Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

εφαρμογή διπλογραφικού συστήματος στους οτα

- - - - -

• Please log in to reply
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

fotini tk

fotini tk
  • starting Members
  • 2 Δημοσιεύσεις:
Γεια σας,
είμαι φοιτήτρια λογιστικής και κανω την πτυχιακή μου με θέμα "η οικονομική διαχείρηση των οτα" και αναφερω την εφαρμογή του διπλογραφικού συστήματος στους οτα. Θα ήθελα καποιες πληροφορίες σχετικά με την εφαρμογή του διπλογραφικού συστήματος.
Σας ευχαριστώ.

GEORGE_IOANNINA

GEORGE_IOANNINA

*

• simple Members
  • 18 Δημοσιεύσεις:

www.eetaa.gr
Θα βρεις αρκετές απαντήσεις

Καλή εργασία

Γεια σας,
είμαι φοιτήτρια λογιστικής και κανω την πτυχιακή μου με θέμα "η οικονομική διαχείρηση των οτα" και αναφερω την εφαρμογή του διπλογραφικού συστήματος στους οτα. Θα ήθελα καποιες πληροφορίες σχετικά με την εφαρμογή του διπλογραφικού συστήματος.
Σας ευχαριστώ.

fotini tk

fotini tk
  • starting Members
  • 2 Δημοσιεύσεις:
Ευχαριστώ πολυ για τη διεύθυνση, την γνωρίζω.
Έχω βρει κάποιον οδηγό εφαρμογής του διπλογραφικού συστήματος όμως είναι του 2000 και αναφέρεται στις διαδικασίες που πρέπει να γίνουν ώστε να εφαρμοστεί το διπλογραφικό σύστημα. Ψάχνω πληροφορίες γαι το πως λειτουργει το διπλογραφικό σύστημα αυτήν την στιγνή στους οτα.

Επισκέπτης-axileas-

Επισκέπτης-axileas-
  • Επισκέπτες
To Π.Δ. 315/99 όρισε το κλαδικό λογιστικό σχέδιο στους ΟΤΑ.
Η 4604/1.2.2005 ΚΥΑ τροποποίησε κάποιες διατάξεις.

Για λεπτομέρειες 2310729627 Ευθυμιάδης Αχιλλέας

a.a.

a.a.

*

• Gold Members
  • 5.617 Δημοσιεύσεις:
υπαρχουν μια σειρα βιβλιων του κ. Καρανασταση Μαρκου (2102842166) σχετικα με τους ΟΤΑ και διαφορα θεματα
στην οποια περιλαμβανονται και τα βιβλια

α)Πρακτικη εφαρμογη του Διπλογραφικου Λογιστικου Συστήματος των ΟΤΑ
β)Ειδικο Εγχειρίδιο Υποχρεωτικα τηρουμενων Λογ/μων του Κλαδικου Λογιστικου Συστηματος ΟΤΑ
*Σε όλο τον κόσμο ο φορολογούμενος είναι αθώος μέχρι να αποδειχθεί το ενάντιο, ενώ στην Ελλάδα ο φορολογούμενος είναι, για το κράτος, εκ προοιμίου φοροκλέπτης και δεν πρόκειται να αποδειχθεί ποτέ το ενάντιο!!!!
* Ο μικρός και μίζερος άνθρωπος δεν προσπαθεί να ψηλώσει για να φτάσει τους άλλους, αλλά προσπαθεί να μειώσει τους άλλους για να φτάσουν στην μικρότητα και την μιζέρια του!!!

*Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, και ο βλάκας επιμένει. (GEORGE1)

*Πιστη έχω.
Απλά δεν έχω βρει ακόμη κάτι για να πιστέψω, αφού ακόμη και οι άνθρωποι που πίστεψα σε αυτούς, με πρόδωσαν.

http://apoalo.blogspot.com/

http://khfi-sos.blogspot.com/

My link

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες