Προς το περιεχόμενο
  • 0

οδηγοι ταξι κατασταση επιθεωρησης?


katrin

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΠΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Η ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΠΕΜΨΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ.ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΑΞΙ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΔΗΓΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΜΕ ΤΕΚΜΑΡΤΟ ΗΜΕΡΟΜΙΣΘΙΟ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑΙ.ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΑ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΓΙΑ ΟΔΗΓΟΥΣ ΤΑΞΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΗΣΕ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΣΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΜΙΣΘΩΣΗ ΕΡΓΟΥ.(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΛΕΩ ΣΩΣΤΑ).ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΑ ΤΟΝ ΝΟΜΟ Η ΠΟΥ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ INTERNET ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΕΡΓΑΤΙΚΩΝ ΤΟΥ ΝΙΑΡΧΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΣΑΝ ΟΥΦΟ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ?ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΕΤΗΣΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑΡΙΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΙ ΔΟΥΛΕΟΥΝ ΒΑΡΔΙΕΣ?ΣΕ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΠΙΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ.?ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟΝ INTERNET ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 απάντηση σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

να μην κανεις τιποτα ...

εφοσον εχει συμβαση μισθωσης και ασφαλιση για 25 ημ τεκμαρτα δεν θα σου ζητησει κανεις κατασταση προσωπικου.

δεν θεωρειται εξαρτημενη εργασια με αυτες τις προυποθεσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...