Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

Γράμμα από τον Ομάρ Καντάφι και μια τίμια συναλλαγή.

- - - - -

• Please log in to reply
11 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

SOTIRIS Χ.

SOTIRIS Χ.

.

• Silver members
  • 853 Δημοσιεύσεις:
Αγαπητέ sotiris x,

απευθύνομαι μέσω εσένα, στον παραδοσιακό φίλο ελληνικό λαό.

Η μακρόχρνη φιλία που μας συνδέει, μου δίνει το θάρρος μέσα στις δύσκολες ώρες που περνάω να σου ζητήσω την βοήθειά σου. Εξ άλλου ο αείμνστος σύντροφος Ανδρέας ήταν αδελφικός μου φίλος. Δε θα ξεχάσω τα party που είχαμε δώσει με τον Ανδρέα στη σκηνή μου. Πως του άρεσε ρε παιδί μου το malt και οι ξανθιές.

Τέλος πάντων, θέλω να ζητήσω την δαμεσολάβησή σου αλλά και του forum των λογιστών ταξχεβεν.
Η πρότασή μου είναι ξεκαθαρη. Ξέρω ότι χρωστάτε κάτι 300 ψωροδισεκατομμύρια ευρώ στους λιγούρηδες της εσπερίας. Θα με βοηθήσετε να ξεπαστρέψω κάτι ναρκομανείς που θέλουν να με ρίξουν και ο Λιβυκός λαός από ευγνωμοσύνη θα σας πληρώσει τα χρέη.

Sotiris x., η ευγνωμοσύνη του Λιβυκού λαού θα είναι μεγάλη αν μπουρδουκλώσετε τις αποφάσεις εναντίον μου από την Ευρωπαική ένωση και κάνετε την πάπια μέχρι να τους ξεπαστρέψω. Λίγο χρόνο θέλω.

Θα είμαι πολύ γεναιόδωρος μαζί σας και στον ανεξάρτητο ελληνικό λαό.

Με τιμή,

Ομαρ Καντάφι
Τρίπολη - Λιβύης.

σοτοσ

ςοτος

drebin

drebin

*

• simple Members
  • 196 Δημοσιεύσεις:

Αγαπητέ sotiris x,

απευθύνομαι μέσω εσένα, στον παραδοσιακό φίλο ελληνικό λαό.

Η μακρόχρνη φιλία που μας συνδέει, μου δίνει το θάρρος μέσα στις δύσκολες ώρες που περνάω να σου ζητήσω την βοήθειά σου. Εξ άλλου ο αείμνστος σύντροφος Ανδρέας ήταν αδελφικός μου φίλος. Δε θα ξεχάσω τα party που είχαμε δώσει με τον Ανδρέα στη σκηνή μου. Πως του άρεσε ρε παιδί μου το malt και οι ξανθιές.

Τέλος πάντων, θέλω να ζητήσω την δαμεσολάβησή σου αλλά και του forum των λογιστών ταξχεβεν.
Η πρότασή μου είναι ξεκαθαρη. Ξέρω ότι χρωστάτε κάτι 300 ψωροδισεκατομμύρια ευρώ στους λιγούρηδες της εσπερίας. Θα με βοηθήσετε να ξεπαστρέψω κάτι ναρκομανείς που θέλουν να με ρίξουν και ο Λιβυκός λαός από ευγνωμοσύνη θα σας πληρώσει τα χρέη.

Sotiris x., η ευγνωμοσύνη του Λιβυκού λαού θα είναι μεγάλη αν μπουρδουκλώσετε τις αποφάσεις εναντίον μου από την Ευρωπαική ένωση και κάνετε την πάπια μέχρι να τους ξεπαστρέψω. Λίγο χρόνο θέλω.

Θα είμαι πολύ γεναιόδωρος μαζί σας και στον ανεξάρτητο ελληνικό λαό.

Με τιμή,

Ομαρ Καντάφι
Τρίπολη - Λιβύης.

Αγαπητέ Μουαμάρ,

Η αφοσίωση σου απέναντι σοτν ελληνικό λάο πάντοτε υπήρξε υποδειγματική. Πραγματικά, δεν έχουμε λόγια να σ' ευχαριστήσουμε.
Αλλά επειδή χρόνια τώρα αναζητούσαμε τρόπο να εκφράσουμε και ν'ανταποδώσουμε στο ελάχιστο όλ' αυτά που εσύ έπραξες για μας, θα προβούμε σε βέτο στην ΕΕ για οιαδήποτε ένέργεια εναντίον εσού και του ιδανικού δημοκρατικού πολιτέυματος (sic) που με αίμα και αυταπαρνηση εγκαθίδρυσες εις την χαρισματική Λιβύη. Παράλληλα, με όπλο την τεράστια διπλωματική και πολιτική δύναμη της Ελλάδος στους κόλπους της ΕΕ, για να μη πω όλης της Ευρωπαικής περιφερειας και κατηγορηθούμε ως αλλαζόνες - Σκοπιανοί, θα μεριμνήσουμε για την επάξια μετεγκατάσταση του καθεστώτος σου εις την ευλογημένη πατρίδα μας.

Σου προτείνουμε, το λοιπόν, την άμεση εγκατάστασή ολάκερου του επιτελείου σου εις την Βουλή των Ελλήνων, και αποφασίζουμε ως Ελληνογερμανικό Κοινοβούλιο: α) Την μετονομασία της Πλ. Μαβίλη σε Πλ. Καντάφι και β) Το Κρητικο πέλαγος σε Λιβυικό ώστε να μην έχουμε και πολλές ονομασίες στην χώρα και μπερδευόμεθα.

Σου αποστέλλω τους αγωνιστικούς μας χαιρετισμούς και μη ξεχνάς Ααλαχ ουάκμπαρ

drebin εκ μέρους της Ελληνικής Οικουμένης
[..] been around the world and found
that only stupid people are breeding
the cretins cloning and feeding
and i don't even own a tv [..]

(H. Danger)

stefanos_her

stefanos_her

*

• Silver members
  • 6.646 Δημοσιεύσεις:
Αυτά που παίρνετε....

Να τα κόψετε.....

Είναι ληγμένα.................
Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό!
Παρακαλείσθε όπως ... τηρείτε τας αποστάσεις μεταξύ σας ...διότι δημιουργούνται κηλίδες...!!!
Έτσι απλά,
"οι πολίτες πληρώνουν φόρους και περιμένουν ως αντάλλαγμα δημόσια αγαθά και υπηρεσίες. Από την στιγμή που το επίπεδο των παρεχόμενων αγαθών/υπηρεσιών δεν αντιστοιχεί στους φόρους που καταβάλλουν, έχουν κάθε ηθικό δικαίωμα (για να μην πω υποχρέωση) να προσπαθήσουν να σπάσουν το 'συμβόλαιο' και να φοροδιαφύγουν."
The Monkey Principle: You pay nuts, you hire monkeys....

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

*

• simple Members
  • 189 Δημοσιεύσεις:
ΤΙ????
ΕΛΗΞΑΝ???????
ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΟΛΑ?????
ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ??? ΟΙ ΦΜΥ????? ΟΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ??????
ΠΟΤΕ?????
ΑΑΑ ΓΙ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟ......Ε ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΤΙ ΝΑ ΛΗΞΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ
....ΑΣΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΙΩΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΣΤΙΣ ΕΜΠΟΛΕΜΕΣ ΖΩΝΕΣ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ, ΛΙΒΥΗ, ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ, ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ, ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΩΡΑ!!!

Αυτά που παίρνετε....

Να τα κόψετε.....

drebin

drebin

*

• simple Members
  • 196 Δημοσιεύσεις:

Αυτά που παίρνετε....

Να τα κόψετε.....

Αμ δε, ούτε τα κόβουμαι, ούτε ληγμένα ειναι..
[..] been around the world and found
that only stupid people are breeding
the cretins cloning and feeding
and i don't even own a tv [..]

(H. Danger)

SOTIRIS Χ.

SOTIRIS Χ.

.

• Silver members
  • 853 Δημοσιεύσεις:
http://www.naftempor....asp?id=1944097

σοτοσ

ςοτος

DAS

DAS

Σύννεφα του γυαλού θε ν'αρματώσω

• Silver members
  • 2.860 Δημοσιεύσεις:
Μάλιστα..........
Φιλικά DAS

Μεγάλωσαν τα γένια μας η ψυχή μας αλλιώτεψε , αγριεμένο το σκυλί γαυγίζει την φωνή του βοήθα καλέ μου μη φαγωθούμε μεταξύ μας .

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

*

• simple Members
  • 189 Δημοσιεύσεις:
...ΦΗΜΕΣ...ΚΑΤΙ ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΑΝ ΕΚΕΙ, ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ ..ΟΠΛΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΚΡΗΤΙΚΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟ ΦΡΟΥΤΑΚΙ ΤΟΥΣ!!!!!

http://www.naftempor....asp?id=1944097

doctor

doctor

*

• Gold Members
  • 5.498 Δημοσιεύσεις:
Ρε Σωτήρη δεν τρως κανένα Κανταϊφι να στανιάρεις; Btw, Μουαμάρ λέγεται ο τύπος, όχι Ομάρ!

SOTIRIS Χ.

SOTIRIS Χ.

.

• Silver members
  • 853 Δημοσιεύσεις:

Ρε Σωτήρη δεν τρως κανένα Κανταϊφι να στανιάρεις; Btw, Μουαμάρ λέγεται ο τύπος, όχι Ομάρ!

με τον Ομάρ μιλάμε με τα υποκοριστικά μας

εμένα με λέει .. Άκη

σοτοσ

ςοτος

cloudbank

cloudbank

*

• simple Members
  • 141 Δημοσιεύσεις:

εμένα με λέει .. Άκη

Ακριβώς έτσι μιλάμε εμείς τα μέλη της Σοσιαλιστικής Διεθνής ...

doctor

doctor

*

• Gold Members
  • 5.498 Δημοσιεύσεις:

εμένα με λέει .. Άκη

Χα, χα, δεν το είχα σκεφτεί, είσαι Θεός!

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες