Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή έδρας επε που πάει σε ηδη υπάρχον υποκατάστημα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 month later...
επισκέπτη alexpapachristou

Συναδελφοι μια ερώτηση ακόμα σχετικά με το θέμα. Έχω μια ΕΠΕ στην οποία είχαν δηλώσει αρχικά εδρα Οικία και μετα υποκατάστημα .Όλες οι συναλλαγές γίνονται στο υποκατάστημα αφού ουσιαστικά εκεί ειναι η πραγματική έδρα. Καπου στο forum διαβασα ότι μπορεί να γίνει η μεταφορά χωρις συμβολαιογραφική πράξη. Ισχύει κάτι τέτοιο ή όχι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη alexpapachristou

Συναδελφοι μια ερώτηση ακόμα σχετικά με το θέμα. Έχω μια ΕΠΕ στην οποία είχαν δηλώσει αρχικά εδρα Οικία και μετα υποκατάστημα .Όλες οι συναλλαγές γίνονται στο υποκατάστημα αφού ουσιαστικά εκεί ειναι η πραγματική έδρα. Καπου στο forum διαβασα ότι μπορεί να γίνει παυση του κεντρικού και μτφ στο υποκατάστημα χωρις συμβολαιογραφική πράξη. Ισχύει κάτι τέτοιο ή όχι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Συναδελφοι μια ερώτηση ακόμα σχετικά με το θέμα. Έχω μια ΕΠΕ στην οποία είχαν δηλώσει αρχικά εδρα Οικία και μετα υποκατάστημα .Όλες οι συναλλαγές γίνονται στο υποκατάστημα αφού ουσιαστικά εκεί ειναι η πραγματική έδρα. Καπου στο forum διαβασα ότι μπορεί να γίνει παυση του κεντρικού και μτφ στο υποκατάστημα χωρις συμβολαιογραφική πράξη. Ισχύει κάτι τέτοιο ή όχι??

ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΤΙ ΕΔΡΑ ΕΧΕΙ ?

ΘΕΛΕΙ ΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...