Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

υποβολη ηλεκτρονικη πινακα προσωπικου τεχνικος ασφαλειας

- - - - -

• Please log in to reply
24 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

olga30

olga30

*

• simple Members
  • 58 Δημοσιεύσεις:
Καλημερα

Θελω να καταθεσω ηλεκτρονικα τον πινακα προσωπικου ομως τεχνικος ασφαλειας δεν υπαρχει , εχει παρει αριθμο πρωτοκολλου ο εργοδοτης ομως μου ζηταει ηλεκτρονικα να συμπληρωσω και ισχυ εως που δεν εχω μιας κ δεν εχει παρακολουθησει τα σεμιναρια . Τί γινεται σε αυτη την περιπτωση ?

prohibition

prohibition

*

• simple Members
  • 46 Δημοσιεύσεις:
ΠΡΕΠΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ
Τρία πράγματα δεν κάνεις στην πολιτική: δεν υποχωρείς… δεν ανακαλείς… και δεν παραδέχεσαι τα λάθη σου

GRECTORAS

GRECTORAS

*

• simple Members
  • 248 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:TRAVELING

Καλημερα

Θελω να καταθεσω ηλεκτρονικα τον πινακα προσωπικου ομως τεχνικος ασφαλειας δεν υπαρχει , εχει παρει αριθμο πρωτοκολλου ο εργοδοτης ομως μου ζηταει ηλεκτρονικα να συμπληρωσω και ισχυ εως που δεν εχω μιας κ δεν εχει παρακολουθησει τα σεμιναρια . Τί γινεται σε αυτη την περιπτωση ?

http://www.taxheaven...60
ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΘΕΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΔΩΡΟ:ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕ Κ ΑΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!

annac

annac

*

• simple Members
  • 74 Δημοσιεύσεις:

Καλησπέρα,

Προσπαθω κι εγω να συμπληρωσω τον πινακα προσωπικου για ΣΕΠΕ ηλεκτρονικα.

Ο τεχνικος ασφαλειας της επιχειρησης ειναι ο εργοδοτης που εχει παρακολουθησει τα σχετικα σεμιναρια. Το προβλημα μου ειναι στο πεδιο ισχυ εως____. Στην πιστοποιηση του ΚΕΚ δεν φαινεται ημερομηνια ληξης και ρωτησα το ΚΕΚ που μου ειπαν το ιδιο.

Να βαλω στην τυχη μια ημερομηνια σε 20-25 χρονια??!!! :unsure:  

annac

annac

*

• simple Members
  • 74 Δημοσιεύσεις:

Βιαστηκα να ρωτησω, κοιταξα καλυτερα και εχει ηδη απαντηθει στο forum! Ευχαριστω!

alexandra86

alexandra86

*

• simple Members
  • 106 Δημοσιεύσεις:

ΑΝ ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΒΑΛΛΩ ΠΑΥΛΑ- ΑΦΟΥ Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΤΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΧΕΙ?

FAZEXA

FAZEXA

*

• Silver members
  • 3.530 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:Τώρα..? τίποτα.
    Μου το απαγόρευσε η Τρόϊκα.

ΑΝ ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΒΑΛΛΩ ΠΑΥΛΑ- ΑΦΟΥ Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΤΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΧΕΙ?

Δεν εβαλες καθολου και ...το πηρε? ή σκεφτεσαι να μην τα βαλης? αν ειναι ετσι ,μαλλον...δεν βλεπω ..να την παιρνει..

alexandra86

alexandra86

*

• simple Members
  • 106 Δημοσιεύσεις:

ΕΒΑΛΑ ΠΑΥΛΑ --- Κ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ... ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ?

alexandra86

alexandra86

*

• simple Members
  • 106 Δημοσιεύσεις:

????

baios

baios

*

• simple Members
  • 486 Δημοσιεύσεις:

Απο οτι ξερω για την ωρα δεν εχει καπου διαβασα οτι οταν δεν υπαρχει τεχνικος ασφαλειας μπορεις να μην βαλεις τιποτα ή μπορείς να βαλεις τα στοιχεια του εργοδοτη με ημερομηνα ληξης 11/13 δ.λ.δ μεχρι τον επομενο συγκεντρωτικο πινακα που καταθέτουμε.Το σωστο πλεον είναι τεχνικός ασφαλείας βεβαια.

kami1

kami1

*

• simple Members
  • 83 Δημοσιεύσεις:

Καλησπέρα ,

υπαλληλος (ημερομισθιος) περιμένει παιδι μέσα στο μήνα (16/4/13) πότε πρέπει να αλλάξει ο μισθός του; επειδή τον πληρώνουμε κάθε εβδομάδα αν η αλλαγη του μισθού γίνει απο 1/5/13 θα έχουμε πρόβλημα ή πρέπει να αλλάξει ο μισθός για όλο τον απρίλιο;;

Ευχαριστώ

eyripidis

eyripidis

*

• simple Members
  • 262 Δημοσιεύσεις:

ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΥΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΔΟΤΗ.

chrisanna

chrisanna

*

• Silver members
  • 671 Δημοσιεύσεις:
Απο την ημέρα που θα γίνει πατέρας.
Οσο για το δεύτερο εφόσον συμφωνήσει ο υπάλληλος δεν νομίζω να ΄χεις πρόβλημα.
Να κοιτάμε την άβυσσο χωρίς πανικό..Ν.Καζαντζάκης

kaphokoliLogistika

kaphokoliLogistika

*

• simple Members
  • 38 Δημοσιεύσεις:

και με τα δικαιολογιτικα τη κανουμε που ζηταει?

ΤΑΣΟΣ

ΤΑΣΟΣ

*

• simple Members
  • 215 Δημοσιεύσεις:

Σε περίπτωση αλλαγής ωραρίου τεχνικού ασφαλείας, είμαστε υποχρεωμένοι να το δηλώσουμε και αν ναι σε πόσο διάστημα?

Ψάχνω και δεν μπορώ να βρω τίποτα!

http://www.taxheaven...r/view/id/15844

Ευχαριστώ

ΤΑΣΟΣ

ΤΑΣΟΣ

*

• simple Members
  • 215 Δημοσιεύσεις:

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες μου είπανε ότι δεν χρειάζεται συμπληρωματικό πίνακα για αλλαγή ωραρίου τεχνικού ασφαλείας.

Σε περίπτωση όμως που η επιχείρηση έχει υποχρέωση να στείλει συμπληρωματικό πίνακα, για κάποιο άλλο λόγο, τότε μπορούμε να βάλουμε και την αλλαγή.

leontas

leontas

*

• simple Members
  • 434 Δημοσιεύσεις:

Βιαστηκα να ρωτησω, κοιταξα καλυτερα και εχει ηδη απαντηθει στο forum! Ευχαριστω!

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ , ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΣ

ioanna1985

ioanna1985

*

• simple Members
  • 25 Δημοσιεύσεις:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΣΕΜΗΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΜΠΟΡΩ ΣΤΟΝ ΕΤΗΣΙΟ ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΣΤΕΡΕΙΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ Η ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΡΟΣΤΙΜΟ?

PANAGIOTISTHESS

PANAGIOTISTHESS

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

• Silver members
  • 794 Δημοσιεύσεις:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΣΕΜΗΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΜΠΟΡΩ ΣΤΟΝ ΕΤΗΣΙΟ ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΣΤΕΡΕΙΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ Η ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΡΟΣΤΙΜΟ?

Καλησπέρα,

Αν έχουν σκοπό οι εργοδότες να πάνε σε κάποιο σεμινάριο που θα γίνει στο μέλλον μπορείτε να βρείτε κάποια εταιρία να κάνετε την αίτηση να σας δώσουν αμέσως αριθμό πρωτοκόλλου και να προχωρήσετε στην υποβολή του πίνακα.

Εγώ τουλάχιστον έτσι το χειρίστηκα

arha

arha

*

• simple Members
  • 26 Δημοσιεύσεις:

βαλε 1 στον αρ.πρωτ.& ημ.ληξης 15/11/2014 φευγουν κανονικα.(τ.α τον εργοδοτη η νομ.εκπρ/πο)

τωρα για προστιμο ειναι θεμα ελεγχου.τοσα χρονια στις χειρογραφες ετσι φευγανε & τοτε υπηρχαν τα προστιμα.

Απλως τωρα τρομοκρατουν με προστιμα & για να κονομησουν μηχανικοι και οσοι κανουν σεμιναρια.

1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες