Μετάβαση στο περιεχόμενο

επιδομα ανεργιας: περιλαμβανει και επιδομα αδειας λογω καλοκαριου?

- - - - -

• Please log in to reply
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Επισκέπτης-Επισκέπτης-Γιωργος--

Επισκέπτης-Επισκέπτης-Γιωργος--
  • Επισκέπτες
Γεια σας! εγκριθηκε το επιδομα ανεργιας μου απο τον οαεδ και θα παραλαβω τις επιταγες στις 15 Ιουλιου. ξερει κανεις αν θα πληρωθω μονο μια επιταγη ή αν προβλεπεται και καποιο δωρο ή επιδομα αδειας λογω καλοκαιριού?

MDASK

MDASK

*

• Silver members
  • 631 Δημοσιεύσεις:

Γεια σας! εγκριθηκε το επιδομα ανεργιας μου απο τον οαεδ και θα παραλαβω τις επιταγες στις 15 Ιουλιου. ξερει κανεις αν θα πληρωθω μονο μια επιταγη ή αν προβλεπεται και καποιο δωρο ή επιδομα αδειας λογω καλοκαιριού?

Χωρίς να είμαι σίγουρη νομίζω μόνο δώρο Πάσχα και Χριστουγέννων δίνουν. Επίδομα αδείας όχι.
Παίρνω φόρα και ζυγίζω τον καιρό

το κορμί μου στο κενό να εμπιστευτώ

και ξεχνάω πως κι αυτό τον ουρανό

τον έχουν πουλημένο

Μέρες αδέσποτες...

stefanos_her

stefanos_her

*

• Silver members
  • 6.579 Δημοσιεύσεις:

Ναι, και άδεια καλοκαιριού............ :D

Όταν παραλάβεις τις επιταγές, μέτρα τις... Τόσους μήνες θα μπεις, και θα πάρεις αναλογία δώρου για τα χριστούγεννα...
Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό!
Παρακαλείσθε όπως ... τηρείτε τας αποστάσεις μεταξύ σας ...διότι δημιουργούνται κηλίδες...!!!
Έτσι απλά,
"οι πολίτες πληρώνουν φόρους και περιμένουν ως αντάλλαγμα δημόσια αγαθά και υπηρεσίες. Από την στιγμή που το επίπεδο των παρεχόμενων αγαθών/υπηρεσιών δεν αντιστοιχεί στους φόρους που καταβάλλουν, έχουν κάθε ηθικό δικαίωμα (για να μην πω υποχρέωση) να προσπαθήσουν να σπάσουν το 'συμβόλαιο' και να φοροδιαφύγουν."
The Monkey Principle: You pay nuts, you hire monkeys....

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες