Προς το περιεχόμενο

ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΥ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνάδελφοι καλημέρα αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

Εταιρεία έχει λάβει κωδικούς για το taxisnet από το 2006 . Στις 14/12/2011 ο διαχειριστής της εταιρείας παρέλαβε από το τμήμα Μητρώου της Δ.Ο.Υ. που ανήκε η επιχείρηση τον κλειδάριθμο.

Πάω να κάνω ενεργοποίηση λογαριασμού και αφού καταχωρώ το username το password και τον κλειδάριθμο μοβρυ βγάζει μήνυμα δεν βρέθηκε αίτηση εγγραφής με τα στοιχεία που εισάγατε.

Παίρνω τηλέφωνο στο 2104802552 και αυτό είνια κατηλειμένο συνέχεια από χθες.

Τι να κάνω ρε παιδιά; Δεδομένου ότι πρέπει να στείλω ΦΠΑ και Ανακεφαλαιωτικούς Πίνακες και δεν μπορώ πλέον να μπω ούτε με το username και το password. Έχετε κανένα άλλο τηλέφωνο επικοινωνίας με το taxisnet ή κάποια συμβουλή;

Θα πρέπει να σας πω ότι σε άλλες εταιρείες με την παραλαβή του κλειδάριθμου την ίδια ημέρα μου είρθε e-mail από το taxis για ότι η εγγραφή για το username τάδε ενεργοποιήθηκε , για την περίπτωση που αναφέρω δεν έχει έρθει κανένα e-mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε απ' το πεδίο «Ξέχασα τον κωδικό μου». Ορισμένες φορές δουλεύει, διαφορετικά επανεγγραφή με νέους κωδικούς και λήψη νέου κλειδαρίθμου. Δεν είναι η πρώτη φορά, πολλοί κλειδάριθμοι εκδόθηκαν και δεν ήταν δυνατή η ενεργοποίηση του λογαριασμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει μια περίπτωση ο υπάλληλος στη δου να μην πάτησε την επιβεβαίωση στο τέλος της καταχώρησης...μου έχει τύχει...επανεγγραφή για νέο κλειδάριθμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε απ' το πεδίο «Ξέχασα τον κωδικό μου». Ορισμένες φορές δουλεύει, διαφορετικά επανεγγραφή με νέους κωδικούς και λήψη νέου κλειδαρίθμου. Δεν είναι η πρώτη φορά, πολλοί κλειδάριθμοι εκδόθηκαν και δεν ήταν δυνατή η ενεργοποίηση του λογαριασμού.

τελικά ακολούθησα την ανωτέρω συμβουλή και πέτυχε-ενεργοποιήθηκε ο λογαριασμός.

Ευχαριστώ

Καλές γιορτές σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...