαν και πλήρωσαν να δηλώσουν λογαριασμό τράπεζας να επιστραφούν οι φόροι ως μη οφειλόμενοι".

Προαιρετικά όποιος δεν επιθυμεί την επιστροφή και θέλει να τα αφήσει υπέρ του κράτους να μπει να συμπληρώσει το έντυπο Ε55 ,να σκανάρει υπεύθυνη δήλωση με γνήσιο υπογραφής ότι πράγματι επιθυμεί να χαρίσει το ποσό, να στείλει φωτογραφία 3Χ9 για να τον βάλουν στην λίστα εθνικών ευεργετών.

Αλλά πρέπει να ξαναστείλει νέα υπεύθυνη δήλωση με γνήσιο υπογραφής ότι πράγματι θέλει να μπει στην λίστα επώνυμα και δίπλα η φωτογραφία. Παρέχεται η δυνατότητα επιλογής ,ανώνυμα ή επώνυμα ή επώνυμα και φωτογραφία.

Προσοχή στην συμπλήρωση του εντύπου Ε55 και της Υ/Δ μην μπερδέψετε τις λίστες και μπείτε σε καμία Λαγκάρντ κλπ. Μετά οιοδήποτε λάθος διορθώνεται μόνο με χειρόγραφη υποβολή στην Δ.Ο.Υ. Για νησιωτικές περιοχές και απομακρυσμένες παρέχεται η δυνατότητα επιδότησης βενζίνης αλλά θα πρέπει να συμπληρωθεί ηλεκτρονικά το έντυπο Ε99. 

• mk83 τους άρεσε αυτό

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες