Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

Εκκαθάριση δήλωσης στο Xline φορολογία εισοδήματος της Altec

- - - - -

• Please log in to reply
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

PKLOGI13

PKLOGI13

*

• simple Members
  • 190 Δημοσιεύσεις:
Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλους.
Βλέποντας την αρχική σελίδα του taxheaven κατέβασα το πρόγραμμα της altec xline φορολογια εισοδήματος .Κάνοντας μια δοκιμή είδα ότι δεν έχω την επιλογή "εκκαθάρισης δήλωσης".Εχει κατεβάσει κανένας αλλός το ίδιο πρόγραμμα (εντελώς δωρεαν)?Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά ή η συγκεκριμένη εφαρμογή δεν δίνει την παραπανω επιλογή μιας και είναι δωρεαν?Πάντως δεν λέει ότι είναι demo.

Επισκέπτης-dilosis05-

Επισκέπτης-dilosis05-
  • Επισκέπτες
κατεβασε την νεα εκδοση που εχουν σήμερα,το προγραμμα δεν ειναι demo ειναι full και δωρεαν

HAL 9000

HAL 9000

*

• Silver members
  • 833 Δημοσιεύσεις:
Δεν καταλαβαινω.Μπαινω στην ιστοσελιδα της ALTEC,κατεβαζω το προγραμμα και μου λεει οτι
δεν ειναι εγκυρη εφαρμογη win32.
Απο που το κατεβαζετε?

compexpert

compexpert

*

• Silver members
  • 754 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:ΜΟΥΣΙΚΗ
Αν κατέβασες την δωρεάν έκδοση (altec.gr/software-eservices/Εξυπηρέτηση Πελατών/xLINE ΛΟΓ.ΣΟΥΙΤΑ/Δωρεάν έκδοση κλπ) πρέπει να κάνεις σωστά την εγκατάσταση.
Αν δεν έχεις MSDE πρέπει να ζητήσεις να γίνει εγκατάσταση και του MSDE, να κάνεις επανεκκίνηση του Η/Υ και να τρέξεις το xLINE Setup.

Carpe Diem

Επισκέπτης-ATHANASIOS-

Επισκέπτης-ATHANASIOS-
  • Επισκέπτες

Βλέποντας την αρχική σελίδα του taxheaven κατέβασα το πρόγραμμα της altec xline φορολογια εισοδήματος .Κάνοντας μια δοκιμή είδα ότι δεν έχω την επιλογή "εκκαθάρισης δήλωσης".Εχει κατεβάσει κανένας αλλός το ίδιο πρόγραμμα (εντελώς δωρεαν)?Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά ή η συγκεκριμένη εφαρμογή δεν δίνει την παραπανω επιλογή μιας και είναι δωρεαν?Πάντως δεν λέει ότι είναι demo.

Επισκέπτης-ΜΑΡΙΑΝΝΑ-

Επισκέπτης-ΜΑΡΙΑΝΝΑ-
  • Επισκέπτες

Επισκέπτης-Sansro-

Επισκέπτης-Sansro-
  • Επισκέπτες
Καλησπερα,
Γνωριζει καποιος αν το συγκεκριμενο προγραμμα διαθετει και υπολογιζει το εντυπο του αυτοελεγχου;

Ευχαριστω.

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες