Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

Εγκατάσταση Προγράμματος Desktop Alert

- - - - -

• Please log in to reply
9 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

NIKOLAOS80

NIKOLAOS80

*

• simple Members
  • 110 Δημοσιεύσεις:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ TO DESKTOP ALERT?

KAROLOS

KAROLOS

Κωνσταντίνος

• Διαχειριστής
  • 5.149 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:Αθλητισμός,διάβασμα.
http://www.taxheaven.gr/pages/desktop
" Άφηνε τις πράξεις σου να μιλούν για σένα, αλλά να είσαι συνεχώς σε επιφυλακή και να αποφεύγεις τις τρομερές παγίδες της ματαιοδοξίας και της έπαρσης που μπορούν να εμποδίσουν την πρόοδό σου. Την επόμενη φορά που θα μπεις στον πειρασμό να κομπάσεις, βάλε τη γροθιά σου μέσα σε έναν κουβά με νερό, και η τρύπα που θα μείνει όταν τη βγάλεις, θα σου δείξει το μέτρο της σπουδαιότητάς σου ". &

" Ουδείς Αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος "

NIKOLAOS80

NIKOLAOS80

*

• simple Members
  • 110 Δημοσιεύσεις:
οκ ΞΕΡΩ ΑΠΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ..ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΟ ΜΕ .ΖΙΡ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ

KAROLOS

KAROLOS

Κωνσταντίνος

• Διαχειριστής
  • 5.149 Δημοσιεύσεις:
Το αρχείο τρέχει κανονικά. Το κατεβάζεις, το αποθηκεύεις και μετά το τρέχεις. Δεν μπορώ να καταλάβω τη δυσκολία που αντιμετωπίζεις
" Άφηνε τις πράξεις σου να μιλούν για σένα, αλλά να είσαι συνεχώς σε επιφυλακή και να αποφεύγεις τις τρομερές παγίδες της ματαιοδοξίας και της έπαρσης που μπορούν να εμποδίσουν την πρόοδό σου. Την επόμενη φορά που θα μπεις στον πειρασμό να κομπάσεις, βάλε τη γροθιά σου μέσα σε έναν κουβά με νερό, και η τρύπα που θα μείνει όταν τη βγάλεις, θα σου δείξει το μέτρο της σπουδαιότητάς σου ". &

NIKOLAOS80

NIKOLAOS80

*

• simple Members
  • 110 Δημοσιεύσεις:
ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΝΑ ΤΡΕΞΩ....ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ?

KAROLOS

KAROLOS

Κωνσταντίνος

• Διαχειριστής
  • 5.149 Δημοσιεύσεις:
Προφανώς δεν διαβάσατε τις οδηγίες εφαρμογής που σας παρέθεσα. Διαβάστε τις με προσοχή και αν δεν μπορείτε τότε εδώ είμαστε. Το Abode Air installer το κατεβάσατε; Είναι απαραίτητο όπως θα είδατε στις οδηγίες.

NIKOLAOS80

NIKOLAOS80

*

• simple Members
  • 110 Δημοσιεύσεις:
ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ. ΜΕΤΑ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ ΖΙΡ. ΕΚΕΙ ΚΟΛΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΝΑ ΤΡΕΞΩ

manina

manina

*

• simple Members
  • 242 Δημοσιεύσεις:
κι εγώ το ίδιο προσπαθώ αλλά δεν τα καταφέρνω :blink:
...επειδή όμως είμαι ξανθιά δεν απογοητεύομαι και συνεχίζω την προσπάθεια :)

αρχείο οδηγειών δυστυχώς δεν βρήκα :(

κατέβασα το adobe που απαιτείται το εγκατέστησα κανονικά

εν συνεχεία ξε-zipάρισα το αρχείο και έχω 4 φακέλους και 2 αρχεία "χυμα"
το ένα εξ αυτών είναι flash(.swf)
δεν έχει κανένα .exe

προσπαθώ να ανοιξω το flash αρχείο με το adobe το που κατέβασα αλλά μου βγάζει το εξής μήνυμα:
The application could not be installed because the AIR file is damaged. Try obtaining a new AIR file from the application author.

εγκατέστησα και απεγκατέστησα το adobe 2 φορές και το πρόβλημα παραμένει

αν δεν κάνω κάτι σωστά παρακαλώ εαν έχετε την καλοσύνη ενημερώστε με
διαφορετικά ...θα ξαναπροσπαθήσω αύριο :P

υγ αν μπορείτε να μου΄δώσετε ένα link για τις οδηγείες εγκατάστασης θα με βοηθούσατε πολύ
Να εντοπίζεις σφάλματα είναι εύκολο. Το δύσκολο είναι να πράττεις καλύτερα[i][color=#000099][font=Arial]

KAROLOS

KAROLOS

Κωνσταντίνος

• Διαχειριστής
  • 5.149 Δημοσιεύσεις:
Για δοκίμασε να κάνεις rename το αρχείο που κατεβάζεις από zip σε air. και μετά να το τρέξεις.

http://www.taxheaven...ktop alert&st=0

manina

manina

*

• simple Members
  • 242 Δημοσιεύσεις:
:) ημουν έτοιμη να απογοητευτώ και να αποδεχθώ επιτέλους τα περί ξανθιάς φύσης μου...
"στο νήμα" με έσωσες
σε ευχαριστώ :blink:
Να εντοπίζεις σφάλματα είναι εύκολο. Το δύσκολο είναι να πράττεις καλύτερα[i][color=#000099][font=Arial]

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες