Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

ειδοποιηση με συστημενη επιστολη

- - - - -

• Please log in to reply
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

argylena

argylena

*

• simple Members
  • 27 Δημοσιεύσεις:

Δεδομενου του οτι βρισκομαι στο εξωτερικο και ηλθε ειδοποιηση για παραλαβη συστημενου απο το ταχυδρομειο της γειτονιας μου διερωτωμαι μηπως ειναι απο το ΚΕΠΥΟ για οποιοδηποτε θεμα με αφορα -δεν εχω εκκρεμοτητες παντως

Γνωριζετε μηπως αυτος ειναι ο συνηθησμενος τροπος επικοινωνιας (συστημενο γραμμα) και αν ισχυει αυτο αν θα ευρισκα καποια ειδοποιηση-μηνυμα στο ταxis εν τω μεταξυ δηλ μεχρι να παζ στη πρεσβεια για να εξουσιοδοτησω καποιον για παραλαβη

Ευχαριστω

TAG-AMAL

TAG-AMAL

TAG-AMAL

• Silver members
  • 573 Δημοσιεύσεις:

Ο καλυτερος τροπος πιστευω ειναι η επικοινωνια σας με ΕΛΤΑ  ωστε να διαπιστωσετε

τον αποστολεα......

Μετα τα αλλα....

Καλο βραδυ

Φιλικα

Γιαν + 5

Ο καλύτερος τρόπος για να προβλέψεις

το μέλλον ,,,,,, είναι να το δημιουργήσεις!

ΧΑΛΚΙΔΕΟΣ

ΧΑΛΚΙΔΕΟΣ

*

• Silver members
  • 4.077 Δημοσιεύσεις:

εγώ τόλεγα 

σε λίγο, σαυτό το φόρουμ βουλωμένο  γράμμα θα διαβάζουμε 

Κατά πως τα λέει ο ΓιωργάκηςΣτην οικονομία θα γίνουμε Δανοί, στο περιβάλλον Καταλανοί, στην παιδεία Φινλανδοί, στο εκλογικό σύστημα Γερμανοί, στην εξωτερική πολιτική Αμερικανοί -αυτή είναι η παγκοσμιοποίηση!μόνον στις μαλακίες θα μείνουμε Έλληνες -ουδέν σύστημα τέλειον!

θερμή παράκληση , μην λέτε κακές λέξεις και μην βγαίνετε εκτός θέματος
οι φύλακες καραδοκούν

«Διότι ισχυρίζομαι και το λέω με όλη τη δύναμη της φωνής μου ότι η χώρα πράγματι είναι μια χώρα που ανήκει στο δυτικό πλαίσιο, ανήκει στην Ε.Ε,. στο ΝΑΤΟ, αυτό δεν αμφισβητείται, όμως δεν μπορεί να είναι μια χώρα ασήμαντη της Δύσης που θα ακολουθεί άκριτα τις επιλογές των ισχυρών της δύσης»

ο Αλέξης Τσίπρας στον ΑΝΤΕΝΑ παραμονές των δημοτικών εκλογών 

TAG-AMAL

TAG-AMAL

TAG-AMAL

• Silver members
  • 573 Δημοσιεύσεις:

εγώ τόλεγα 

σε λίγο, σαυτό το φόρουμ βουλωμένο  γράμμα θα διαβάζουμε 

1. :angry:

2. :huh:

3. :)

Ο καλύτερος τρόπος για να προβλέψεις

το μέλλον ,,,,,, είναι να το δημιουργήσεις!

argylena

argylena

*

• simple Members
  • 27 Δημοσιεύσεις:

Συγχωρατε με αλλα δεν ηταν προθεση μου να διαβασετε βουλωμενο γραμμα η να θυμωσει κανεις ! Το  ερωτημα μου  μου ειναι καθαρα τεχνικο απευθυνομενο σε ατομα που γνωριζουν απο τη πρακτικη που ακολουθει το ΚΕΠΥΟ δηλ τα ειδοποιητηρια ειναι απλη αλληλογραφια, συστημενη επιστολή, και εν τοιαυτη περιπτωσει μπορει ο παραληπτης να ενημερωθει απο το taxisnet στα εισερχομενα μηνυματα και να βρει οτι ειδοποιηση του εχει αποσταλει

Το ταχυδρομειο δεν δινει πληροφοριες ζητα επικυρωμενη εξουσιοδοτηση

tacar

tacar

*

• simple Members
  • 369 Δημοσιεύσεις:

Το πιο πιθανό, επειδή έχει συμβεί τώρα τελευταία σε πολλούς γνωστούς μου, είναι να σου έχει στείλει η ΓΓΠΣ κωδικούς και κλειδάριθμο για την ηλεκτρονική υποβολή της δήλωσης εισοδήματος. Και όπως είναι φυσικό αυτή η επιστολή έρχεται συστημένη.

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες