Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

ΒΟΗΘΕΙΑ! ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΜΠ.ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ EUROFASMA. Παρακαλώ οποιος γνωριζει ας με βοηθησει!

- - - - -

• Please log in to reply
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

mndkm

mndkm

mndk

• simple Members
  • 40 Δημοσιεύσεις:
Καλημερα σας,
δουλευω το Προγραμμα εμπορικης διαχειρισης ΕUROFASMA base. Σημερα, προκειμενου να τιμολογησω ενα ΔΑ, επελεξα "μετασχηματισμο παραστατικου". Αφου με εβαλε στο περιβαλλον οταν προσπαθησα να κανω ανευρεση παραστατικου μου εβγαλε το εξης μηνυμα:

"ΠΡΟΣΟΧΗ: Καντε αμεσως "ανακατασκευη INDEX" του αρχειου παραστατικων πωλησεων"

Δεν εχω ιδεα γιατι δεν με αφηνει να περασω στην τιμολογηση, ενω το εκανε κανονικα μεχρι χτες.. και ο τεχνικος δεν σηκωνει το τηλ!!!

Μηπως γνωριζει καποιος κατι πανω σε αυτο?

Ευχαριστω εκ των προτερων!
There are those who look at things the way they are, and ask why. I dream of things that never were, and ask why not?

mndkm

mndkm

mndk

• simple Members
  • 40 Δημοσιεύσεις:
κανεις? :D
There are those who look at things the way they are, and ask why. I dream of things that never were, and ask why not?

noname

noname

Δεν φταίω εγώ για να πληρώσω την κρίση σας

• simple Members
  • 342 Δημοσιεύσεις:
Κατ΄αρχήν είσαι σε λάθος ενότητα.

Κατά δεύτερον ........... μην πανικοβάλεσαι. πάρε ένα backup για ασφάλεια και μετά κάνε αυτό που σου λέει.

Θα ξαναφτιαχτεί το index του αρχείου
Τον γάιδαρο που πείθεται ευκολότερα, φορτώνουν περισσότερο

Δημοσιευμένη  εικόνα

Επισκέπτης-VICE-

Επισκέπτης-VICE-
  • Επισκέπτες
ΘΑ ΠΑΣ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ->1. ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΕΙΩΝ-> 6. ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΙΚΤΩΝ ΙNDEX

EKEI ΘΑ ΣΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ. ΔΙΑΛΕΞΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ
ΔΩΣΕ Ν (ΝΑΙ) ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΡΧΕΙΟΥ. ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΝΟΥ (ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΙΚΤΩΝ ΙNDEX ). ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ . ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑ.

B) B)

Proodeytiki

Proodeytiki

Τη γλώσσα μου έδωσαν Ελληνική. Το σπίτι φτωχικό στις αμμουδιές τ

• Silver members
  • 730 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:Καλλιτεχνικό πατινάζ · Κέρλινγκ · Χόκεϊ επί πάγου -Κρίκετ - Συγχρονισμένη κολύμβηση
..
Damus Petimus Que Vicissim «Λογιστές....Δίνουμε και περιμένουμε αντάλλαγμα» !!!!

mndkm

mndkm

mndk

• simple Members
  • 40 Δημοσιεύσεις:

ΘΑ ΠΑΣ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ->1. ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΕΙΩΝ-> 6. ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΙΚΤΩΝ ΙNDEX

EKEI ΘΑ ΣΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ. ΔΙΑΛΕΞΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ
ΔΩΣΕ Ν (ΝΑΙ) ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΡΧΕΙΟΥ. ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΝΟΥ (ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΕΙΚΤΩΝ ΙNDEX ). ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ . ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑ.

B) B)

Ευχαριστω πολυ! Θα το δοκιμασω! Καλημερα! :lol:

Ευχαριστω πολυ και παλι!!! Τα καταφερα! :):):):):)

mndkm

mndkm

mndk

• simple Members
  • 40 Δημοσιεύσεις:

Κατ΄αρχήν είσαι σε λάθος ενότητα.

Κατά δεύτερον ........... μην πανικοβάλεσαι. πάρε ένα backup για ασφάλεια και μετά κάνε αυτό που σου λέει.

Θα ξαναφτιαχτεί το index του αρχείου

Kατ' αρχάς καλημερα!

Δεν γνωριζα οτι υπαρχει "ειδικη ενοτητα" καθως ειμαι νέο μέλος. B)

Κατα δευτερον, ευχαριστω.

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες