Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ANACONDA!TO ΞΕΡΕΤΕ?

- - - - -

• Please log in to reply
10 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

ROSE78

ROSE78

DON'T WORRY!BE HAPPY!!

• simple Members
  • 41 Δημοσιεύσεις:
:angry: Καλησπερα σε όλους!Ξέρει κανείς τπτ για το πρόγραμμα μισθοδοσίας anaconda?
Είναι εύχρηστο?κανα σχόλιο?
Ευχαριστώ πολυ!!!
Η ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ!!!!

Επισκέπτης-Επισκέπτης-

Επισκέπτης-Επισκέπτης-
  • Επισκέπτες

:angry: Καλησπερα σε όλους!Ξέρει κανείς τπτ για το πρόγραμμα μισθοδοσίας anaconda?
Ευχαριστώ πολυ!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΑΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΔΙ ΞΕΡΩ , ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΠΑΡΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΣΝΗΘΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΣ Ε ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ

vaggelis_bar

vaggelis_bar

*

• simple Members
  • 102 Δημοσιεύσεις:

Ευχαριστώ πολυ!!!

εγω το εμαθα σε περιβαλλον dos,
ήμουν πολύ ευχαριστημένος,
ειδικά με την εταιρεία όποτε χρειάστηκα κάτι, με εξυπηρέτησαν άμεσα...

ROSE78

ROSE78

DON'T WORRY!BE HAPPY!!

• simple Members
  • 41 Δημοσιεύσεις:
η επιλογή προγράμματος δεν είναι δικη μου ευθύνη γι αυτο και ρωτάω!

ROSE78

ROSE78

DON'T WORRY!BE HAPPY!!

• simple Members
  • 41 Δημοσιεύσεις:

εγω το εμαθα σε περιβαλλον dos,
ήμουν πολύ ευχαριστημένος,
ειδικά με την εταιρεία όποτε χρειάστηκα κάτι, με εξυπηρέτησαν άμεσα...

Συνδέεται και με internet?Ειναι εύχρηστο?

Filotas

Filotas

*

• simple Members
  • 16 Δημοσιεύσεις:
Καλησπέρα!
Το πρόγραμμα εγώ το ξέρω απο το γραφείο το οποίο δούλευα, είναι ένα αρκετά καλό προγραμματάκι, για συλλογικές συμβάσεις συνδέεται με το internet και ανανεώνεται συνεχώς, απο όσο θυμάμαι δούλευε σε περιβάλλον windows αλλά για μένα το καλύτερο πρόγραμμα που το χρησιμοποιούν μερικοί φίλοι συνάδερφοι είναι τις epsilon net! :angry: :angry: :) :) :)

Επισκέπτης-SOTHRIS-

Επισκέπτης-SOTHRIS-
  • Επισκέπτες

ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΑΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΔΙ ΞΕΡΩ , ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΠΑΡΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΣΝΗΘΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΣ Ε ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Συνάδελφε καλό είναι να μην καταλήγουμε εύκολα σε αβασάνιστα συμπεράσματα. Εσείς γνωρίζετε ότι η συγκεκριμένη εφαρμογή είναι από αυτές που δεν χρησιμοποιούνται συνήθως ?

Grzokas

Grzokas

*

• Silver members
  • 1.719 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:ΠΑΟΚ

Ευχαριστώ πολυ!!!

www.anaconda.gr/

Το ανακόντα με το φίδι εγώ δεν το ξέρω, αλλά το φίδι ανακόντα ναι.
www.anaconda.gr/

Καλησπέρα!
Το πρόγραμμα εγώ το ξέρω απο το γραφείο το οποίο δούλευα, είναι ένα αρκετά καλό προγραμματάκι, για συλλογικές συμβάσεις συνδέεται με το internet και ανανεώνεται συνεχώς, απο όσο θυμάμαι δούλευε σε περιβάλλον windows αλλά για μένα το καλύτερο πρόγραμμα που το χρησιμοποιούν μερικοί φίλοι συνάδερφοι είναι τις epsilon net! :angry: :) :) :) :)

Γιατί έτσι?.... επειδή το χρησιμοποιούν μερικοί συνάδελφοι?
What we've got here is failure to communicate.
Some men you just can't reach...
So, you get what we had here last week,
which is the way he wants it!

Α. Αρχοντής

Α. Αρχοντής

*

• Silver members
  • 1.611 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:Ερασιτεχνικό θέατρο

Ευχαριστώ πολυ!!!

Χρησιμοποιούσα το πρόγραμμα της Ανακόντα έως το 2004 (σε περιβάλλον DOS) και έχω μόνο καλά λόγια να πω, και για το πρόγραμμα και για την εταιρία. Το άλλαξα επειδή δεν μπορούσα - τότε - να υποβάλλω ΑΠΔ μέσω internet, έπρεπε να πάρω την παραθυρική του έκδοση. Προτίμησα της epsilon-net - για δικούς μου λόγους - από το οποίο επίσης είμαι πολύ ευχαριστημένος. Γενικά, υπάρχουν πολλά καλά και αξιόπιστα προγράμματα μισθοδοσίας στην αγορά, το πρόγραμμα της Ανακόντα, αν η εταιρία είναι στο ίδιο επίπεδο παροχής υπηρεσιών που ήξερα, είναι ένα από εκείνα που θα πρότεινα
"...Θες ν' αγγίξεις τη συνήθεια; Για βγες απ' όξω απ' τη συνήθεια"

Νικόλα Άσιμου: "Venceremos"

stelios58

stelios58

*

• simple Members
  • 34 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:thailand
Το χρησιμοποιω 6 χρονια και σε dos και σε windows, ειμαι απολυτα ευχαριστημενος, υποστηριζει αποστολη ΑΠΔ, εχει αυτοματο update απο το internet και πολυ καλη τηλεφωνικη υποστηριξη

Επισκέπτης-Επισκέπτης-

Επισκέπτης-Επισκέπτης-
  • Επισκέπτες
H ANACONDA EXEI ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ERGASIA ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΩΡΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ.Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΑΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΕ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΕΡΓΑΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ.ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ REMOTE ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΥΝΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΜΕΣΩΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ WWW.ANACONDA.GR

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες