Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ & ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ


επισκέπτη axl

Ερώτηση

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΦΕ ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΟ ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ.ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 απάντηση σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

οχι η αστυνομια δεν μπορει να επιβαλλει προστιμα σε επιχειρησεις που αφορουν ΣΕΠΕ και ΙΚΑ ομως αν σε τυχον ελεγχο που απτεται της αρμοδιοτητας της ειτε ειναι ρουτινας ειτε κατοπιν καταγγελιας χρειαστηκε για καποιο λογο επισημα στοιχεια εργαζομενων και στην πορεια διαπιστωσε οτι ηταν ανασφαληστοι ειναι υποχρεωμενη να το καταγραψει και να το στηλη στους αρμοδιους φορεις οποτε να περιμενετε ΙΚΑ ,ΣΥΚΑ κ.λπ. κ.λπ. εσυ το προστιμο ειδες? τι γραφει?μηπως ηταν για αλλο λογο και απλως ανεφερε μεσα και το θεμα των εργαζομενων? γιατι η αστυνομια πηγε για ελεγχο? ειχε καποιο λογο ? μηπως συνετρεχαν εκτος αλλου και αξοιοποινες πραξεις ? μηπως υπηρχαν παρανομοι αλλοδαποι ? αμα και αυτος οοολους ανασφαλιστους τους ειχε ohmy.gifohmy.gif που νομιζει οτι ζει ολα δικα του τα ηθελε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...