Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΕΝΑΣ ΜΠΑΚΑΛΗΗς ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΜΙΑ ΜΙΚΉ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΘΑ ΧΡΕΙΑΘΕΘ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ;


ΕΥΗ

Ερώτηση

ΕΙΝΑI  ΣΤΑ  ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ  ΑΥΤΟΙ   ΣΤΟ  ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ  ΠΟΥ   ΜΕ  ΤΗΝ  3513 /31-12-2012   ΘΑ  ΧΡΕΙΑΣΘΕΙ ΕΝΑΣ  ΜΠΑΚΑΛΗΣ  ΤΟΥ  ΧΩΡΙΟΥ  ΝΑ  ΒΑΛΕΙ   Ε.Α.Φ.Δ.Σ.Σ    ΓIΑ ΝΑ  ΑΠΟΣΤΕΛΛΕΙ  ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ  ΤΑ  ΣΤΟΙΧΕΙΑ  ΠΩΛΗΣEΩΝ  ΣΤΗ  ΓΓΠΣ  ; ΦΥΣΙΚΑ Ι  ΘΑ  ΧΡΕΙΑΣΘΕΙ  ΝΑ  ΒΑΛΕΙ  ΚΑΙ   ΙΝΤΕΡΝΕΤ    ;  ΚΑΙ  ΑΝ  ΕΙΝΑΙ  ΔΥΝΑΤΟΝ  ΝΑ  ΠΗΓΑΙΝΕΙ   ΑΠΟ   ΑΠΟΣΤΑΣΗ  50  ΧΙΛ.  ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ   ΤΟ  ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ  ΣΤΟ  ΛΟΓΙΣΤΗ  ΤΟΥ  ΓΙΑ  ΝΑ  ΤΟ  ΣΤΕΛΝΕΙ  ΑΥΤΟΣ  ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ   ;  ΛΕΝΕ  ΟΤΙ  ΘΑ  ΕΦΑΡΜΟΣΘΕΙ  ΑΠΟ  1η  ΜΑΙΟΥ 2013 

ΓΝΩΡΙΖΕΙ  ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ/ΣΑ   ΤΙΠΟΤΑ  ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Δεν θελω αγχος ...χαλαρωσε...

 

τον μπαρμπα μου και την θεια μου που , ειρησθω εν παροδω, ειναι κι ανταγωνιστες 

ουτε καν την ταμειακη δεν εχω δηλωμενη

 

σιγα μην τους βαλω κι ιντερνετ !!!!

 

χαλαραααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ, ΟΛΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ

ΑΦΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΓΙΝΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΕΚΔΙΔΩ Τ.Ο ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΡΕ ΓΑΜΟΤΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ, ΟΛΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ

ΑΦΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΓΙΝΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΕΚΔΙΔΩ Τ.Ο ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΡΕ ΓΑΜΟΤΟ

ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ   ΣΤΟ TAXHEAVEN.......

 

TO ΓΕΛΙΟ  ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ Ν 6....ΚΛΠ..ΚΛΠ

ΤΙ ΤΟΝ ΘΕΣ ΤΟ  ΛΑΖΟΠΟΥΛΟ......ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ

 

ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ  ΑΝΕΚΔΟΤΑ   ΑΞΕΠΑΙΡΑΣΤΑ.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

ΦΙΛΙΚΑ   ΓΙΑΝ + 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...