Προς το περιεχόμενο

ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΗΤΑ ΜΕΣΩ TAXIS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα συνάδελφοι,

προσπαθώ να μπω στην εφαρμόγή του taxis για αίτηση φορολογικής ενημερότητας, αλλά όταν βάζω τους κωδικούς μου λέει ότι δεν είναι σωστοί, ενώ όταν μπαίνω στο λογαριασμό μου τους δέχεται. Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, ή μήπως για την ενημερότητα θέλει άλλους κωδικούς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συνάδελφοι,

προσπαθώ να μπω στην εφαρμόγή του taxis για αίτηση φορολογικής ενημερότητας, αλλά όταν βάζω τους κωδικούς μου λέει ότι δεν είναι σωστοί, ενώ όταν μπαίνω στο λογαριασμό μου τους δέχεται. Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, ή μήπως για την ενημερότητα θέλει άλλους κωδικούς;

Τους ίδιους..........

Εάν όμως έχεις και κωδικούς από κλειδάριθμο,για την Φορολ.Ενημερότητα θα χρησιμοποιήσεις τους παλιούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...
επισκέπτη Katerinious

Τους ίδιους..........

Εάν όμως έχεις και κωδικούς από κλειδάριθμο,για την Φορολ.Ενημερότητα θα χρησιμοποιήσεις τους παλιούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Katerinious

Τους ίδιους..........

Εάν όμως έχεις και κωδικούς από κλειδάριθμο,για την Φορολ.Ενημερότητα θα χρησιμοποιήσεις τους παλιούς.

Συμφωνώ ότι με τους παλιούς μπαίνεις.Όταν όμως δεν έχεις τους κωδικούς και έκανες επανεγγραφή για να πάρεις νέους τι γίνεται;

Δηλαδη όποιος δεν έχει μόνο τους νέους τι κάνει; Ποιο το νόημα του κλειδαριθμου αν δεν μπορείσ να πάρεις ούτε μια φορολογική ενημερότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...