Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΗΤΑ ΜΕΣΩ TAXIS

- - - - -

• Please log in to reply
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Korina_77

Korina_77

*

• Silver members
  • 619 Δημοσιεύσεις:
Καλημέρα συνάδελφοι,

προσπαθώ να μπω στην εφαρμόγή του taxis για αίτηση φορολογικής ενημερότητας, αλλά όταν βάζω τους κωδικούς μου λέει ότι δεν είναι σωστοί, ενώ όταν μπαίνω στο λογαριασμό μου τους δέχεται. Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, ή μήπως για την ενημερότητα θέλει άλλους κωδικούς;

FAFOUTIS

FAFOUTIS

*

• Silver members
  • 3.221 Δημοσιεύσεις:

Καλημέρα συνάδελφοι,

προσπαθώ να μπω στην εφαρμόγή του taxis για αίτηση φορολογικής ενημερότητας, αλλά όταν βάζω τους κωδικούς μου λέει ότι δεν είναι σωστοί, ενώ όταν μπαίνω στο λογαριασμό μου τους δέχεται. Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, ή μήπως για την ενημερότητα θέλει άλλους κωδικούς;

Τους ίδιους..........

Εάν όμως έχεις και κωδικούς από κλειδάριθμο,για την Φορολ.Ενημερότητα θα χρησιμοποιήσεις τους παλιούς.

Επισκέπτης-Katerinious-

Επισκέπτης-Katerinious-
  • Επισκέπτες

Τους ίδιους..........

Εάν όμως έχεις και κωδικούς από κλειδάριθμο,για την Φορολ.Ενημερότητα θα χρησιμοποιήσεις τους παλιούς.

Επισκέπτης-Katerinious-

Επισκέπτης-Katerinious-
  • Επισκέπτες

Τους ίδιους..........

Συμφωνώ ότι με τους παλιούς μπαίνεις.Όταν όμως δεν έχεις τους κωδικούς και έκανες επανεγγραφή για να πάρεις νέους τι γίνεται;
Δηλαδη όποιος δεν έχει μόνο τους νέους τι κάνει; Ποιο το νόημα του κλειδαριθμου αν δεν μπορείσ να πάρεις ούτε μια φορολογική ενημερότητα;

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες