Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ANACONDA!TO ΞΕΡΕΤΕ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:angry: Καλησπερα σε όλους!Ξέρει κανείς τπτ για το πρόγραμμα μισθοδοσίας anaconda?

Είναι εύχρηστο?κανα σχόλιο?

Ευχαριστώ πολυ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
:angry: Καλησπερα σε όλους!Ξέρει κανείς τπτ για το πρόγραμμα μισθοδοσίας anaconda?

Είναι εύχρηστο?κανα σχόλιο?

Ευχαριστώ πολυ!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΑΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΔΙ ΞΕΡΩ , ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΠΑΡΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΣΝΗΘΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΣ Ε ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:angry: Καλησπερα σε όλους!Ξέρει κανείς τπτ για το πρόγραμμα μισθοδοσίας anaconda?

Είναι εύχρηστο?κανα σχόλιο?

Ευχαριστώ πολυ!!!

εγω το εμαθα σε περιβαλλον dos,

ήμουν πολύ ευχαριστημένος,

ειδικά με την εταιρεία όποτε χρειάστηκα κάτι, με εξυπηρέτησαν άμεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το εμαθα σε περιβαλλον dos,

ήμουν πολύ ευχαριστημένος,

ειδικά με την εταιρεία όποτε χρειάστηκα κάτι, με εξυπηρέτησαν άμεσα...

Συνδέεται και με internet?Ειναι εύχρηστο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Το πρόγραμμα εγώ το ξέρω απο το γραφείο το οποίο δούλευα, είναι ένα αρκετά καλό προγραμματάκι, για συλλογικές συμβάσεις συνδέεται με το internet και ανανεώνεται συνεχώς, απο όσο θυμάμαι δούλευε σε περιβάλλον windows αλλά για μένα το καλύτερο πρόγραμμα που το χρησιμοποιούν μερικοί φίλοι συνάδερφοι είναι τις epsilon net! :angry: :angry: :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΑΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΔΙ ΞΕΡΩ , ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΠΑΡΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΣΝΗΘΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΣ Ε ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Συνάδελφε καλό είναι να μην καταλήγουμε εύκολα σε αβασάνιστα συμπεράσματα. Εσείς γνωρίζετε ότι η συγκεκριμένη εφαρμογή είναι από αυτές που δεν χρησιμοποιούνται συνήθως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:angry: Καλησπερα σε όλους!Ξέρει κανείς τπτ για το πρόγραμμα μισθοδοσίας anaconda?

Είναι εύχρηστο?κανα σχόλιο?

Ευχαριστώ πολυ!!!

www.anaconda.gr/

ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΑΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΔΙ ΞΕΡΩ , ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΠΑΡΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΣΝΗΘΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΣ Ε ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ

Το ανακόντα με το φίδι εγώ δεν το ξέρω, αλλά το φίδι ανακόντα ναι.

www.anaconda.gr/

Καλησπέρα!

Το πρόγραμμα εγώ το ξέρω απο το γραφείο το οποίο δούλευα, είναι ένα αρκετά καλό προγραμματάκι, για συλλογικές συμβάσεις συνδέεται με το internet και ανανεώνεται συνεχώς, απο όσο θυμάμαι δούλευε σε περιβάλλον windows αλλά για μένα το καλύτερο πρόγραμμα που το χρησιμοποιούν μερικοί φίλοι συνάδερφοι είναι τις epsilon net! :angry::):):):)

Γιατί έτσι?.... επειδή το χρησιμοποιούν μερικοί συνάδελφοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:angry: Καλησπερα σε όλους!Ξέρει κανείς τπτ για το πρόγραμμα μισθοδοσίας anaconda?

Είναι εύχρηστο?κανα σχόλιο?

Ευχαριστώ πολυ!!!

Χρησιμοποιούσα το πρόγραμμα της Ανακόντα έως το 2004 (σε περιβάλλον DOS) και έχω μόνο καλά λόγια να πω, και για το πρόγραμμα και για την εταιρία. Το άλλαξα επειδή δεν μπορούσα - τότε - να υποβάλλω ΑΠΔ μέσω internet, έπρεπε να πάρω την παραθυρική του έκδοση. Προτίμησα της epsilon-net - για δικούς μου λόγους - από το οποίο επίσης είμαι πολύ ευχαριστημένος. Γενικά, υπάρχουν πολλά καλά και αξιόπιστα προγράμματα μισθοδοσίας στην αγορά, το πρόγραμμα της Ανακόντα, αν η εταιρία είναι στο ίδιο επίπεδο παροχής υπηρεσιών που ήξερα, είναι ένα από εκείνα που θα πρότεινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χρησιμοποιω 6 χρονια και σε dos και σε windows, ειμαι απολυτα ευχαριστημενος, υποστηριζει αποστολη ΑΠΔ, εχει αυτοματο update απο το internet και πολυ καλη τηλεφωνικη υποστηριξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...
επισκέπτη Επισκέπτης

H ANACONDA EXEI ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ERGASIA ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΩΡΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ.Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΑΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΕ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΕΡΓΑΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ.ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ REMOTE ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΥΝΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΜΕΣΩΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ WWW.ANACONDA.GR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...